www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 21/10/2019
2019-2020, Brabant-3D: NEGENMANNEKE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Wambeek Ternat B -Negenmanneke1 -2 335 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -01 46 
3Do-05/09/1919:30Dworp -Negenmanneke1 -3 374 
4Zo-08/09/1915:00Negenmanneke -Beersel Drogenb.A2 -40 75 
5Zo-15/09/1915:00Negenmanneke -Oetingen1 -40 710 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -0 0712 
7Zo-29/09/1915:00Negenmanneke -Galmaarden A0 -40 713 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -03 1013 
10Za-19/10/1919:00Huizingen B -Negenmanneke0 -6 3139 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen  - .    
12Zo-03/11/1914:30Borchtlombeek A -Negenmanneke  -  .   
13Zo-10/11/1914:30Negenmanneke -Relegem  - .    
14Zo-17/11/1914:30Hekelgem A -Negenmanneke  -  .   
15Zo-24/11/1914:30Negenmanneke -Lembeek A  - .    
16Zo-01/12/1900:00Pepingen-Halle B -Negenmanneke  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Negenmanneke -Tollembeek  - .    
18Zo-15/12/1900:00Negenmanneke -Wambeek Ternat B  - .    
19Zo-22/12/1900:00Zuun A -Negenmanneke  -  .   
20Zo-05/01/2000:00Negenmanneke -Dworp  - .    
21Zo-12/01/2000:00Beersel Drogenb.A -Negenmanneke  -  .   
22Zo-19/01/2000:00Oetingen -Negenmanneke  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Negenmanneke -Wemmel A  - .    
24Zo-02/02/2000:00Galmaarden A -Negenmanneke  -  .   
26Zo-16/02/2000:00Ritterklub A -Negenmanneke  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Negenmanneke -Huizingen B  - .    
28Zo-08/03/2000:00Eizeringen -Negenmanneke  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Negenmanneke -Borchtlombeek A  - .    
30Zo-22/03/2000:00Relegem -Negenmanneke  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Negenmanneke -Hekelgem A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Lembeek A -Negenmanneke  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Negenmanneke -Pepingen-Halle B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Tollembeek -Negenmanneke  -  .   
Rangschikking(10/32)
1Galmaarden A28 9+2934 6+1922
 2Borchtlombeek A24 8+2232 3+311
 3Relegem24 8+1935 3+718
 4Beersel Drogenb.A20 6+1330 3+514
 5Ritterklub A19 6+1130 209
 6Hekelgem A*16 5-317 2-89
 7Wemmel A*15 5+930 2+716
8Eizeringen14 4-413 0-82
9Negenmanneke*13 4-215 3+611
 10Tollembeek*13 4-819 1-910
 11Oetingen*12 4019 1-68
 12Huizingen B12 4-1214 1-83
 13Zuun A*10 3-1012 0-102
 14Pepingen-Halle B*8 2-413 0-74
 15Wambeek Ternat B*3 1-1610 0-104
 16Lembeek A*2 0-147 0-82
 17Dworp*0 0-305 0-123
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van EIZERINGEN
1Wo-28/08/1920:00Beersel Drogenb.A -Eizeringen0 -0 118 
2Zo-01/09/1915:00Eizeringen -Borchtlombeek A1 -40 111 
3Wo-04/09/1918:30Relegem -Eizeringen3 -0 0113 
4Zo-08/09/1915:00Eizeringen -Hekelgem A3 -13 413 
5Zo-15/09/1915:00Lembeek A -Eizeringen1 -1 1513 
6Zo-22/09/1915:00Eizeringen -Pepingen-Halle B1 -03 89 
7Zo-29/09/1915:00Tollembeek -Eizeringen2 -1 0810 
8Zo-06/10/1915:00Eizeringen -Wambeek Ternat B3 -13 119 
9Zo-13/10/1915:00Zuun A -Eizeringen4 -0 01111 
10Zo-20/10/1915:00Eizeringen -Dworp3 -13 148 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen  -  .   
12Zo-03/11/1914:30Eizeringen -Oetingen  - .    
13Zo-10/11/1917:00Wemmel A -Eizeringen  -  .   
14Zo-17/11/1914:30Eizeringen -Galmaarden A  - .    
16Zo-01/12/1900:00Eizeringen -Ritterklub A  - .    
17Zo-08/12/1900:00Huizingen B -Eizeringen  -  .   
18Zo-15/12/1900:00Eizeringen -Beersel Drogenb.A  - .    
19Zo-22/12/1900:00Borchtlombeek A -Eizeringen  -  .   
20Zo-05/01/2000:00Eizeringen -Relegem  - .    
21Zo-12/01/2000:00Hekelgem A -Eizeringen  -  .   
22Zo-19/01/2000:00Eizeringen -Lembeek A  - .    
23Zo-26/01/2000:00Pepingen-Halle B -Eizeringen  -  .   
24Zo-02/02/2000:00Eizeringen -Tollembeek  - .    
25Zo-09/02/2000:00Wambeek Ternat B -Eizeringen  -  .   
26Zo-16/02/2000:00Eizeringen -Zuun A  - .    
27Zo-01/03/2000:00Dworp -Eizeringen  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Eizeringen -Negenmanneke  - .    
29Zo-15/03/2000:00Oetingen -Eizeringen  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Eizeringen -Wemmel A  - .    
31Zo-29/03/2000:00Galmaarden A -Eizeringen  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Ritterklub A -Eizeringen  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Eizeringen -Huizingen B  - .    
Beste aanval
Relegem35
 Galmaarden A34
 Borchtlombeek A32
 Beersel Drogenb.A30
 Wemmel A30
 Ritterklub A30
 Oetingen19
 Tollembeek19
 Hekelgem A17
Negenmanneke15
 Huizingen B14
Eizeringen13
 Pepingen-Halle B13
 Zuun A12
 Wambeek Ternat B10
 Lembeek A7
 Dworp5
Beste verdediging
Galmaarden A5
 Borchtlombeek A10
 Relegem16
 Beersel Drogenb.A17
Eizeringen17
Negenmanneke17
 Pepingen-Halle B17
 Oetingen19
 Ritterklub A19
 Hekelgem A20
 Lembeek A21
 Wemmel A21
 Zuun A22
 Huizingen B26
 Wambeek Ternat B26
 Tollembeek27
 Dworp35
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.