www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 25/01/2020
2019-2020, Brabant-3D: NEGENMANNEKE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Wambeek Ternat B -Negenmanneke1 -2 335 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -01 46 
3Do-05/09/1919:30Dworp -Negenmanneke1 -3 374 
4Zo-08/09/1915:00Negenmanneke -Beersel Drogenb.A2 -40 75 
5Zo-15/09/1915:00Negenmanneke -Oetingen1 -40 710 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -0 0712 
7Zo-29/09/1915:00Negenmanneke -Galmaarden A0 -40 713 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -03 1013 
10Za-19/10/1919:00Huizingen B -Negenmanneke0 -6 3139 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen5 -03 168 
12Zo-03/11/1914:30Borchtlombeek A -Negenmanneke2 -1 0169 
13Zo-10/11/1914:30Negenmanneke -Relegem0 -20 1610 
14Zo-17/11/1914:30Hekelgem A -Negenmanneke1 -2 3199 
15Zo-24/11/1914:30Negenmanneke -Lembeek A0 -10 199 
16Za-30/11/1919:30Pepingen-Halle B -Negenmanneke1 -2 3229 
17Zo-08/12/1914:30Negenmanneke -Tollembeek1 -20 2210 
18Zo-15/12/1914:30Negenmanneke -Wambeek Ternat B2 -21 239 
19Zo-22/12/1914:30Zuun A -Negenmanneke1 -2 3269 
20Zo-05/01/2014:30Negenmanneke -Dworp3 -13 299 
21Zo-12/01/2015:00Beersel Drogenb.A -Negenmanneke1 -0 0299 
22Zo-19/01/2014:30Oetingen -Negenmanneke4 -1 02910 
23Zo-26/01/2014:30Negenmanneke -Wemmel A  - .    
24Zo-02/02/2015:00Galmaarden A -Negenmanneke  -  .   
26Za-15/02/2020:00Ritterklub A -Negenmanneke  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Negenmanneke -Huizingen B  - .    
28Zo-08/03/2000:00Eizeringen -Negenmanneke  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Negenmanneke -Borchtlombeek A  - .    
30Zo-22/03/2000:00Relegem -Negenmanneke  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Negenmanneke -Hekelgem A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Lembeek A -Negenmanneke  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Negenmanneke -Pepingen-Halle B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Tollembeek -Negenmanneke  -  .   
Rangschikking(21/32)
1Galmaarden A 50 16+4663 8+2533
 2Relegem 49 16+3163 6+526
3Wemmel A 48 16+4275 6+1126
 4Borchtlombeek A 42 14+2959 6+929
 5Beersel Drogenb.A 40 12+2557 6+926
 6Oetingen 36 11+1242 4020
 7Tollembeek* 34 10+647 4-718
 8Ritterklub A* 33 10+1149 3016
 9Hekelgem A** 30 9037 6-325
10Negenmanneke 29 9-134 6+419
 11Lembeek A* 21 6-731 3-1312
 12Zuun A 21 6-1130 2-910
 13Huizingen B 20 6-2526 2-176
 14Pepingen-Halle B* 19 4-336 2-223
 15Eizeringen 18 4-2921 0-277
 16Dworpx9 3-6519 1-3210
 17Wambeek Ternat B*x4 1-6120 0-348
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van WEMMEL A
1Wo-28/08/1920:30Pepingen-Halle B -Wemmel A3 -0 0017-
2Zo-01/09/1917:00Wemmel A -Tollembeek2 -40 016 
3Wo-04/09/1920:15Wambeek Ternat B -Wemmel A2 -6 339 
4Zo-08/09/1915:00Wemmel A -Zuun A2 -03 69 
5Zo-15/09/1915:00Dworp -Wemmel A0 -7 394 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -03 124 
7Zo-29/09/1915:00Oetingen -Wemmel A4 -3 0126 
8Zo-06/10/1915:00Wemmel A -Beersel Drogenb.A6 -43 156 
9Zo-13/10/1915:00Wemmel A -Galmaarden A1 -40 156 
11Zo-27/10/1915:00Wemmel A -Ritterklub A3 -23 187 
12Wo-30/10/1920:00Huizingen B -Wemmel A1 -4 3215 
13Zo-10/11/1917:00Wemmel A -Eizeringen8 -03 244 
14Zo-17/11/1914:45Borchtlombeek A -Wemmel A2 -0 0245 
15Zo-24/11/1917:00Wemmel A -Relegem3 -03 275 
16Za-30/11/1919:30Hekelgem A -Wemmel A2 -3 3304 
17Zo-08/12/1917:00Wemmel A -Lembeek A5 -13 334 
18Zo-15/12/1915:00Wemmel A -Pepingen-Halle B3 -13 364 
19Zo-22/12/1914:30Tollembeek -Wemmel A1 -2 3394 
20Zo-05/01/2015:00Wemmel A -Wambeek Ternat B10 -13 423 
21Zo-12/01/2014:30Zuun A -Wemmel A0 -1 3453 
22Zo-19/01/2015:00Wemmel A -Dworp3 -13 483 
23Zo-26/01/2014:30Negenmanneke -Wemmel A  -  .   
24Zo-02/02/2015:00Wemmel A -Oetingen  - .    
25Zo-09/02/2015:00Beersel Drogenb.A -Wemmel A  -  .   
26Zo-16/02/2015:00Galmaarden A -Wemmel A  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Ritterklub A -Wemmel A  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Wemmel A -Huizingen B  - .    
30Zo-22/03/2000:00Eizeringen -Wemmel A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Wemmel A -Borchtlombeek A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Relegem -Wemmel A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Wemmel A -Hekelgem A  - .    
34Zo-03/05/2000:00Lembeek A -Wemmel A  -  .   
Beste aanval
Wemmel A75
 Relegem63
 Galmaarden A63
 Borchtlombeek A59
 Beersel Drogenb.A57
 Ritterklub A49
 Tollembeek47
 Oetingen42
 Hekelgem A37
 Pepingen-Halle B36
Negenmanneke34
 Lembeek A31
 Zuun A30
 Huizingen B26
 Eizeringen21
 Wambeek Ternat B20
 Dworp19
Beste verdediging
Galmaarden A17
 Oetingen30
 Borchtlombeek A30
 Beersel Drogenb.A32
 Relegem32
Wemmel A33
Negenmanneke35
 Hekelgem A37
 Lembeek A38
 Ritterklub A38
 Pepingen-Halle B39
 Zuun A41
 Tollembeek41
 Eizeringen50
 Huizingen B51
 Wambeek Ternat B81
 Dworp84
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.