www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 15/10/2019
2019-2020, Brabant-3D: NEGENMANNEKE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Wambeek Ternat B -Negenmanneke1 -2 335 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -01 46 
3Do-05/09/1919:30Dworp -Negenmanneke1 -3 374 
4Zo-08/09/1915:00Negenmanneke -Beersel Drogenb.A2 -40 75 
5Zo-15/09/1915:00Negenmanneke -Oetingen1 -40 710 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -0 0712 
7Zo-29/09/1915:00Negenmanneke -Galmaarden A0 -40 713 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -03 1013 
10Za-19/10/1919:00Huizingen B -Negenmanneke  -  .   
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen  - .    
12Zo-03/11/1914:30Borchtlombeek A -Negenmanneke  -  .   
13Zo-10/11/1914:30Negenmanneke -Relegem  - .    
14Zo-17/11/1914:30Hekelgem A -Negenmanneke  -  .   
15Zo-24/11/1900:00Negenmanneke -Lembeek A  - .    
16Zo-01/12/1900:00Pepingen-Halle B -Negenmanneke  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Negenmanneke -Tollembeek  - .    
18Zo-15/12/1900:00Negenmanneke -Wambeek Ternat B  - .    
19Zo-22/12/1900:00Zuun A -Negenmanneke  -  .   
20Zo-05/01/2000:00Negenmanneke -Dworp  - .    
21Zo-12/01/2000:00Beersel Drogenb.A -Negenmanneke  -  .   
22Zo-19/01/2000:00Oetingen -Negenmanneke  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Negenmanneke -Wemmel A  - .    
24Zo-02/02/2000:00Galmaarden A -Negenmanneke  -  .   
26Zo-16/02/2000:00Ritterklub A -Negenmanneke  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Negenmanneke -Huizingen B  - .    
28Zo-08/03/2000:00Eizeringen -Negenmanneke  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Negenmanneke -Borchtlombeek A  - .    
30Zo-22/03/2000:00Relegem -Negenmanneke  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Negenmanneke -Hekelgem A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Lembeek A -Negenmanneke  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Negenmanneke -Pepingen-Halle B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Tollembeek -Negenmanneke  -  .   
Rangschikking(9/32)
1Galmaarden A27 9+2933 6+1922
 2Relegem21 7+1733 3+718
 3Borchtlombeek A21 7+1727 3+311
 4Beersel Drogenb.A19 6+1329 3+513
 5Ritterklub A16 5+625 209
 6Wemmel A15 5+930 2+716
 7Hekelgem A*15 5-314 2-89
 8Oetingen*12 4+519 1-18
 9Huizingen B12 4-614 1-83
 10Tollembeek*12 4-816 1-97
 11Eizeringen11 3-610 0-82
 12Zuun A*10 3-512 0-52
13Negenmanneke*10 3-89 205
 14Pepingen-Halle B*7 2-413 0-74
 15Wambeek Ternat B*3 1-1410 0-84
 16Lembeek A*1 0-147 0-82
 17Dworp*0 0-284 0-102
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.