www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3D: EIZERINGEN
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Beersel Drogenb.A -Eizeringen0 -0 118 
2Zo-01/09/1915:00Eizeringen -Borchtlombeek A1 -40 111 
3Wo-04/09/1918:30Relegem -Eizeringen3 -0 0113 
4Zo-08/09/1915:00Eizeringen -Hekelgem A3 -13 413 
5Zo-15/09/1915:00Lembeek A -Eizeringen1 -1 1513 
6Zo-22/09/1915:00Eizeringen -Pepingen-Halle B1 -03 89 
7Zo-29/09/1915:00Tollembeek -Eizeringen2 -1 0810 
8Zo-06/10/1915:00Eizeringen -Wambeek Ternat B3 -13 119 
9Zo-13/10/1915:00Zuun A -Eizeringen4 -0 01111 
10Zo-20/10/1915:00Eizeringen -Dworp3 -13 148 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen5 -0 01411 
12Zo-03/11/1914:30Eizeringen -Oetingen1 -11 1511 
13Zo-10/11/1917:00Wemmel A -Eizeringen8 -0 01512 
31Zo-17/11/1914:30Galmaarden A -Eizeringen5 -1 01512 
16Zo-01/12/1914:30Eizeringen -Ritterklub A0 -10 1514 
17Za-07/12/1919:00Huizingen B -Eizeringen1 -1 11614 
18Zo-15/12/1914:30Eizeringen -Beersel Drogenb.A2 -21 1714 
19Zo-22/12/1914:30Borchtlombeek A -Eizeringen4 -2 01714 
20Zo-05/01/2014:30Eizeringen -Relegem0 -10 1714 
21Za-11/01/2019:30Hekelgem A -Eizeringen1 -1 11815 
22Zo-19/01/2014:30Eizeringen -Lembeek A0 -40 1815 
23Za-25/01/2019:30Pepingen-Halle B -Eizeringen0 -1 32114 
24Zo-02/02/2015:00Eizeringen -Tollembeek2 -30 2114 
25Za-08/02/2019:30Wambeek Ternat B -Eizeringen3 -1 02115 
26Zo-16/02/2015:00Eizeringen -Zuun A2 -50 2115 
27Zo-01/03/2015:00Dworp -Eizeringen3 -2 02115 
28Zo-08/03/2015:00Eizeringen -Negenmanneke3 -23 2414 
29Vr-10/07/2000:00Oetingen -Eizeringen  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Eizeringen -Wemmel A  - .    
14Di-28/07/2000:00Eizeringen -Galmaarden A  - PP.    
33Do-30/07/2000:00Ritterklub A -Eizeringen  -  .   
34Vr-31/07/2000:00Eizeringen -Huizingen B  - .    
Rangschikking(27/32)
1Wemmel A* 63 21+5590 10+2340
 2Galmaarden A* 60 19+5073 9+2737
 3Borchtlombeek A 56 18+3977 7+1338
 4Relegem 52 16+2576 7+633
 5Tollembeek* 50 15+1365 7-328
 6Beersel Drogenb.Ax45 13+2465 6+730
 7Oetingen*x40 12+844 5-221
 8Hekelgem A*x40 11+453 7-230
 9Ritterklub Ax36 10+560 3-225
 10Negenmanneke*x35 11-1039 7+122
 11Zuun A*x32 9-644 4-521
 12Pepingen-Halle B*x29 7-242 2-324
 13Lembeek A*x26 7-1141 3-1415
14Eizeringenx24 6-3432 1-2911
 15Huizingen Bx23 6-2832 2-1910
 16Dworp*x14 4-6730 1-3514
 17Wambeek Ternat B*x11 3-6530 0-409
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van WEMMEL A
1Wo-28/08/1920:30Pepingen-Halle B -Wemmel A3 -0  0017-
2Zo-01/09/1917:00Wemmel A -Tollembeek2 -4 0 016 
3Wo-04/09/1920:15Wambeek Ternat B -Wemmel A2 -6  339 
4Zo-08/09/1915:00Wemmel A -Zuun A2 -0 3 69 
5Zo-15/09/1915:00Dworp -Wemmel A0 -7  394 
6Zo-22/09/1915:00Wemmel A -Negenmanneke3 -0 3 124 
7Zo-29/09/1915:00Oetingen -Wemmel A4 -3  0126 
8Zo-06/10/1915:00Wemmel A -Beersel Drogenb.A6 -4 3 156 
9Zo-13/10/1915:00Wemmel A -Galmaarden A1 -4 0 156 
11Zo-27/10/1915:00Wemmel A -Ritterklub A3 -2 3 187 
12Wo-30/10/1920:00Huizingen B -Wemmel A1 -4  3215 
13Zo-10/11/1917:00Wemmel A -Eizeringen8 -0 3 244 
14Zo-17/11/1914:45Borchtlombeek A -Wemmel A2 -0  0245 
15Zo-24/11/1917:00Wemmel A -Relegem3 -0 3 275 
16Za-30/11/1919:30Hekelgem A -Wemmel A2 -3  3304 
17Zo-08/12/1917:00Wemmel A -Lembeek A5 -1 3 334 
18Zo-15/12/1915:00Wemmel A -Pepingen-Halle B3 -1 3 364 
19Zo-22/12/1914:30Tollembeek -Wemmel A1 -2  3394 
20Zo-05/01/2015:00Wemmel A -Wambeek Ternat B10 -1 3 423 
21Zo-12/01/2014:30Zuun A -Wemmel A0 -1  3452 
22Zo-19/01/2015:00Wemmel A -Dworp3 -1 3 482 
23Zo-26/01/2014:30Negenmanneke -Wemmel A0 -7  3512 
24Zo-02/02/2015:00Wemmel A -Oetingen1 -0 3 542 
26Zo-16/02/2015:00Galmaarden A -Wemmel A1 -3  3571 
25Zo-23/02/2015:00Beersel Drogenb.A -Wemmel A1 -2  3601 
28Za-07/03/2020:00Ritterklub A -Wemmel A0 -2  3631 
29Vr-10/07/2000:00Wemmel A -Huizingen B  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Eizeringen -Wemmel A  -   .   
31Di-28/07/2000:00Wemmel A -Borchtlombeek A  -  .    
32Wo-29/07/2000:00Relegem -Wemmel A  -   .   
33Do-30/07/2000:00Wemmel A -Hekelgem A  -  .    
34Vr-31/07/2000:00Lembeek A -Wemmel A  -   .   
Beste aanval
Wemmel A90
 Borchtlombeek A77
 Relegem76
 Galmaarden A73
 Beersel Drogenb.A65
 Tollembeek65
 Ritterklub A60
 Hekelgem A53
 Oetingen44
 Zuun A44
 Pepingen-Halle B42
 Lembeek A41
 Negenmanneke39
Eizeringen32
 Huizingen B32
 Dworp30
 Wambeek Ternat B30
Beste verdediging
Galmaarden A23
Wemmel A35
 Oetingen36
 Borchtlombeek A38
 Beersel Drogenb.A41
 Pepingen-Halle B44
 Hekelgem A49
 Negenmanneke49
 Zuun A50
 Relegem51
 Lembeek A52
 Tollembeek52
 Ritterklub A55
 Huizingen B60
Eizeringen66
 Wambeek Ternat B95
 Dworp97
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.