www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 21/01/2020
2019-2020, Brabant-3D: EIZERINGEN
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Beersel Drogenb.A -Eizeringen0 -0 118 
2Zo-01/09/1915:00Eizeringen -Borchtlombeek A1 -40 111 
3Wo-04/09/1918:30Relegem -Eizeringen3 -0 0113 
4Zo-08/09/1915:00Eizeringen -Hekelgem A3 -13 413 
5Zo-15/09/1915:00Lembeek A -Eizeringen1 -1 1513 
6Zo-22/09/1915:00Eizeringen -Pepingen-Halle B1 -03 89 
7Zo-29/09/1915:00Tollembeek -Eizeringen2 -1 0810 
8Zo-06/10/1915:00Eizeringen -Wambeek Ternat B3 -13 119 
9Zo-13/10/1915:00Zuun A -Eizeringen4 -0 01111 
10Zo-20/10/1915:00Eizeringen -Dworp3 -13 148 
11Zo-27/10/1915:00Negenmanneke -Eizeringen5 -0 01411 
12Zo-03/11/1914:30Eizeringen -Oetingen1 -11 1511 
13Zo-10/11/1917:00Wemmel A -Eizeringen8 -0 01512 
31Zo-17/11/1914:30Galmaarden A -Eizeringen5 -1 01512 
16Zo-01/12/1914:30Eizeringen -Ritterklub A0 -10 1514 
17Za-07/12/1919:00Huizingen B -Eizeringen1 -1 11614 
18Zo-15/12/1914:30Eizeringen -Beersel Drogenb.A2 -21 1714 
19Zo-22/12/1914:30Borchtlombeek A -Eizeringen4 -2 01714 
20Zo-05/01/2014:30Eizeringen -Relegem  - ST.  14 
21Za-11/01/2019:30Hekelgem A -Eizeringen1 -1 11815 
22Zo-19/01/2014:30Eizeringen -Lembeek A0 -40 1815 
23Za-25/01/2019:30Pepingen-Halle B -Eizeringen  -  .   
24Zo-02/02/2015:00Eizeringen -Tollembeek  - .    
25Za-08/02/2019:30Wambeek Ternat B -Eizeringen  -  .   
26Zo-16/02/2015:00Eizeringen -Zuun A  - .    
27Zo-01/03/2000:00Dworp -Eizeringen  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Eizeringen -Negenmanneke  - .    
29Zo-15/03/2000:00Oetingen -Eizeringen  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Eizeringen -Wemmel A  - .    
14Zo-29/03/2000:00Eizeringen -Galmaarden A  - .    
33Zo-26/04/2000:00Ritterklub A -Eizeringen  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Eizeringen -Huizingen B  - .    
Rangschikking(21/32)
1Galmaarden A 50 16+4663 8+2533
 2Wemmel A 48 16+4275 6+1126
 3Relegem* 46 15+3062 5+425
 4Borchtlombeek A 42 14+2959 6+929
 5Beersel Drogenb.A 40 12+2557 6+926
 6Oetingen 36 11+1242 4020
 7Tollembeek* 34 10+647 4-718
 8Ritterklub A* 33 10+1149 3016
 9Hekelgem A** 30 9037 6-325
 10Negenmanneke 29 9-134 6+419
 11Lembeek A* 21 6-731 3-1312
 12Zuun A 21 6-1130 2-910
 13Huizingen B 20 6-2526 2-176
14Pepingen-Halle B* 19 4-336 2-223
15Eizeringen* 18 4-2821 0-277
 16Dworpx9 3-6519 1-3210
 17Wambeek Ternat B*x4 1-6120 0-348
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van PEPINGEN-HALLE B
1Wo-28/08/1920:30Pepingen-Halle B -Wemmel A3 -03 32 
2Zo-01/09/1915:00Galmaarden A -Pepingen-Halle B4 -0 0310 
4Za-07/09/1920:00Ritterklub A -Pepingen-Halle B2 -2 1411 
5Za-14/09/1919:30Pepingen-Halle B -Huizingen B4 -23 78 
6Zo-22/09/1915:00Eizeringen -Pepingen-Halle B1 -0 0710 
7Za-28/09/1919:30Pepingen-Halle B -Borchtlombeek A1 -20 711 
8Zo-06/10/1915:00Relegem -Pepingen-Halle B4 -2 0712 
9Za-12/10/1919:30Pepingen-Halle B -Hekelgem A1 -20 714 
10Zo-20/10/1915:00Lembeek A -Pepingen-Halle B0 -0 1814 
11Zo-27/10/1915:00Beersel Drogenb.A -Pepingen-Halle B2 -2 1914 
29Wo-30/10/1920:00Tollembeek -Pepingen-Halle B3 -3 11014 
13Za-09/11/1919:30Wambeek Ternat B -Pepingen-Halle B2 -6 31313 
14Za-16/11/1919:30Pepingen-Halle B -Zuun A0 -10 1313 
15Zo-24/11/1915:00Dworp -Pepingen-Halle B1 -4 31612 
16Za-30/11/1919:30Pepingen-Halle B -Negenmanneke1 -20 1612 
17Za-07/12/1919:30Oetingen -Pepingen-Halle B0 -0 11712 
18Zo-15/12/1915:00Wemmel A -Pepingen-Halle B3 -1 01713 
19Za-21/12/1919:30Pepingen-Halle B -Galmaarden A1 -30 1713 
21Za-11/01/2019:30Pepingen-Halle B -Ritterklub A2 -21 1814 
22Za-18/01/2019:00Huizingen B -Pepingen-Halle B3 -3 11914 
23Za-25/01/2019:30Pepingen-Halle B -Eizeringen  - .    
24Zo-02/02/2015:00Borchtlombeek A -Pepingen-Halle B  -  .   
25Za-08/02/2019:30Pepingen-Halle B -Relegem  - .    
26Za-15/02/2019:30Hekelgem A -Pepingen-Halle B  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Pepingen-Halle B -Lembeek A  - .    
28Zo-08/03/2000:00Pepingen-Halle B -Beersel Drogenb.A  - .    
12Zo-15/03/2000:00Pepingen-Halle B -Tollembeek  - .    
30Zo-22/03/2000:00Pepingen-Halle B -Wambeek Ternat B  - .    
31Zo-29/03/2000:00Zuun A -Pepingen-Halle B  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Pepingen-Halle B -Dworp  - .    
33Zo-26/04/2000:00Negenmanneke -Pepingen-Halle B  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Pepingen-Halle B -Oetingen  - .    
Beste aanval
Wemmel A75
 Galmaarden A63
 Relegem62
 Borchtlombeek A59
 Beersel Drogenb.A57
 Ritterklub A49
 Tollembeek47
 Oetingen42
 Hekelgem A37
Pepingen-Halle B36
 Negenmanneke34
 Lembeek A31
 Zuun A30
 Huizingen B26
Eizeringen21
 Wambeek Ternat B20
 Dworp19
Beste verdediging
Galmaarden A17
 Oetingen30
 Borchtlombeek A30
 Beersel Drogenb.A32
 Relegem32
 Wemmel A33
 Negenmanneke35
 Hekelgem A37
 Lembeek A38
 Ritterklub A38
Pepingen-Halle B39
 Zuun A41
 Tollembeek41
Eizeringen49
 Huizingen B51
 Wambeek Ternat B81
 Dworp84
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.