www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 19/01/2020
2019-2020, Brabant-3D: ZUUN A
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Zuun A -Dworp2 -13 37 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -0 147 
3Wo-04/09/1920:00Zuun A -Oetingen3 -23 75 
4Zo-08/09/1915:00Wemmel A -Zuun A2 -0 076 
5Zo-15/09/1915:00Zuun A -Galmaarden A0 -30 711 
7Zo-29/09/1915:00Zuun A -Ritterklub A1 -40 712 
8Za-05/10/1919:00Huizingen B -Zuun A5 -2 0714 
9Zo-13/10/1915:00Zuun A -Eizeringen4 -03 1012 
10Zo-20/10/1915:00Borchtlombeek A -Zuun A5 -0 01013 
11Zo-27/10/1915:00Zuun A -Relegem5 -13 1312 
12Za-02/11/1919:30Hekelgem A -Zuun A0 -0 11412 
13Zo-10/11/1914:30Zuun A -Lembeek A2 -21 1511 
14Za-16/11/1919:30Pepingen-Halle B -Zuun A0 -1 31810 
15Zo-24/11/1914:30Zuun A -Tollembeek0 -20 1811 
16Za-30/11/1919:30Wambeek Ternat B -Zuun A0 -4 32111 
17Zo-08/12/1914:30Zuun A -Beersel Drogenb.A2 -40 2111 
18Zo-15/12/1915:00Dworp -Zuun A2 -1 02111 
19Zo-22/12/1914:30Zuun A -Negenmanneke1 -20 2111 
20Zo-05/01/2014:30Oetingen -Zuun A2 -1 02111 
21Zo-12/01/2014:30Zuun A -Wemmel A0 -10 2111 
22Zo-19/01/2014:30Galmaarden A -Zuun A3 -1 02112 
24Za-01/02/2020:00Ritterklub A -Zuun A  -  .   
25Zo-09/02/2015:00Zuun A -Huizingen B  - .    
26Zo-16/02/2015:00Eizeringen -Zuun A  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Zuun A -Borchtlombeek A  - .    
28Zo-08/03/2000:00Relegem -Zuun A  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Zuun A -Hekelgem A  - .    
30Zo-22/03/2000:00Lembeek A -Zuun A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Zuun A -Pepingen-Halle B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Tollembeek -Zuun A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Zuun A -Wambeek Ternat B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Beersel Drogenb.A -Zuun A  -  .   
Rangschikking(21/32)
1Galmaarden A 50 16+4663 8+2533
 2Relegem 49 16+3163 6+526
 3Wemmel A 48 16+4275 6+1126
 4Borchtlombeek A 42 14+2959 6+929
 5Beersel Drogenb.A 40 12+2557 6+926
 6Oetingen 36 11+1242 4020
 7Tollembeek* 34 10+647 4-718
8Ritterklub A* 33 10+1149 3016
 9Hekelgem A** 30 9037 6-325
 10Negenmanneke 29 9-134 6+419
 11Lembeek A* 21 6-731 3-1312
12Zuun A 21 6-1130 2-910
 13Huizingen B 20 6-2526 2-176
 14Pepingen-Halle B* 19 4-336 2-223
 15Eizeringen 18 4-2921 0-277
 16Dworpx9 3-6519 1-3210
 17Wambeek Ternat B*x4 1-6120 0-348
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van RITTERKLUB A
1Wo-28/08/1918:30Relegem -Ritterklub A5 -2 0016 
2Za-31/08/1920:00Ritterklub A -Hekelgem A1 -30 015 
3Wo-04/09/1920:00Lembeek A -Ritterklub A2 -3 3312 
4Za-07/09/1920:00Ritterklub A -Pepingen-Halle B2 -21 412 
22Za-14/09/1920:00Ritterklub A -Tollembeek6 -23 79 
6Za-21/09/1920:00Ritterklub A -Wambeek Ternat B3 -23 106 
7Zo-29/09/1915:00Zuun A -Ritterklub A1 -4 3135 
8Za-05/10/1920:00Ritterklub A -Dworp4 -13 165 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -0 0165 
10Za-19/10/1920:00Ritterklub A -Oetingen5 -03 195 
11Zo-27/10/1915:00Wemmel A -Ritterklub A3 -2 0195 
12Do-31/10/1920:30Ritterklub A -Galmaarden A2 -03 224 
14Za-16/11/1920:00Ritterklub A -Beersel Drogenb.A0 -20 227 
15Za-23/11/1920:00Ritterklub A -Huizingen B2 -03 256 
16Zo-01/12/1914:30Eizeringen -Ritterklub A0 -1 3286 
17Za-07/12/1920:00Ritterklub A -Borchtlombeek A2 -50 287 
18Za-14/12/1920:00Ritterklub A -Relegem2 -40 287 
20Za-04/01/2020:00Ritterklub A -Lembeek A4 -13 317 
21Za-11/01/2019:30Pepingen-Halle B -Ritterklub A2 -2 1328 
5Zo-19/01/2015:00Tollembeek -Ritterklub A2 -2 1338 
23Za-25/01/2019:30Wambeek Ternat B -Ritterklub A  -  .   
24Za-01/02/2020:00Ritterklub A -Zuun A  - .    
25Zo-09/02/2015:00Dworp -Ritterklub A  -  .   
26Za-15/02/2020:00Ritterklub A -Negenmanneke  - .    
19Za-22/02/2000:00Hekelgem A -Ritterklub A  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Oetingen -Ritterklub A  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Ritterklub A -Wemmel A  - .    
29Zo-15/03/2000:00Galmaarden A -Ritterklub A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Beersel Drogenb.A -Ritterklub A  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Huizingen B -Ritterklub A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Ritterklub A -Eizeringen  - .    
34Zo-03/05/2000:00Borchtlombeek A -Ritterklub A  -  .   
Beste aanval
Wemmel A75
 Relegem63
 Galmaarden A63
 Borchtlombeek A59
 Beersel Drogenb.A57
Ritterklub A49
 Tollembeek47
 Oetingen42
 Hekelgem A37
 Pepingen-Halle B36
 Negenmanneke34
 Lembeek A31
Zuun A30
 Huizingen B26
 Eizeringen21
 Wambeek Ternat B20
 Dworp19
Beste verdediging
Galmaarden A17
 Oetingen30
 Borchtlombeek A30
 Beersel Drogenb.A32
 Relegem32
 Wemmel A33
 Negenmanneke35
 Hekelgem A37
 Lembeek A38
Ritterklub A38
 Pepingen-Halle B39
Zuun A41
 Tollembeek41
 Eizeringen50
 Huizingen B51
 Wambeek Ternat B81
 Dworp84
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.