www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3D: ZUUN A
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Zuun A -Dworp2 -13 37 
2Zo-01/09/1915:00Negenmanneke -Zuun A0 -0 147 
3Wo-04/09/1920:00Zuun A -Oetingen3 -23 75 
4Zo-08/09/1915:00Wemmel A -Zuun A2 -0 076 
5Zo-15/09/1915:00Zuun A -Galmaarden A0 -30 711 
7Zo-29/09/1915:00Zuun A -Ritterklub A1 -40 712 
8Za-05/10/1919:00Huizingen B -Zuun A5 -2 0714 
9Zo-13/10/1915:00Zuun A -Eizeringen4 -03 1012 
10Zo-20/10/1915:00Borchtlombeek A -Zuun A5 -0 01013 
11Zo-27/10/1915:00Zuun A -Relegem5 -13 1312 
12Za-02/11/1919:30Hekelgem A -Zuun A0 -0 11412 
13Zo-10/11/1914:30Zuun A -Lembeek A2 -21 1511 
14Za-16/11/1919:30Pepingen-Halle B -Zuun A0 -1 31810 
15Zo-24/11/1914:30Zuun A -Tollembeek0 -20 1811 
16Za-30/11/1919:30Wambeek Ternat B -Zuun A0 -4 32111 
17Zo-08/12/1914:30Zuun A -Beersel Drogenb.A2 -40 2111 
18Zo-15/12/1915:00Dworp -Zuun A2 -1 02111 
19Zo-22/12/1914:30Zuun A -Negenmanneke1 -20 2111 
20Zo-05/01/2014:30Oetingen -Zuun A2 -1 02111 
21Zo-12/01/2014:30Zuun A -Wemmel A0 -10 2111 
22Zo-19/01/2014:30Galmaarden A -Zuun A3 -1 02112 
24Za-01/02/2020:00Ritterklub A -Zuun A2 -3 32411 
26Zo-16/02/2015:00Eizeringen -Zuun A2 -5 32711 
25Do-20/02/2020:00Zuun A -Huizingen B1 -03 3011 
27Zo-01/03/2015:00Zuun A -Borchtlombeek A2 -21 3111 
28Zo-08/03/2015:00Relegem -Zuun A3 -3 13211 
29Vr-10/07/2000:00Zuun A -Hekelgem A  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Lembeek A -Zuun A  -  .   
31Di-28/07/2000:00Zuun A -Pepingen-Halle B  - .    
32Wo-29/07/2000:00Tollembeek -Zuun A  -  .   
33Do-30/07/2000:00Zuun A -Wambeek Ternat B  - .    
34Vr-31/07/2000:00Beersel Drogenb.A -Zuun A  -  .   
Rangschikking(27/32)
1Wemmel A* 63 21+5590 10+2340
 2Galmaarden A* 60 19+5073 9+2737
 3Borchtlombeek A 56 18+3977 7+1338
 4Relegem 52 16+2576 7+633
 5Tollembeek* 50 15+1365 7-328
 6Beersel Drogenb.Ax45 13+2465 6+730
 7Oetingen*x40 12+844 5-221
 8Hekelgem A*x40 11+453 7-230
 9Ritterklub Ax36 10+560 3-225
 10Negenmanneke*x35 11-1039 7+122
11Zuun A*x32 9-644 4-521
 12Pepingen-Halle B*x29 7-242 2-324
13Lembeek A*x26 7-1141 3-1415
 14Eizeringenx24 6-3432 1-2911
 15Huizingen Bx23 6-2832 2-1910
 16Dworp*x14 4-6730 1-3514
 17Wambeek Ternat B*x11 3-6530 0-409
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van LEMBEEK A
1Wo-28/08/1920:00Lembeek A -Galmaarden A1 -2 0 012 
3Wo-04/09/1920:00Lembeek A -Ritterklub A2 -3 0 014 
4Za-07/09/1919:00Huizingen B -Lembeek A3 -2  0015 
5Zo-15/09/1915:00Lembeek A -Eizeringen1 -1 1 115 
6Zo-22/09/1915:00Borchtlombeek A -Lembeek A4 -0  0115 
7Zo-29/09/1915:00Lembeek A -Relegem1 -5 0 116 
8Za-05/10/1919:30Hekelgem A -Lembeek A1 -0  0116 
9Zo-13/10/1915:00Beersel Drogenb.A -Lembeek A2 -0  0116 
10Zo-20/10/1915:00Lembeek A -Pepingen-Halle B0 -0 1 216 
11Zo-27/10/1915:00Tollembeek -Lembeek A4 -0  0216 
12Zo-03/11/1914:30Lembeek A -Wambeek Ternat B5 -0 3 515 
13Zo-10/11/1914:30Zuun A -Lembeek A2 -2  1615 
14Zo-17/11/1914:30Lembeek A -Dworp7 -0 3 915 
15Zo-24/11/1914:30Negenmanneke -Lembeek A0 -1  31215 
16Zo-01/12/1914:30Lembeek A -Oetingen1 -2 0 1215 
17Zo-08/12/1917:00Wemmel A -Lembeek A5 -1  01215 
18Zo-15/12/1914:30Galmaarden A -Lembeek A0 -1  31515 
20Za-04/01/2020:00Ritterklub A -Lembeek A4 -1  01515 
21Zo-12/01/2014:30Lembeek A -Huizingen B1 -0 3 1813 
22Zo-19/01/2014:30Eizeringen -Lembeek A0 -4  32111 
23Zo-26/01/2014:30Lembeek A -Borchtlombeek A2 -2 1 2211 
24Zo-02/02/2014:30Relegem -Lembeek A3 -3  12312 
26Zo-16/02/2015:00Lembeek A -Beersel Drogenb.A1 -0 3 2612 
25Zo-23/02/2015:00Lembeek A -Hekelgem A2 -4 0 2612 
27Za-29/02/2019:30Pepingen-Halle B -Lembeek A1 -0  02612 
28Zo-08/03/2015:00Lembeek A -Tollembeek2 -4 0 2613 
29Vr-10/07/2000:00Wambeek Ternat B -Lembeek A  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Lembeek A -Zuun A  -  .    
31Di-28/07/2000:00Dworp -Lembeek A  -   .   
32Wo-29/07/2000:00Lembeek A -Negenmanneke  -  .    
33Do-30/07/2000:00Oetingen -Lembeek A  -   .   
34Vr-31/07/2000:00Lembeek A -Wemmel A  -  .    
Beste aanval
Wemmel A90
 Borchtlombeek A77
 Relegem76
 Galmaarden A73
 Beersel Drogenb.A65
 Tollembeek65
 Ritterklub A60
 Hekelgem A53
 Oetingen44
Zuun A44
 Pepingen-Halle B42
Lembeek A41
 Negenmanneke39
 Eizeringen32
 Huizingen B32
 Dworp30
 Wambeek Ternat B30
Beste verdediging
Galmaarden A23
 Wemmel A35
 Oetingen36
 Borchtlombeek A38
 Beersel Drogenb.A41
 Pepingen-Halle B44
 Hekelgem A49
 Negenmanneke49
Zuun A50
 Relegem51
Lembeek A52
 Tollembeek52
 Ritterklub A55
 Huizingen B60
 Eizeringen66
 Wambeek Ternat B95
 Dworp97
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.