www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 25/09/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: STEENOKKERZEEL A
Wedstrijden
1Zo-06/09/2015:00Delta Londerzeel A -Steenokkerzeel A  - PP . 1-
2Zo-13/09/2015:00Steenokkerzeel A -Beigem A0 -40 016-
3Za-19/09/2019:00Grimbergen B -Steenokkerzeel A2 -3 338 
4Zo-27/09/2015:00Steenokkerzeel A -Infinity Vilvoorde  - .    
5Zo-04/10/2015:00Steenokkerzeel A -Kapelle o/d Bos  - .    
6Za-10/10/2020:00SJ Londerzeel A -Steenokkerzeel A  -  .   
7Zo-18/10/2015:00Steenokkerzeel A -Malderen A  - .    
8Zo-25/10/2015:00Ramsdonk -Steenokkerzeel A  -  .   
9Vr-06/05/2200:00Steenokkerzeel A -Berg-Op  - .    
10Za-07/05/2200:00Asse-Terheide A -Steenokkerzeel A  -  .   
11Zo-08/05/2200:00Steenokkerzeel A -Moorsel A  - .    
12Ma-09/05/2200:00Sterrebeek -Steenokkerzeel A  -  .   
13Di-10/05/2200:00Steenokkerzeel A -Zemst  - .    
14Wo-11/05/2200:00Melsbroek B -Steenokkerzeel A  -  .   
15Do-12/05/2200:00Steenokkerzeel A -Steenhuffel A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Steenokkerzeel A -Delta Londerzeel A  - .    
17Za-14/05/2200:00Beigem A -Steenokkerzeel A  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Steenokkerzeel A -Grimbergen B  - .    
19Ma-16/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Steenokkerzeel A  -  .   
20Di-17/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Steenokkerzeel A  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Steenokkerzeel A -SJ Londerzeel A  - .    
22Do-19/05/2200:00Malderen A -Steenokkerzeel A  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Steenokkerzeel A -Ramsdonk  - .    
24Za-21/05/2200:00Berg-Op -Steenokkerzeel A  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Steenokkerzeel A -Asse-Terheide A  - .    
26Ma-23/05/2200:00Moorsel A -Steenokkerzeel A  -  .   
27Di-24/05/2200:00Steenokkerzeel A -Sterrebeek  - .    
28Wo-25/05/2200:00Zemst -Steenokkerzeel A  -  .   
29Do-26/05/2200:00Steenokkerzeel A -Melsbroek B  - .    
30Vr-27/05/2200:00Steenhuffel A -Steenokkerzeel A  -  .   
Rangschikking(2/30)
1Zemst6 2+78 1+45
 2Beigem A6 2+56 1+44
 3Malderen A4 1+46 1+44
 4SJ Londerzeel A4 1+35 001
 5Grimbergen B3 1+16 000
 6Asse-Terheide A*3 1+15 000
 7Kapelle o/d Bos3 103 0-11
8Steenokkerzeel A3 1-33 1+13
 9Melsbroek B2 005 002
 10Sterrebeek*1 002 002
 11Delta Londerzeel A1 0-12 0-11
 12Berg-Op1 0-32 0-30
 13Ramsdonk1 0-44 003
 14Moorsel A*0 0-14 0-14
 15Infinity Vilvoorde*0 0-22 0-22
 16Steenhuffel A0 0-71 0-31
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.