www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 23/09/2020
2020-2021, Brabant vv-3C: STERREBEEK
Wedstrijden
1Zo-06/09/2015:00Sterrebeek -Ramsdonk  - PP.  1-
2Zo-13/09/2015:00Berg-Op -Sterrebeek2 -2 117 
4Zo-27/09/2015:00Moorsel A -Sterrebeek  -  .   
3Wo-30/09/2020:00Sterrebeek -Asse-Terheide A  - .    
5Zo-04/10/2015:00Infinity Vilvoorde -Sterrebeek  -  .   
6Zo-11/10/2015:00Sterrebeek -Zemst  - .    
7Za-17/10/2019:30Melsbroek B -Sterrebeek  -  .   
8Zo-25/10/2015:00Sterrebeek -Steenhuffel A  - .    
9Vr-06/05/2200:00Delta Londerzeel A -Sterrebeek  -  .   
10Za-07/05/2200:00Sterrebeek -Beigem A  - .    
11Zo-08/05/2200:00Grimbergen B -Sterrebeek  -  .   
12Ma-09/05/2200:00Sterrebeek -Steenokkerzeel A  - .    
13Di-10/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Sterrebeek  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Sterrebeek -SJ Londerzeel A  - .    
15Do-12/05/2200:00Malderen A -Sterrebeek  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Ramsdonk -Sterrebeek  -  .   
17Za-14/05/2200:00Sterrebeek -Berg-Op  - .    
18Zo-15/05/2200:00Asse-Terheide A -Sterrebeek  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Sterrebeek -Moorsel A  - .    
20Di-17/05/2200:00Sterrebeek -Infinity Vilvoorde  - .    
21Wo-18/05/2200:00Zemst -Sterrebeek  -  .   
22Do-19/05/2200:00Sterrebeek -Melsbroek B  - .    
23Vr-20/05/2200:00Steenhuffel A -Sterrebeek  -  .   
24Za-21/05/2200:00Sterrebeek -Delta Londerzeel A  - .    
25Zo-22/05/2200:00Beigem A -Sterrebeek  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Sterrebeek -Grimbergen B  - .    
27Di-24/05/2200:00Steenokkerzeel A -Sterrebeek  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Sterrebeek -Kapelle o/d Bos  - .    
29Do-26/05/2200:00SJ Londerzeel A -Sterrebeek  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Sterrebeek -Malderen A  - .    
Rangschikking(2/30)
1Zemst6 2+78 1+45
 2Beigem A6 2+56 1+44
 3Malderen A4 1+46 1+44
 4SJ Londerzeel A4 1+35 001
 5Grimbergen B3 1+16 000
 6Asse-Terheide A*3 1+15 000
 7Kapelle o/d Bos3 103 0-11
 8Steenokkerzeel A3 1-33 1+13
 9Melsbroek B2 005 002
10Sterrebeek*1 002 002
 11Delta Londerzeel A1 0-12 0-11
 12Berg-Op1 0-32 0-30
13Ramsdonk1 0-44 003
 14Moorsel A*0 0-14 0-14
 15Infinity Vilvoorde*0 0-22 0-22
 16Steenhuffel A0 0-71 0-31
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van RAMSDONK
1Zo-06/09/2015:00Sterrebeek -Ramsdonk  - PP . 1-
2Zo-13/09/2015:00Ramsdonk -Zemst1 -5 0 015 
3Za-19/09/2019:30Melsbroek B -Ramsdonk3 -3  1113 
4Zo-27/09/2015:00Ramsdonk -Steenhuffel A  -  .    
5Zo-04/10/2015:00Delta Londerzeel A -Ramsdonk  -   .   
6Zo-11/10/2015:00Ramsdonk -Beigem A  -  .    
7Za-17/10/2019:00Grimbergen B -Ramsdonk  -   .   
8Zo-25/10/2015:00Ramsdonk -Steenokkerzeel A  -  .    
9Vr-06/05/2200:00Kapelle o/d Bos -Ramsdonk  -   .   
10Za-07/05/2200:00Ramsdonk -SJ Londerzeel A  -  .    
11Zo-08/05/2200:00Malderen A -Ramsdonk  -   .   
12Ma-09/05/2200:00Ramsdonk -Infinity Vilvoorde  -  .    
13Di-10/05/2200:00Ramsdonk -Berg-Op  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Asse-Terheide A -Ramsdonk  -   .   
15Do-12/05/2200:00Ramsdonk -Moorsel A  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Ramsdonk -Sterrebeek  -  .    
17Za-14/05/2200:00Zemst -Ramsdonk  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Ramsdonk -Melsbroek B  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Steenhuffel A -Ramsdonk  -   .   
20Di-17/05/2200:00Ramsdonk -Delta Londerzeel A  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Beigem A -Ramsdonk  -   .   
22Do-19/05/2200:00Ramsdonk -Grimbergen B  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Steenokkerzeel A -Ramsdonk  -   .   
24Za-21/05/2200:00Ramsdonk -Kapelle o/d Bos  -  .    
25Zo-22/05/2200:00SJ Londerzeel A -Ramsdonk  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Ramsdonk -Malderen A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Infinity Vilvoorde -Ramsdonk  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Berg-Op -Ramsdonk  -   .   
29Do-26/05/2200:00Ramsdonk -Asse-Terheide A  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Moorsel A -Ramsdonk  -   .   
Beste aanval
Zemst8
 Beigem A6
 Malderen A6
 Grimbergen B6
 SJ Londerzeel A5
 Asse-Terheide A5
 Melsbroek B5
 Moorsel A4
Ramsdonk4
 Steenokkerzeel A3
 Kapelle o/d Bos3
Sterrebeek2
 Infinity Vilvoorde2
 Berg-Op2
 Delta Londerzeel A2
 Steenhuffel A1
Beste verdediging
Beigem A1
 Zemst1
Sterrebeek2
 SJ Londerzeel A2
 Malderen A2
 Delta Londerzeel A3
 Kapelle o/d Bos3
 Infinity Vilvoorde4
 Asse-Terheide A4
 Berg-Op5
 Moorsel A5
 Melsbroek B5
 Grimbergen B5
 Steenokkerzeel A6
 Steenhuffel A8
Ramsdonk8
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.