www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, Brabant-3C: MACHELEN A
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Beigem A -Machelen A1 -3 335 
3Wo-04/09/1920:00Machelen A -Mollem10 -03 65 
4Zo-08/09/1915:00Asse-Terheide A -Machelen A0 -0 175 
5Zo-15/09/1914:30Machelen A -Zemst0 -20 78 
6Zo-22/09/1915:00Tange -Machelen A2 -2 189 
7Zo-29/09/1914:30Machelen A -SJ Londerzeel2 -13 115 
8Zo-06/10/1915:00Delta Londerzeel A -Machelen A3 -2 0118 
9Zo-13/10/1914:30Machelen A -Borght-Humbeek B6 -03 147 
10Za-19/10/1918:30Diegem B -Machelen A  -  .   
11Zo-27/10/1914:30Machelen A -Melsbroek B  - .    
12Za-02/11/1919:00Kobbegem -Machelen A  -  .   
13Zo-10/11/1914:30Machelen A -Ramsdonk  - .    
14Zo-17/11/1900:00Eppegem B -Machelen A  -  .   
15Zo-24/11/1900:00Machelen A -Steenhuffel A  - .    
16Zo-01/12/1900:00Infinity Vilvoorde -Machelen A  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Machelen A -Malderen  - .    
18Zo-15/12/1900:00Machelen A -Beigem A  - .    
20Zo-05/01/2000:00Mollem -Machelen A  -  .   
21Zo-12/01/2000:00Machelen A -Asse-Terheide A  - .    
22Zo-19/01/2000:00Zemst -Machelen A  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Machelen A -Tange  - .    
24Zo-02/02/2000:00SJ Londerzeel -Machelen A  -  .   
25Zo-09/02/2000:00Machelen A -Delta Londerzeel A  - .    
26Zo-16/02/2000:00Borght-Humbeek B -Machelen A  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Machelen A -Diegem B  - .    
28Zo-08/03/2000:00Melsbroek B -Machelen A  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Machelen A -Kobbegem  - .    
30Zo-22/03/2000:00Ramsdonk -Machelen A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Machelen A -Eppegem B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Steenhuffel A -Machelen A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Machelen A -Infinity Vilvoorde  - .    
34Zo-03/05/2000:00Malderen -Machelen A  -  .   
Rangschikking(9/32)
1Infinity Vilvoorde20 6+1121 2+29
 2Steenhuffel A19 6+1527 2+311
 3Beigem A17 5+1926 3+810
 4Delta Londerzeel A17 5+213 2+26
 5Diegem B*16 5+1122 2+49
 6Malderen16 5+617 1-27
7Machelen A*14 4+1625 1+17
 8Kobbegem*14 4+815 2+510
 9Asse-Terheide A*14 4+415 2+310
 10Zemst*12 4+318 2-27
 11Melsbroek B*11 3+116 2+611
 12SJ Londerzeel9 2+215 0-54
 13Borght-Humbeek B8 2-1810 0-121
 14Ramsdonk*6 1-411 0-44
 15Tange4 1-338 1-234
 16Eppegem B*3 1-216 0-113
 17Mollem*3 1-2210 0-183
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.