www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 12/11/2019
2019-2020, Brabant-3B: BIERBEEK B
Wedstrijden
1Wo-28/08/1918:30Haacht Statie -Bierbeek B4 -6 334 
2Zo-01/09/1915:00Bierbeek B -Betekom B2 -03 62 
3Wo-04/09/1920:00Moorsel -Bierbeek B3 -1 066 
4Za-07/09/1920:00Bierbeek B -Tildonk4 -03 93 
5Za-14/09/1920:00Bierbeek B -Berg-Op9 -23 121 
6Zo-22/09/1915:00Baal -Bierbeek B2 -2 1131 
7Za-28/09/1920:00Bierbeek B -NV Keerbergen1 -20 134 
8Za-05/10/1920:00KV Tremelo -Bierbeek B2 -3 3163 
9Za-12/10/1920:00Bierbeek B -Haasrode B5 -13 192 
10Zo-20/10/1915:00Erps-Kwerps -Bierbeek B2 -2 1203 
11Za-26/10/1920:00Bierbeek B -Meerbeek0 -10 204 
12Za-02/11/1920:00Tielt-Winge A -Bierbeek B4 -0 0205 
13Zo-10/11/1915:00Bierbeek B -Hoeilaart B8 -03 235 
15Zo-24/11/1915:00Bierbeek B -Eendr.Eizer  - .    
16Zo-01/12/1914:30Steenokkerzeel -Bierbeek B  -  .   
17Zo-08/12/1915:00Bierbeek B -Rotselaar B  - .    
18Za-14/12/1920:00Bierbeek B -Haacht Statie  - .    
19Zo-22/12/1900:00Betekom B -Bierbeek B  -  .   
20Zo-05/01/2000:00Bierbeek B -Moorsel  - .    
21Zo-12/01/2000:00Tildonk -Bierbeek B  -  .   
22Zo-19/01/2000:00Berg-Op -Bierbeek B  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Bierbeek B -Baal  - .    
24Zo-02/02/2000:00NV Keerbergen -Bierbeek B  -  .   
25Zo-09/02/2000:00Bierbeek B -KV Tremelo  - .    
26Zo-16/02/2000:00Haasrode B -Bierbeek B  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Bierbeek B -Erps-Kwerps  - .    
28Zo-08/03/2000:00Meerbeek -Bierbeek B  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Bierbeek B -Tielt-Winge A  - .    
30Zo-22/03/2000:00Hoeilaart B -Bierbeek B  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Eendr.Eizer -Bierbeek B  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Bierbeek B -Steenokkerzeel  - .    
34Zo-03/05/2000:00Rotselaar B -Bierbeek B  -  .   
Rangschikking(13/32)
1Baal30 9+1938 4+918
 2Tielt-Winge A*28 8+1725 3+610
 3NV Keerbergen26 8+1537 3014
 4Haacht Statie*24 7+1334 3+514
5Bierbeek B23 7+2043 2-314
 6Meerbeek**20 6+314 5+310
 7Tildonk*19 6+829 2-410
 8Haasrode B*18 5+1035 3018
 9Rotselaar B*16 5+126 1-411
10Eendr.Eizer*15 5-319 2-56
 11Moorsel*15 4+220 1+19
 12KV Tremelo*14 4028 1-312
 13Berg-Op*11 2-1821 1-1611
 14Betekom B*10 3-1418 1-57
 15Erps-Kwerps*9 2-1517 1-97
 16Steenokkerzeel*8 2-2620 1-1810
 17Hoeilaart B*4 1-3220 0-295
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van EENDR.EIZER
1Wo-28/08/1918:30Eendr.Eizer -NV Keerbergen1 -20 012 
2Za-31/08/1920:30KV Tremelo -Eendr.Eizer2 -1 0015 
3Wo-04/09/1918:30Eendr.Eizer -Haasrode B3 -23 312 
4Zo-08/09/1915:00Erps-Kwerps -Eendr.Eizer1 -2 3610 
5Zo-15/09/1915:00Eendr.Eizer -Meerbeek0 -20 611 
6Za-21/09/1920:00Tielt-Winge A -Eendr.Eizer2 -0 0612 
7Zo-29/09/1915:00Eendr.Eizer -Hoeilaart B3 -03 911 
9Zo-13/10/1915:00Tildonk -Eendr.Eizer4 -0 0912 
10Zo-20/10/1915:00Eendr.Eizer -Steenokkerzeel4 -13 1211 
11Za-26/10/1918:00Rotselaar B -Eendr.Eizer1 -0 01212 
12Zo-03/11/1914:30Eendr.Eizer -Haacht Statie2 -40 1212 
13Za-09/11/1919:30Betekom B -Eendr.Eizer1 -3 31510 
14Zo-17/11/1914:30Eendr.Eizer -Moorsel  - .    
15Zo-24/11/1915:00Bierbeek B -Eendr.Eizer  -  .   
16Zo-01/12/1914:30Eendr.Eizer -Berg-Op  - .    
17Zo-08/12/1914:30Baal -Eendr.Eizer  -  .   
18Zo-15/12/1914:30NV Keerbergen -Eendr.Eizer  -  .   
19Zo-22/12/1900:00Eendr.Eizer -KV Tremelo  - .    
20Zo-05/01/2000:00Haasrode B -Eendr.Eizer  -  .   
21Zo-12/01/2000:00Eendr.Eizer -Erps-Kwerps  - .    
22Zo-19/01/2000:00Meerbeek -Eendr.Eizer  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Eendr.Eizer -Tielt-Winge A  - .    
24Zo-02/02/2000:00Hoeilaart B -Eendr.Eizer  -  .   
26Zo-16/02/2000:00Eendr.Eizer -Tildonk  - .    
27Zo-01/03/2000:00Steenokkerzeel -Eendr.Eizer  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Eendr.Eizer -Rotselaar B  - .    
29Zo-15/03/2000:00Haacht Statie -Eendr.Eizer  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Eendr.Eizer -Betekom B  - .    
31Zo-29/03/2000:00Moorsel -Eendr.Eizer  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Eendr.Eizer -Bierbeek B  - .    
33Zo-26/04/2000:00Berg-Op -Eendr.Eizer  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Eendr.Eizer -Baal  - .    
Beste aanval
Bierbeek B43
 Baal38
 NV Keerbergen37
 Haasrode B35
 Haacht Statie34
 Tildonk29
 KV Tremelo28
 Rotselaar B26
 Tielt-Winge A25
 Berg-Op21
 Hoeilaart B20
 Moorsel20
 Steenokkerzeel20
Eendr.Eizer19
 Betekom B18
 Erps-Kwerps17
 Meerbeek14
Beste verdediging
Tielt-Winge A8
 Meerbeek11
 Moorsel18
 Baal19
 Tildonk21
 Haacht Statie21
Eendr.Eizer22
 NV Keerbergen22
Bierbeek B23
 Haasrode B25
 Rotselaar B25
 KV Tremelo28
 Erps-Kwerps32
 Betekom B32
 Berg-Op39
 Steenokkerzeel46
 Hoeilaart B52
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.