www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 03/12/2019
2019-2020, Brabant-3B: STEENOKKERZEEL
Wedstrijden
1Do-29/08/1919:30Steenokkerzeel -Baal0 -40 017-
2Zo-01/09/1915:00NV Keerbergen -Steenokkerzeel1 -1 1114 
3Wo-04/09/1921:00Steenokkerzeel -KV Tremelo3 -70 115 
4Za-07/09/1919:30Haasrode B -Steenokkerzeel7 -1 0116 
5Zo-15/09/1915:00Steenokkerzeel -Erps-Kwerps4 -41 216 
6Zo-22/09/1915:00Meerbeek -Steenokkerzeel1 -4 3515 
7Zo-29/09/1915:00Steenokkerzeel -Tielt-Winge A1 -30 515 
8Za-05/10/1920:00Hoeilaart B -Steenokkerzeel7 -1 0516 
10Zo-20/10/1915:00Eendr.Eizer -Steenokkerzeel4 -1 0516 
11Zo-27/10/1915:00Tildonk -Steenokkerzeel3 -2 0516 
12Zo-03/11/1914:30Steenokkerzeel -Rotselaar B2 -03 816 
13Zo-10/11/1914:30Haacht Statie -Steenokkerzeel5 -0 0816 
14Zo-17/11/1914:30Steenokkerzeel -Betekom B6 -23 1115 
15Zo-24/11/1914:30Moorsel -Steenokkerzeel2 -0 01115 
16Zo-01/12/1914:30Steenokkerzeel -Bierbeek B3 -03 1413 
17Zo-08/12/1914:30Berg-Op -Steenokkerzeel  -  .   
18Zo-15/12/1914:30Baal -Steenokkerzeel  -  .   
19Zo-22/12/1914:30Steenokkerzeel -NV Keerbergen  - .    
20Za-04/01/2020:00KV Tremelo -Steenokkerzeel  -  .   
21Zo-12/01/2014:30Steenokkerzeel -Haasrode B  - .    
22Zo-19/01/2014:30Erps-Kwerps -Steenokkerzeel  -  .   
23Zo-26/01/2000:00Steenokkerzeel -Meerbeek  - .    
24Zo-02/02/2000:00Tielt-Winge A -Steenokkerzeel  -  .   
25Zo-09/02/2000:00Steenokkerzeel -Hoeilaart B  - .    
27Zo-01/03/2000:00Steenokkerzeel -Eendr.Eizer  - .    
28Zo-08/03/2000:00Steenokkerzeel -Tildonk  - .    
29Zo-15/03/2000:00Rotselaar B -Steenokkerzeel  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Steenokkerzeel -Haacht Statie  - .    
31Zo-29/03/2000:00Betekom B -Steenokkerzeel  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Steenokkerzeel -Moorsel  - .    
33Zo-26/04/2000:00Bierbeek B -Steenokkerzeel  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Steenokkerzeel -Berg-Op  - .    
Rangschikking(16/32)
1Baal*34 10+2546 4+920
 2NV Keerbergen33 10+1841 5+318
 3Tielt-Winge A*33 9+1930 3+610
 4Haacht Statie*27 8+1137 3+216
 5Tildonk*26 8+1239 2-413
 6Eendr.Eizer*24 8+126 3-48
 7Bierbeek B*23 7+1644 2-614
 8Meerbeek**23 7016 5010
 9Rotselaar B*22 7+533 2-115
 10Haasrode B*22 6+1444 3-119
 11Moorsel*21 6+426 2+113
 12KV Tremelo*17 5035 1-616
13Steenokkerzeel*14 4-2129 1-2010
14Berg-Op**14 3-1625 2-1415
 15Erps-Kwerps*12 3-2222 1-178
 16Betekom B*10 3-2221 1-109
 17Hoeilaart B*4 1-4421 0-355
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van BERG-OP
1Wo-28/08/1920:30Rotselaar B -Berg-Op2 -2 117 
2Zo-01/09/1915:00Berg-Op -Haacht Statie1 -11 210 
3Wo-04/09/1920:00Betekom B -Berg-Op3 -4 357 
21Zo-08/09/1915:00Moorsel -Berg-Op5 -1 0511 
5Za-14/09/1920:00Bierbeek B -Berg-Op9 -2 0513 
6Zo-22/09/1915:00Berg-Op -Tildonk3 -31 613 
7Zo-29/09/1915:00Berg-Op -Baal1 -40 613 
8Zo-06/10/1915:00NV Keerbergen -Berg-Op4 -2 0614 
9Zo-13/10/1915:00Berg-Op -KV Tremelo2 -21 715 
10Za-19/10/1919:30Haasrode B -Berg-Op4 -0 0715 
11Zo-27/10/1915:00Berg-Op -Erps-Kwerps2 -13 1014 
13Zo-10/11/1914:30Berg-Op -Tielt-Winge A1 -11 1113 
14Za-16/11/1920:00Hoeilaart B -Berg-Op0 -4 31413 
16Zo-01/12/1914:30Eendr.Eizer -Berg-Op2 -0 01414 
17Zo-08/12/1914:30Berg-Op -Steenokkerzeel  - .    
18Zo-15/12/1914:30Berg-Op -Rotselaar B  - .    
19Zo-22/12/1914:30Haacht Statie -Berg-Op  -  .   
12Zo-29/12/1914:30Meerbeek -Berg-Op  -  .   
20Zo-05/01/2014:30Berg-Op -Betekom B  - .    
4Zo-12/01/2014:30Berg-Op -Moorsel  - .    
22Zo-19/01/2014:30Berg-Op -Bierbeek B  - .    
23Zo-26/01/2000:00Tildonk -Berg-Op  -  .   
24Zo-02/02/2000:00Baal -Berg-Op  -  .   
25Zo-09/02/2000:00Berg-Op -NV Keerbergen  - .    
26Zo-16/02/2000:00KV Tremelo -Berg-Op  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Berg-Op -Haasrode B  - .    
28Zo-08/03/2000:00Erps-Kwerps -Berg-Op  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Berg-Op -Meerbeek  - .    
30Zo-22/03/2000:00Tielt-Winge A -Berg-Op  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Berg-Op -Hoeilaart B  - .    
33Zo-26/04/2000:00Berg-Op -Eendr.Eizer  - .    
34Zo-03/05/2000:00Steenokkerzeel -Berg-Op  -  .   
Beste aanval
Baal46
 Bierbeek B44
 Haasrode B44
 NV Keerbergen41
 Tildonk39
 Haacht Statie37
 KV Tremelo35
 Rotselaar B33
 Tielt-Winge A30
Steenokkerzeel29
 Eendr.Eizer26
 Moorsel26
Berg-Op25
 Erps-Kwerps22
 Hoeilaart B21
 Betekom B21
 Meerbeek16
Beste verdediging
Tielt-Winge A11
 Meerbeek16
 Baal21
 Moorsel22
 NV Keerbergen23
 Eendr.Eizer25
 Haacht Statie26
 Tildonk27
 Bierbeek B28
 Rotselaar B28
 Haasrode B30
 KV Tremelo35
Berg-Op41
 Betekom B43
 Erps-Kwerps44
Steenokkerzeel50
 Hoeilaart B65
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.