www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3B: KV TREMELO
Wedstrijden
2Za-31/08/1920:30KV Tremelo -Eendr.Eizer2 -13 38 
3Wo-04/09/1921:00Steenokkerzeel -KV Tremelo3 -7 363 
4Za-07/09/1920:00KV Tremelo -Rotselaar B4 -13 91 
5Zo-15/09/1915:00Haacht Statie -KV Tremelo3 -2 095 
6Za-21/09/1920:00KV Tremelo -Betekom B3 -03 122 
7Zo-29/09/1915:00Moorsel -KV Tremelo2 -1 0126 
8Za-05/10/1920:00KV Tremelo -Bierbeek B2 -30 128 
9Zo-13/10/1915:00Berg-Op -KV Tremelo2 -2 1137 
10Za-19/10/1920:00KV Tremelo -Baal3 -31 148 
11Zo-27/10/1915:00NV Keerbergen -KV Tremelo5 -0 0149 
12Za-02/11/1920:00KV Tremelo -Tildonk1 -30 1411 
13Za-09/11/1920:30KV Tremelo -Haasrode B1 -20 1412 
14Zo-17/11/1914:30Erps-Kwerps -KV Tremelo4 -3 01412 
15Za-23/11/1920:30KV Tremelo -Meerbeek3 -03 1712 
16Za-30/11/1920:00Tielt-Winge A -KV Tremelo3 -1 01712 
17Za-07/12/1920:30KV Tremelo -Hoeilaart B2 -03 2012 
19Zo-22/12/1914:30Eendr.Eizer -KV Tremelo3 -0 02012 
20Za-04/01/2020:00KV Tremelo -Steenokkerzeel1 -11 2113 
21Za-11/01/2018:00Rotselaar B -KV Tremelo3 -3 12213 
22Za-18/01/2020:00KV Tremelo -Haacht Statie2 -13 2513 
23Za-25/01/2019:30Betekom B -KV Tremelo2 -5 32813 
24Za-01/02/2020:00KV Tremelo -Moorsel4 -23 3110 
25Za-08/02/2020:00Bierbeek B -KV Tremelo0 -1 3346 
26Za-15/02/2020:00KV Tremelo -Berg-Op1 -11 356 
27Zo-01/03/2015:00Baal -KV Tremelo1 -1 1369 
28Za-07/03/2020:30KV Tremelo -NV Keerbergen2 -30 3611 
29Vr-10/07/2000:00Tildonk -KV Tremelo  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Haasrode B -KV Tremelo  -  .   
31Di-28/07/2000:00KV Tremelo -Erps-Kwerps  - .    
32Wo-29/07/2000:00Meerbeek -KV Tremelo  -  .   
33Do-30/07/2000:00KV Tremelo -Tielt-Winge A  - .    
34Vr-31/07/2000:00Hoeilaart B -KV Tremelo  -  .   
Rangschikking(27/32)
1Baal 64 19+4580 8+2041
 2Tielt-Winge A* 57 17+3357 6+1024
 3NV Keerbergen 52 15+2962 8+832
 4Eendr.Eizer** 49 16+2253 7+219
 5Haacht Statie* 46 14+1860 5-227
 6Berg-Opx38 10-758 4-1427
 7Moorselx37 11-246 3-823
 8Tildonk**x36 11+657 3-1020
 9Meerbeek**x36 11+539 5-713
 10Bierbeek Bx36 10+1267 4-925
11KV Tremelo*x36 10+557 3-526
12Haasrode B*x35 10+1364 5-127
 13Rotselaar B*x32 9-256 3-1125
 14Steenokkerzeel*x27 8-1756 2-2119
 15Betekom B*x23 7-2939 3-1116
 16Erps-Kwerps*x17 4-5235 2-3511
 17Hoeilaart B*x7 2-7927 0-576
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van HAASRODE B
1Wo-28/08/1920:00Hoeilaart B -Haasrode B2 -6  331 
3Wo-04/09/1918:30Eendr.Eizer -Haasrode B3 -2  0311 
4Za-07/09/1919:30Haasrode B -Steenokkerzeel7 -1 3 69 
5Za-14/09/1918:00Rotselaar B -Haasrode B4 -2  069 
6Za-21/09/1919:30Haasrode B -Haacht Statie2 -2 1 79 
7Zo-29/09/1918:00Betekom B -Haasrode B0 -4  3108 
8Za-05/10/1919:30Haasrode B -Moorsel1 -1 1 119 
9Za-12/10/1920:00Bierbeek B -Haasrode B5 -1  01110 
10Za-19/10/1919:30Haasrode B -Berg-Op4 -0 3 147 
11Zo-27/10/1915:00Baal -Haasrode B3 -1  0148 
12Za-02/11/1919:30Haasrode B -NV Keerbergen3 -3 1 159 
13Za-09/11/1920:30KV Tremelo -Haasrode B1 -2  3188 
14Zo-17/11/1915:00Haasrode B -Tildonk3 -3 1 199 
15Za-23/11/1919:30Haasrode B -Erps-Kwerps5 -0 3 228 
16Zo-01/12/1914:30Meerbeek -Haasrode B2 -1  02210 
17Za-07/12/1919:30Haasrode B -Tielt-Winge A2 -0 3 256 
18Za-14/12/1919:30Haasrode B -Hoeilaart B3 -0 3 286 
20Za-04/01/2019:30Haasrode B -Eendr.Eizer0 -1 0 289 
21Zo-12/01/2014:30Steenokkerzeel -Haasrode B1 -3  3317 
22Za-18/01/2019:30Haasrode B -Rotselaar B2 -2 1 327 
23Zo-26/01/2014:30Haacht Statie -Haasrode B2 -0  0328 
24Za-01/02/2019:30Haasrode B -Betekom B0 -2 0 329 
26Za-15/02/2019:30Haasrode B -Bierbeek B2 -4 0 3211 
25Zo-23/02/2015:00Moorsel -Haasrode B1 -3  3356 
27Zo-01/03/2015:00Berg-Op -Haasrode B4 -2  03510 
28Za-07/03/2019:30Haasrode B -Baal3 -4 0 3512 
29Vr-10/07/2000:00NV Keerbergen -Haasrode B  - PP .   
30Ma-27/07/2000:00Haasrode B -KV Tremelo  -  .    
31Di-28/07/2000:00Tildonk -Haasrode B  -   .   
32Wo-29/07/2000:00Erps-Kwerps -Haasrode B  -   .   
33Do-30/07/2000:00Haasrode B -Meerbeek  -  .    
34Vr-31/07/2000:00Tielt-Winge A -Haasrode B  -   .   
Beste aanval
Baal80
 Bierbeek B67
Haasrode B64
 NV Keerbergen62
 Haacht Statie60
 Berg-Op58
 Tielt-Winge A57
 Tildonk57
KV Tremelo57
 Steenokkerzeel56
 Rotselaar B56
 Eendr.Eizer53
 Moorsel46
 Meerbeek39
 Betekom B39
 Erps-Kwerps35
 Hoeilaart B27
Beste verdediging
Tielt-Winge A24
 Eendr.Eizer31
 NV Keerbergen33
 Meerbeek34
 Baal35
 Haacht Statie42
 Moorsel48
 Tildonk51
Haasrode B51
KV Tremelo52
 Bierbeek B55
 Rotselaar B58
 Berg-Op65
 Betekom B68
 Steenokkerzeel73
 Erps-Kwerps87
 Hoeilaart B106
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.