www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 08/05/20242023-2024, Brabant-vv-3A: DWORP
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Dworp | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 6 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Dworp - | Juve Mollem | 6 - | 0 | 3 | | 4 | 4 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Linkebeek - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 7 | 3 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Dworp - | Borchtlombeek A | 1 - | 1 | 1 | | 8 | 6 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Dworp - | Schepdaal A | 1 - | 1 | 1 | | 9 | 8 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Dworp | 1 - | 1 | | 1 | 10 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Dworp - | Kobbegem | 1 - | 0 | 3 | | 13 | 7 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Boka United B - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 16 | 4 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Dworp - | Negenmanneke | 1 - | 1 | 1 | | 17 | 5 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Vlezenbeek - | Dworp | 1 - | 4 | | 3 | 20 | 4 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Dworp - | Zuun A | 0 - | 3 | 0 | | 20 | 5 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Dworp | 0 - | 2 | | 3 | 23 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Dworp - | Galmaarden A | 0 - | 3 | 0 | | 23 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lennik A - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 26 | 3 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Dworp | 2 - | 0 | | 0 | 26 | 6 | |
14 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Dworp - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 6 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Dworp - | Groot-Dilbeek A | 0 - | 2 | 0 | | 27 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Dworp | 1 - | 1 | | 1 | 28 | 7 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Dworp - | Vlezenbeek | 4 - | 2 | 3 | | 31 | 6 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Borchtlombeek A - | Dworp | 6 - | 0 | | 0 | 31 | 7 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 34 | 7 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Dworp - | Lennik A | 1 - | 0 | 3 | | 37 | 6 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Dworp - | Linkebeek | 4 - | 0 | 3 | | 40 | 4 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Galmaarden A - | Dworp | 3 - | 0 | | 0 | 40 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Dworp - | Wambeek Ternat B | 1 - | 1 | 1 | | 41 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Kobbegem - | Dworp | 4 - | 1 | | 0 | 41 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Dworp - | Leeuw Brucom B | 2 - | 2 | 1 | | 42 | 7 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Dworp | 8 - | 0 | | 0 | 42 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dworp - | Boka United B | 0 - | 2 | 0 | | 42 | 8 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zuun A - | Dworp | 7 - | 3 | | 0 | 42 | 9 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Galmaarden A | | 80 | | 26 | +82 | 104 | | 11 | +38 | 51 |
| 2 | Schepdaal A | x | 65 | | 20 | +48 | 80 | | 9 | +16 | 36 |
| 3 | Groot-Dilbeek A | x | 55 | | 17 | +44 | 83 | | 8 | +15 | 36 |
| 4 | Borchtlombeek A | x | 53 | | 15 | +26 | 59 | | 6 | +7 | 23 |
| 5 | Zuun A | x | 51 | | 14 | +20 | 67 | | 7 | +8 | 35 |
| 6 | Juve Mollem | x | 48 | | 14 | +4 | 63 | | 7 | -7 | 28 |
| 7 | Negenmanneke | x | 46 | | 13 | +8 | 68 | | 7 | +11 | 37 |
| 8 | Lennik A | x | 42 | | 13 | -8 | 54 | | 5 | -7 | 24 |
⇒ | 9 | Dworp | x | 42 | | 11 | -13 | 45 | | 6 | -17 | 22 |
| 10 | Kobbegem | x | 40 | | 12 | -12 | 59 | | 5 | -7 | 27 |
| 11 | Boka United B | x | 39 | | 11 | -13 | 52 | | 7 | -3 | 23 |
| 12 | Wambeek Ternat B | x | 35 | | 10 | -11 | 42 | | 5 | -9 | 20 |
| 13 | Pepingen-Halle B | x | 29 | | 7 | -18 | 40 | | 2 | -10 | 21 |
| 14 | Vlezenbeek | x | 18 | | 5 | -47 | 50 | | 0 | -34 | 20 |
| 15 | Linkebeek | x | 17 | | 5 | -67 | 41 | | 2 | -42 | 19 |
| 16 | Leeuw Brucom B | x | 16 | | 3 | -43 | 34 | | 1 | -24 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.