www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, Brabant-vv-3A: ZUUN A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Zuun A | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Zuun A - | Boka United B | 4 - | 2 | 3 | | 4 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Galmaarden A - | Zuun A | 4 - | 3 | | 0 | 4 | 8 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Zuun A - | Wambeek Ternat B | 3 - | 1 | 3 | | 7 | 7 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Linkebeek - | Zuun A | 3 - | 5 | | 3 | 10 | 5 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Zuun A - | Leeuw Brucom B | 3 - | 1 | 3 | | 13 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Zuun A | 1 - | 1 | | 1 | 14 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Zuun A - | Pepingen-Halle B | 0 - | 1 | 0 | | 14 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Zuun A | 2 - | 2 | | 1 | 15 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Zuun A - | Borchtlombeek A | 0 - | 0 | 1 | | 16 | 7 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Dworp - | Zuun A | 0 - | 3 | | 3 | 19 | 7 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Zuun A - | Lennik A | 1 - | 3 | 0 | | 19 | 7 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Kobbegem - | Zuun A | 2 - | 5 | | 3 | 22 | 6 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Zuun A - | Vlezenbeek | 3 - | 1 | 3 | | 25 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Zuun A | 3 - | 0 | | 0 | 25 | 5 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Zuun A - | Linkebeek | 2 - | 1 | 3 | | 28 | 4 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Zuun A | 0 - | 2 | | 3 | 31 | 4 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Zuun A | 2 - | 1 | | 0 | 31 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 14:30 | Zuun A - | Kobbegem | 0 - | 0 | 1 | | 32 | 4 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Zuun A - | Schepdaal A | 1 - | 1 | 1 | | 33 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Vlezenbeek - | Zuun A | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zuun A - | Negenmanneke | 2 - | 2 | 1 | | 37 | 5 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Boka United B - | Zuun A | 3 - | 3 | | 1 | 38 | 7 | |
24 | Zo-10/03/24 | 14:30 | Zuun A - | Groot-Dilbeek A | 1 - | 1 | 1 | | 39 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Lennik A - | Zuun A | 0 - | 2 | | 3 | 42 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 14:30 | Zuun A - | Galmaarden A | 0 - | 2 | 0 | | 42 | 6 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Zuun A | 3 - | 1 | | 0 | 42 | 6 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zuun A - | Juve Mollem | 5 - | 1 | 3 | | 45 | 6 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wambeek Ternat B - | Zuun A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zuun A - | Dworp | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Galmaarden A | | 74 | | 24 | +75 | 96 | | 10 | +36 | 48 |
| 2 | Schepdaal A | x | 59 | | 18 | +42 | 70 | | 8 | +14 | 32 |
| 3 | Groot-Dilbeek A | x | 52 | | 16 | +42 | 76 | | 7 | +11 | 31 |
| 4 | Borchtlombeek A | x | 50 | | 14 | +25 | 56 | | 6 | +8 | 22 |
| 5 | Juve Mollem | x | 45 | | 13 | +4 | 60 | | 6 | -9 | 26 |
⇒ | 6 | Zuun A | x | 45 | | 12 | +14 | 57 | | 6 | +6 | 32 |
| 7 | Negenmanneke | x | 43 | | 12 | +5 | 63 | | 6 | +7 | 33 |
| 8 | Dworp | x | 42 | | 11 | -7 | 42 | | 6 | -13 | 19 |
| 9 | Kobbegem | x | 37 | | 11 | -10 | 54 | | 5 | -4 | 25 |
| 10 | Lennik A | x | 36 | | 11 | -12 | 47 | | 4 | -8 | 22 |
| 11 | Wambeek Ternat B | x | 35 | | 10 | -4 | 41 | | 5 | -4 | 20 |
| 12 | Boka United B | x | 33 | | 9 | -16 | 48 | | 6 | -5 | 21 |
| 13 | Pepingen-Halle B | x | 29 | | 7 | -13 | 38 | | 2 | -9 | 19 |
| 14 | Vlezenbeek | x | 18 | | 5 | -41 | 47 | | 0 | -32 | 18 |
| 15 | Leeuw Brucom B | x | 16 | | 3 | -39 | 34 | | 1 | -22 | 16 |
| 16 | Linkebeek | x | 14 | | 4 | -65 | 35 | | 2 | -38 | 17 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.