www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/03/2017

vbal4

Brabant : acff - 2de Provinciale

zaterdag 18/03/2017

20:00Stockel B-

Saint-Josse

2 -4

zondag 19/03/2017

15:00

Lasne Ohain A

-Wavre Limal A2-0
.Beauvechain-

Jodoigne A

0 -5
.CS Braine B-

Stade Everois A

0 -6
.Chastre A-SC Ixelles A1-1
.

BX Brussels

-RRC Etterbeek A1-0
.Boitsfort A-Ways-Genappe A1-1
.Villers la Ville A-Kosova A1-1

zondag 26/03/2017

15:00SC Ixelles A7- 2CS Braine B-
.Stade Everois A10- 3Beauvechain-
.Jodoigne A4 -12Lasne Ohain A-
.Wavre Limal A4-8Villers la Ville A-
.Kosova A6-6Boitsfort A-
.Ways-Genappe A3-4Saint-Josse-
.RRC Etterbeek A8 -7Chastre A-
.BX Brussels10-0Stockel B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

25/30

1.BX Brussels*54106
Lasne Ohain A**54127
3.Villers la Ville A*4686
4.Stade Everois A**4477
5.Jodoigne A40105
6.Kosova A3925
7.Boitsfort A*3876
8.SC Ixelles A3655
9.RRC Etterbeek A*3576
10.Chastre A*3436
11.Beauvechain*2946
12.CS Braine B*2246
13.Wavre Limal A**2137
14.Saint-Josse*?2046
15.Ways-Genappe A*?1616
16.Stockel B*-306
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (25/30)

  • Lasne Ohain A**

    15
  • BX Brussels*

    18
  • Stade Everois A**

    25
  • Villers la Ville A*

    26
  • Boitsfort A*

    34
  • Jodoigne A

    35
  • Kosova A

    36
  • RRC Etterbeek A*

    37
  • Chastre A*

    38
  • SC Ixelles A

    39
  • Beauvechain*

    43
  • Wavre Limal A**

    48
  • CS Braine B*

    50
  • Saint-Josse*

    52
  • Ways-Genappe A*

    56
  • Stockel B*

    69

thuis (13/15)

  • BX Brussels*

    4
  • Lasne Ohain A*

    6
  • Kosova A*

    9
  • Stade Everois A**

    10
  • Villers la Ville A*

    12
  • Chastre A*

    17
  • Boitsfort A*

    17
  • RRC Etterbeek A*

    18
  • SC Ixelles A*

    19
  • Jodoigne A*

    19
  • Wavre Limal A***

    20
  • Beauvechain

    22
  • Saint-Josse*

    24
  • Ways-Genappe A*

    25
  • CS Braine B

    29
  • Stockel B

    37

uit (13/15)

  • Lasne Ohain A**

    9
  • Villers la Ville A*

    14
  • BX Brussels*

    14
  • Stade Everois A*

    15
  • Jodoigne A

    16
  • Boitsfort A*

    17
  • RRC Etterbeek A*

    19
  • SC Ixelles A

    20
  • Beauvechain**

    21
  • Chastre A*

    21
  • CS Braine B**

    21
  • Kosova A

    27
  • Wavre Limal A

    28
  • Saint-Josse*

    28
  • Ways-Genappe A*

    31
  • Stockel B**

    32

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (25/30)

  • Stade Everois A**

    63
  • BX Brussels*

    60
  • Jodoigne A

    59
  • Chastre A*

    53
  • Lasne Ohain A**

    52
  • Villers la Ville A*

    51
  • Boitsfort A*

    48
  • SC Ixelles A

    48
  • Kosova A

    46
  • CS Braine B*

    38
  • Beauvechain*

    37
  • RRC Etterbeek A*

    34
  • Ways-Genappe A*

    33
  • Saint-Josse*

    28
  • Wavre Limal A**

    26
  • Stockel B*

    26

thuis (13/15)

  • BX Brussels*

    38
  • Stade Everois A**

    38
  • Lasne Ohain A*

    30
  • Boitsfort A*

    28
  • SC Ixelles A*

    28
  • Villers la Ville A*

    27
  • Kosova A*

    27
  • Jodoigne A*

    26
  • Chastre A*

    25
  • Ways-Genappe A*

    21
  • Beauvechain

    20
  • Saint-Josse*

    18
  • RRC Etterbeek A*

    17
  • Stockel B

    14
  • CS Braine B

    13
  • Wavre Limal A***

    9

uit (13/15)

  • Jodoigne A

    33
  • Chastre A*

    28
  • Stade Everois A*

    25
  • CS Braine B**

    25
  • Villers la Ville A*

    24
  • Lasne Ohain A**

    22
  • BX Brussels*

    22
  • Boitsfort A*

    20
  • SC Ixelles A

    20
  • Kosova A

    19
  • Wavre Limal A

    17
  • RRC Etterbeek A*

    17
  • Beauvechain**

    17
  • Stockel B**

    12
  • Ways-Genappe A*

    12
  • Saint-Josse*

    10

de minste tegengoals

alle wedstrijden (25/30)

  • BX Brussels*

    15
  • Lasne Ohain A**

    21
  • Villers la Ville A*

    28
  • Boitsfort A*

    34
  • RRC Etterbeek A*

    38
  • Stade Everois A**

    38
  • SC Ixelles A

    39
  • Chastre A*

    39
  • Kosova A

    43
  • Jodoigne A

    43
  • Wavre Limal A**

    47
  • Saint-Josse*

    49
  • CS Braine B*

    59
  • Beauvechain*

    61
  • Ways-Genappe A*

    71
  • Stockel B*

    77

thuis (13/15)

  • BX Brussels*

    7
  • Lasne Ohain A*

    10
  • Kosova A*

    12
  • Villers la Ville A*

    13
  • RRC Etterbeek A*

    15
  • SC Ixelles A*

    16
  • Chastre A*

    16
  • Wavre Limal A***

    17
  • Boitsfort A*

    17
  • Saint-Josse*

    20
  • Jodoigne A*

    22
  • Stade Everois A**

    25
  • Beauvechain

    27
  • CS Braine B

    33
  • Ways-Genappe A*

    35
  • Stockel B

    38

uit (13/15)

  • BX Brussels*

    8
  • Lasne Ohain A**

    11
  • Stade Everois A*

    13
  • Villers la Ville A*

    15
  • Boitsfort A*

    17
  • Jodoigne A

    21
  • SC Ixelles A

    23
  • RRC Etterbeek A*

    23
  • Chastre A*

    23
  • CS Braine B**

    26
  • Saint-Josse*

    29
  • Wavre Limal A

    30
  • Kosova A

    31
  • Beauvechain**

    34
  • Ways-Genappe A*

    36
  • Stockel B**

    39

het aantal keer ...

gewonnen

  • Lasne Ohain A

    16
  • BX Brussels

    16
  • Villers la Ville A

    13
  • Stade Everois A

    13
  • Kosova A

    12
  • Jodoigne A

    12
  • SC Ixelles A

    10
  • RRC Etterbeek A

    10
  • Boitsfort A

    9
  • Chastre A

    9
  • Beauvechain

    8
  • CS Braine B

    6
  • Wavre Limal A

    5
  • Saint-Josse

    5
  • Ways-Genappe A

    3
  • Stockel B

    0

gelijk

  • Boitsfort A

    11
  • Villers la Ville A

    7
  • Chastre A

    7
  • Ways-Genappe A

    7
  • Wavre Limal A

    6
  • SC Ixelles A

    6
  • Lasne Ohain A

    6
  • BX Brussels

    6
  • RRC Etterbeek A

    5
  • Beauvechain

    5
  • Stade Everois A

    5
  • Saint-Josse

    5
  • Jodoigne A

    4
  • CS Braine B

    4
  • Kosova A

    3
  • Stockel B

    3

verloren

  • Lasne Ohain A

    1
  • BX Brussels

    2
  • Villers la Ville A

    4
  • Boitsfort A

    4
  • Stade Everois A

    5
  • Chastre A

    8
  • SC Ixelles A

    9
  • RRC Etterbeek A

    9
  • Jodoigne A

    9
  • Kosova A

    10
  • Beauvechain

    11
  • Wavre Limal A

    12
  • Saint-Josse

    14
  • CS Braine B

    14
  • Ways-Genappe A

    14
  • Stockel B

    21
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    12
  • BX Brussels

    11
  • Villers la Ville A

    10
  • Jodoigne A

    8
  • Chastre A

    8
  • Stade Everois A

    8
  • Kosova A

    7
  • SC Ixelles A

    6
  • CS Braine B

    5
  • Saint-Josse

    4
  • RRC Etterbeek A

    4
  • Boitsfort A

    3
  • Beauvechain

    2
  • Ways-Genappe A

    2
  • Wavre Limal A

    1
  • Stockel B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    1
  • BX Brussels

    1
  • Jodoigne A

    1
  • Villers la Ville A

    2
  • Boitsfort A

    2
  • Chastre A

    3
  • Stade Everois A

    3
  • RRC Etterbeek A

    4
  • SC Ixelles A

    5
  • Kosova A

    6
  • Beauvechain

    7
  • Wavre Limal A

    8
  • Saint-Josse

    10
  • CS Braine B

    11
  • Ways-Genappe A

    13
  • Stockel B

    14
gewonnen met één
goal verschil
  • Boitsfort A

    6
  • RRC Etterbeek A

    6
  • Beauvechain

    6
  • BX Brussels

    5
  • Stade Everois A

    5
  • Kosova A

    5
  • Lasne Ohain A

    4
  • Jodoigne A

    4
  • SC Ixelles A

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • Villers la Ville A

    3
  • Chastre A

    1
  • Saint-Josse

    1
  • CS Braine B

    1
  • Ways-Genappe A

    1
  • Stockel B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    0
  • BX Brussels

    1
  • Ways-Genappe A

    1
  • Boitsfort A

    2
  • Stade Everois A

    2
  • Villers la Ville A

    2
  • CS Braine B

    3
  • Beauvechain

    4
  • Kosova A

    4
  • SC Ixelles A

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • Saint-Josse

    4
  • RRC Etterbeek A

    5
  • Chastre A

    5
  • Stockel B

    7
  • Jodoigne A

    8

de nul vastgehouden

  • BX Brussels

    11
  • Lasne Ohain A

    10
  • Villers la Ville A

    7
  • Boitsfort A

    6
  • Stade Everois A

    6
  • Kosova A

    6
  • SC Ixelles A

    6
  • RRC Etterbeek A

    6
  • Jodoigne A

    6
  • CS Braine B

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • Chastre A

    4
  • Beauvechain

    3
  • Saint-Josse

    3
  • Ways-Genappe A

    1
  • Stockel B

    0

men niet kon scoren

  • Boitsfort A

    1
  • Stade Everois A

    2
  • Chastre A

    2
  • Villers la Ville A

    3
  • Kosova A

    3
  • Jodoigne A

    3
  • BX Brussels

    4
  • Lasne Ohain A

    5
  • SC Ixelles A

    5
  • CS Braine B

    7
  • Beauvechain

    7
  • Ways-Genappe A

    7
  • Stockel B

    7
  • RRC Etterbeek A

    8
  • Saint-Josse

    9
  • Wavre Limal A

    10

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Lasne Ohain A

    +9
  • BX Brussels

    5
  • Stade Everois A

    5
  • Chastre A

    4
  • Boitsfort A

    3
  • Villers la Ville A

    3
  • RRC Etterbeek A

    3
  • Jodoigne A

    3
  • SC Ixelles A

    3
  • Kosova A

    3
  • Ways-Genappe A

    2
  • Beauvechain

    2
  • Saint-Josse

    2
  • Wavre Limal A

    2
  • CS Braine B

    1
  • Stockel B

    0

zonder nederlaag

  • Lasne Ohain A

    +17
  • BX Brussels

    9
  • Boitsfort A

    9
  • Villers la Ville A

    8
  • Stade Everois A

    7
  • Ways-Genappe A

    6
  • RRC Etterbeek A

    5
  • Chastre A

    4
  • Jodoigne A

    +4
  • SC Ixelles A

    +3
  • Kosova A

    3
  • Beauvechain

    3
  • Saint-Josse

    3
  • Wavre Limal A

    2
  • CS Braine B

    2
  • Stockel B

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen