www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-2B: RWL SPORT A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | RWL Sport A - | Holsbeek A | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Vissenaken A - | RWL Sport A | 1 - | 3 | | 3 | 6 | 3 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | RWL Sport A - | Houtem-Oplinter A | 1 - | 2 | 0 | | 6 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | FC ATO A - | RWL Sport A | 0 - | 2 | | 3 | 9 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 16:00 | RWL Sport A - | CS Machelen A | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Aarschot A - | RWL Sport A | 3 - | 5 | | 3 | 12 | 5 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | RWL Sport A - | Veltem A | 0 - | 2 | 0 | | 12 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Nossegem A - | RWL Sport A | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 8 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | RWL Sport A - | Butsel A | 0 - | 0 | 1 | | 13 | 8 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A - | RWL Sport A | 2 - | 1 | | 0 | 13 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | RWL Sport A - | Bierbeek B | 3 - | 1 | 3 | | 16 | 8 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Melsbroek A - | RWL Sport A | 1 - | 3 | | 3 | 19 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | RWL Sport A - | Kessel-Lo 2000 A | 1 - | 1 | 1 | | 20 | 8 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | RWL Sport A - | Haasrode A | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A - | RWL Sport A | 3 - | 2 | | 0 | 21 | 9 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Veltem A - | RWL Sport A | 2 - | 0 | | 0 | 21 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | RWL Sport A - | Aarschot A | 2 - | 2 | 1 | | 22 | 10 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | CS Machelen A - | RWL Sport A | 2 - | 0 | | 0 | 22 | 11 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | RWL Sport A - | FC ATO A | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 11 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bierbeek B - | RWL Sport A | 0 - | 3 | | 3 | 25 | 11 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Houtem-Oplinter A - | RWL Sport A | 1 - | 2 | | 3 | 28 | 10 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | RWL Sport A - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 0 | 3 | | 31 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Haasrode A - | RWL Sport A | 3 - | 2 | | 0 | 31 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | RWL Sport A - | Vissenaken A | 2 - | 1 | 3 | | 34 | 9 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Butsel A - | RWL Sport A | 3 - | 3 | | 1 | 35 | 9 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | RWL Sport A - | Nossegem A | 2 - | 2 | 1 | | 36 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Holsbeek A - | RWL Sport A | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | RWL Sport A - | Woluwe-Zaventem A | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kessel-Lo 2000 A - | RWL Sport A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | RWL Sport A - | Melsbroek A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | FC ATO A | | 63 | | 20 | +54 | 80 | | 10 | +25 | 40 |
| 2 | Veltem A | | 57 | | 17 | +34 | 58 | | 8 | +12 | 22 |
| 3 | Nossegem A | | 52 | | 15 | +19 | 45 | | 6 | +5 | 16 |
| 4 | Houtem-Oplinter A | | 51 | | 16 | +34 | 65 | | 9 | +14 | 27 |
| 5 | CS Machelen A | x | 44 | | 14 | +11 | 59 | | 7 | +4 | 28 |
→ | 6 | Holsbeek A | x | 41 | | 12 | +19 | 60 | | 4 | 0 | 23 |
| 7 | Haasrode A | x | 40 | | 11 | +3 | 54 | | 5 | -5 | 27 |
⇒ | 8 | RWL Sport A | x | 36 | | 10 | +6 | 45 | | 6 | +4 | 27 |
| 9 | Rap.Wezemaal A | x | 36 | | 10 | +2 | 42 | | 4 | -9 | 17 |
| 10 | Bierbeek B | x | 34 | | 11 | +9 | 58 | | 6 | +1 | 30 |
| 11 | Vissenaken A | x | 34 | | 10 | +2 | 43 | | 4 | -10 | 13 |
| 12 | Woluwe-Zaventem A | x | 32 | | 10 | -1 | 54 | | 4 | -5 | 24 |
| 13 | Aarschot A | x | 25 | | 7 | -16 | 43 | | 4 | -1 | 23 |
| 14 | Kessel-Lo 2000 A | x | 22 | | 6 | -18 | 27 | | 2 | -11 | 12 |
| 15 | Butsel A | x | 20 | | 5 | -41 | 27 | | 2 | -31 | 10 |
| 16 | Melsbroek A | x | 4 | | 1 | -117 | 9 | | 0 | -80 | 2 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van HOLSBEEK A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | RWL Sport A - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 0 | 10 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Holsbeek A - | Melsbroek A | 7 - | 0 | 3 | | 3 | 7 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A - | Holsbeek A | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 5 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Kessel-Lo 2000 A | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Holsbeek A - | FC ATO A | 2 - | 4 | 0 | | 9 | 7 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Nossegem A - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 9 | 9 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Houtem-Oplinter A | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A - | Holsbeek A | 2 - | 2 | | 1 | 10 | 9 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Bierbeek B | 4 - | 2 | 3 | | 13 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | CS Machelen A - | Holsbeek A | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 7 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Aarschot A | 2 - | 1 | 3 | | 16 | 7 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Veltem A - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 16 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Butsel A | 7 - | 1 | 3 | | 19 | 9 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Holsbeek A - | Vissenaken A | 1 - | 0 | 3 | | 22 | 6 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Haasrode A - | Holsbeek A | 2 - | 4 | | 3 | 25 | 6 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Melsbroek A - | Holsbeek A | 0 - | 5 | | 3 | 28 | 6 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Holsbeek A - | Nossegem A | 0 - | 0 | 1 | | 29 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Bierbeek B - | Holsbeek A | 1 - | 3 | | 3 | 32 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Holsbeek A - | CS Machelen A | 4 - | 2 | 3 | | 35 | 6 | |
18 | Di-13/02/24 | 20:00 | Kessel-Lo 2000 A - | Holsbeek A | 2 - | 1 | | 0 | 35 | 6 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Vissenaken A - | Holsbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 36 | 6 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Holsbeek A - | Haasrode A | 2 - | 2 | 1 | | 37 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Holsbeek A - | Woluwe-Zaventem A | 5 - | 3 | 3 | | 40 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Butsel A - | Holsbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 41 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Holsbeek A - | Veltem A | 0 - | 1 | 0 | | 41 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Houtem-Oplinter A - | Holsbeek A | 4 - | 2 | | 0 | 41 | 6 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Holsbeek A - | RWL Sport A | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | FC ATO A - | Holsbeek A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Holsbeek A - | Rap.Wezemaal A | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Aarschot A - | Holsbeek A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | FC ATO A | | 25 | | 2 | Veltem A | x | 24 | | 3 | CS Machelen A | x | 22 | | 4 | Nossegem A | x | 21 | | 5 | Houtem-Oplinter A | x | 21 | | 6 | Rap.Wezemaal A | x | 18 | → | 7 | Holsbeek A | x | 13 | ⇒ | 8 | RWL Sport A | x | 13 | | 9 | Haasrode A | x | 13 | | 10 | Bierbeek B | x | 12 | | 11 | Vissenaken A | x | 11 | | 12 | Woluwe-Zaventem A | x | 10 | | 13 | Aarschot A | x | 9 | | 14 | Kessel-Lo 2000 A | x | 8 | | 15 | Butsel A | x | 7 | | 16 | Melsbroek A | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Nossegem A | | 23 | → | 2 | Holsbeek A | x | 22 | | 3 | Houtem-Oplinter A | x | 21 | | 4 | Veltem A | x | 21 | | 5 | FC ATO A | x | 20 | | 6 | Woluwe-Zaventem A | x | 18 | | 7 | Vissenaken A | x | 16 | | 8 | CS Machelen A | x | 16 | | 9 | Haasrode A | x | 13 | ⇒ | 10 | RWL Sport A | x | 12 | | 11 | Bierbeek B | x | 9 | | 12 | Aarschot A | x | 9 | | 13 | Rap.Wezemaal A | x | 8 | | 14 | Kessel-Lo 2000 A | x | 8 | | 15 | Butsel A | x | 8 | | 16 | Melsbroek A | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | FC ATO A | | 18 | | 2 | Haasrode A | | 14 | | 3 | Bierbeek B | | 13 | | 4 | Veltem A | | 12 | ⇒ | 5 | RWL Sport A | | 11 | | 6 | Rap.Wezemaal A | | 10 | | 7 | Houtem-Oplinter A | | 9 | | 8 | Nossegem A | | 8 | | 9 | Aarschot A | | 7 | | 10 | Vissenaken A | | 7 | | 11 | Kessel-Lo 2000 A | | 6 | | 12 | CS Machelen A | | 6 | → | 13 | Holsbeek A | x | 6 | | 14 | Butsel A | x | 5 | | 15 | Woluwe-Zaventem A | x | 4 | | 16 | Melsbroek A | x | 0 | |
Beste aanval | FC ATO A | 80 | | Houtem-Oplinter A | 65 | → | Holsbeek A | 60 | | CS Machelen A | 59 | | Bierbeek B | 58 | | Veltem A | 58 | | Woluwe-Zaventem A | 54 | | Haasrode A | 54 | ⇒ | RWL Sport A | 45 | | Nossegem A | 45 | | Aarschot A | 43 | | Vissenaken A | 43 | | Rap.Wezemaal A | 42 | | Butsel A | 27 | | Kessel-Lo 2000 A | 27 | | Melsbroek A | 9 | | Beste verdediging | Veltem A | 24 | | FC ATO A | 26 | | Nossegem A | 26 | | Houtem-Oplinter A | 31 | ⇒ | RWL Sport A | 39 | | Rap.Wezemaal A | 40 | → | Holsbeek A | 41 | | Vissenaken A | 41 | | Kessel-Lo 2000 A | 45 | | CS Machelen A | 48 | | Bierbeek B | 49 | | Haasrode A | 51 | | Woluwe-Zaventem A | 55 | | Aarschot A | 59 | | Butsel A | 68 | | Melsbroek A | 126 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.