www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 16/04/2019
2018-2019, Brabant-2A: BUTSEL A
Wedstrijden
1Zo-02/09/1818:00Butsel A -Out-Hoegaarden A2 -21 18 
2Zo-09/09/1815:00Averbode-Okselaar A -Butsel A2 -0 0114 
3Zo-16/09/1815:00Butsel A -Nossegem A3 -13 48 
4Zo-23/09/1815:00KVC Haacht A -Butsel A3 -3 159 
5Zo-30/09/1815:00Butsel A -Rotselaar A2 -03 85 
6Zo-07/10/1815:00Binkom -Butsel A0 -0 198 
7Zo-14/10/1815:00Butsel A -Haasrode A1 -30 910 
8Za-20/10/1820:00Tielt-Winge A -Butsel A1 -3 3128 
9Zo-28/10/1815:00RWL Sport A -Butsel A2 -0 0129 
10Zo-04/11/1814:30Butsel A -Bekkevoort A2 -30 1211 
11Zo-11/11/1814:30Holsbeek A -Butsel A0 -3 3158 
12Zo-18/11/1814:30Butsel A -Rap.Wezemaal A5 -13 187 
13Zo-25/11/1814:30Perk -Butsel A2 -3 3217 
14Zo-02/12/1814:30Butsel A -Keiberg4 -13 247 
15Za-08/12/1819:30Houtem-Oplinter A -Butsel A1 -2 3276 
16Zo-16/12/1815:00Out-Hoegaarden A -Butsel A3 -2 0277 
17Zo-06/01/1914:30Butsel A -Averbode-Okselaar A0 -01 287 
18Zo-13/01/1914:30Nossegem A -Butsel A2 -1 0288 
19Zo-20/01/1915:00Butsel A -KVC Haacht A3 -03 316 
20Za-26/01/1920:00Rotselaar A -Butsel A2 -3 3346 
21Zo-03/02/1915:00Butsel A -Binkom2 -30 347 
22Za-09/02/1919:30Haasrode A -Butsel A1 -3 3377 
23Zo-17/02/1915:00Butsel A -Tielt-Winge A0 -01 387 
24Zo-24/02/1915:00Butsel A -RWL Sport A3 -03 415 
25Zo-17/03/1915:00Bekkevoort A -Butsel A0 -0 1426 
26Zo-24/03/1915:00Butsel A -Holsbeek A4 -13 454 
27Zo-31/03/1915:00Rap.Wezemaal A -Butsel A2 -2 1464 
28Zo-07/04/1916:00Butsel A -Perk2 -13 494 
29Zo-28/04/1915:00Keiberg -Butsel A  -  .   
30Zo-05/05/1915:00Butsel A -Houtem-Oplinter A  - .    
Rangschikking(28/30)
1Out-Hoegaarden A 58 17+4067348
 2Bekkevoort A 55 17+1557279
 3Haasrode A 53 16+20622910
4Butsel Ax49 14+2158256
 5Averbode-Okselaar Ax47 14+1448259
 6Rotselaar Ax45 13+12543210
 7Houtem-Oplinter Ax42 12+1161255
 8Rap.Wezemaal Ax42 11+557264
 9Nossegem Ax37 11-349235
 10Holsbeek Ax34 9-836236
 11KVC Haacht Ax33 10-1545275
 12Perkx32 8-743213
13Keibergx31 8-2347306
 14Tielt-Winge Ax28 8-1034225
 15RWL Sport Ax22 7-3836133
 16Binkomx18 3-3431192
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van KEIBERG
1Zo-02/09/1815:00Holsbeek A -Keiberg0 -1 334 
2Za-08/09/1820:00Keiberg -Rap.Wezemaal A2 -30 38 
3Zo-16/09/1815:00Perk -Keiberg2 -2 147 
4Za-22/09/1820:00Keiberg -RWL Sport A1 -40 411 
5Za-29/09/1820:00Keiberg -Houtem-Oplinter A0 -10 413 
21Zo-07/10/1815:00Keiberg -Out-Hoegaarden A1 -60 415 
7Za-13/10/1820:00Keiberg -Averbode-Okselaar A1 -50 415 
8Zo-21/10/1815:00Nossegem A -Keiberg2 -5 3713 
9Za-27/10/1820:00Keiberg -KVC Haacht A1 -20 713 
10Za-03/11/1820:00Rotselaar A -Keiberg5 -0 0714 
11Za-10/11/1820:00Keiberg -Binkom3 -23 1012 
12Za-17/11/1819:30Haasrode A -Keiberg6 -1 01013 
13Za-24/11/1820:00Keiberg -Tielt-Winge A1 -11 1113 
14Zo-02/12/1814:30Butsel A -Keiberg4 -1 01114 
15Za-08/12/1820:00Keiberg -Bekkevoort A1 -30 1114 
16Za-15/12/1820:00Keiberg -Holsbeek A1 -50 1115 
17Zo-06/01/1914:30Rap.Wezemaal A -Keiberg3 -3 11214 
18Za-12/01/1920:00Keiberg -Perk3 -23 1514 
19Zo-20/01/1915:00RWL Sport A -Keiberg0 -4 31813 
20Za-26/01/1919:30Houtem-Oplinter A -Keiberg5 -1 01814 
6Zo-03/02/1915:00Out-Hoegaarden A -Keiberg1 -1 11914 
23Za-16/02/1920:00Keiberg -Nossegem A0 -30 1915 
24Zo-24/02/1915:00KVC Haacht A -Keiberg1 -4 32213 
22Zo-03/03/1915:00Averbode-Okselaar A -Keiberg0 -3 32513 
25Za-16/03/1920:00Keiberg -Rotselaar A2 -21 2613 
26Zo-24/03/1915:00Binkom -Keiberg1 -1 12713 
27Za-30/03/1920:00Keiberg -Haasrode A0 -01 2814 
28Zo-07/04/1915:00Tielt-Winge A -Keiberg1 -3 33113 
29Zo-28/04/1915:00Keiberg -Butsel A  - .    
30Zo-05/05/1915:00Bekkevoort A -Keiberg  -  .   
Beste aanval
Out-Hoegaarden A67
 Haasrode A62
 Houtem-Oplinter A61
Butsel A58
 Rap.Wezemaal A57
 Bekkevoort A57
 Rotselaar A54
 Nossegem A49
 Averbode-Okselaar A48
Keiberg47
 KVC Haacht A45
 Perk43
 Holsbeek A36
 RWL Sport A36
 Tielt-Winge A34
 Binkom31
Beste verdediging
Out-Hoegaarden A27
 Averbode-Okselaar A34
Butsel A37
 Haasrode A42
 Rotselaar A42
 Bekkevoort A42
 Holsbeek A44
 Tielt-Winge A44
 Houtem-Oplinter A50
 Perk50
 Rap.Wezemaal A52
 Nossegem A52
 KVC Haacht A60
 Binkom65
Keiberg70
 RWL Sport A74
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.