www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Antwerpen-4F: EXC.VORST
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Wiekevorst - | Exc.Vorst | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 13 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Exc.Vorst - | Heultje | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Alberta - | Exc.Vorst | 0 - | 5 | | 3 | 6 | 6 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Exc.Vorst - | Ranst B | 5 - | 1 | 3 | | 9 | 4 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Olen United - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 7 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Exc.Vorst - | Netezonen | 3 - | 1 | 3 | | 12 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Exc.Vorst - | Laakdal | 4 - | 0 | 3 | | 15 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Immer Oost - | Exc.Vorst | 2 - | 3 | | 3 | 18 | 4 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Herenthout - | Exc.Vorst | 1 - | 2 | | 3 | 21 | 3 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Exc.Vorst - | Exc.Bouwel | 2 - | 2 | 1 | | 22 | 6 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Rauw - | Exc.Vorst | 0 - | 0 | | 1 | 23 | 5 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Exc.Vorst - | Sint-Dimpna B | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 5 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Tongerlo - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | | 0 | 24 | 7 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Exc.Vorst - | Zammel | 2 - | 3 | 0 | | 24 | 9 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Netezonen - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | | 0 | 24 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Exc.Vorst - | Herenthout | 2 - | 2 | 1 | | 25 | 9 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Exc.Vorst - | Immer Oost | 2 - | 0 | 3 | | 28 | 9 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sint-Dimpna B - | Exc.Vorst | 2 - | 2 | | 1 | 29 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:00 | Exc.Bouwel - | Exc.Vorst | 9 - | 0 | | 0 | 29 | 10 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Alberta | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 11 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Heultje - | Exc.Vorst | 8 - | 0 | | 0 | 30 | 11 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Tongerlo | 3 - | 2 | 3 | | 33 | 10 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Wiekevorst | 0 - | 4 | 0 | | 33 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Laakdal - | Exc.Vorst | 1 - | 1 | | 1 | 34 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Houtvenne B | 1 - | 3 | 0 | | 34 | 10 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zammel - | Exc.Vorst | 5 - | 1 | | 0 | 34 | 11 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Rauw | 1 - | 1 | 1 | | 35 | 12 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ranst B - | Exc.Vorst | 0 - | 3 | | 3 | 38 | 11 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Olen United | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Houtvenne B | | 73 | | 23 | +64 | 85 | | 11 | +30 | 39 |
| 2 | Rauw | x | 62 | | 18 | +49 | 86 | | 9 | +23 | 40 |
| 3 | Exc.Bouwel | x | 59 | | 16 | +58 | 91 | | 9 | +26 | 40 |
→ | 4 | Olen United | x | 57 | | 17 | +37 | 73 | | 10 | +17 | 32 |
| 5 | Zammel | x | 55 | | 17 | +31 | 75 | | 7 | +16 | 40 |
| 6 | Tongerlo | x | 50 | | 16 | +9 | 67 | | 6 | 0 | 34 |
| 7 | Herenthout | x | 46 | | 14 | +9 | 55 | | 6 | +3 | 27 |
| 8 | Heultje | x | 46 | | 13 | +29 | 63 | | 7 | +14 | 28 |
| 9 | Wiekevorst | x | 44 | | 13 | +4 | 46 | | 7 | +3 | 22 |
| 10 | Netezonen | x | 39 | | 12 | -12 | 48 | | 5 | -1 | 26 |
⇒ | 11 | Exc.Vorst | x | 38 | | 10 | -11 | 49 | | 4 | -18 | 21 |
| 12 | Immer Oost | x | 36 | | 11 | -2 | 50 | | 4 | -3 | 22 |
| 13 | Sint-Dimpna B | x | 22 | | 5 | -25 | 34 | | 2 | -21 | 19 |
| 14 | Alberta | x | 15 | | 4 | -71 | 34 | | 2 | -46 | 16 |
| 15 | Laakdal | x | 8 | | 2 | -79 | 29 | | 1 | -39 | 15 |
| 16 | Ranst B | x | 7 | | 2 | -90 | 25 | | 1 | -52 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van OLEN UNITED1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Laakdal - | Olen United | 0 - | 6 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Olen United - | Alberta | 5 - | 0 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ranst B - | Olen United | 2 - | 3 | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Olen United - | Immer Oost | 2 - | 2 | 1 | | 10 | 2 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Olen United - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 1 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Exc.Bouwel - | Olen United | 2 - | 2 | | 1 | 14 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Olen United - | Rauw | 3 - | 4 | 0 | | 14 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Sint-Dimpna B - | Olen United | 0 - | 0 | | 1 | 15 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Olen United - | Wiekevorst | 1 - | 2 | 0 | | 15 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Zammel - | Olen United | 0 - | 1 | | 3 | 18 | 7 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Olen United - | Heultje | 0 - | 1 | 0 | | 18 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Olen United - | Tongerlo | 4 - | 1 | 3 | | 21 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Houtvenne B - | Olen United | 2 - | 3 | | 3 | 24 | 6 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Olen United - | Netezonen | 3 - | 0 | 3 | | 27 | 5 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Rauw - | Olen United | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 6 | |
12 | Wo-20/12/23 | 20:00 | Herenthout - | Olen United | 1 - | 2 | | 3 | 30 | 5 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Olen United - | Exc.Bouwel | 1 - | 2 | 0 | | 30 | 5 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Olen United - | Sint-Dimpna B | 3 - | 3 | 1 | | 31 | 6 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Immer Oost - | Olen United | 1 - | 3 | | 3 | 34 | 5 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Heultje - | Olen United | 1 - | 2 | | 3 | 37 | 5 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Olen United - | Houtvenne B | 2 - | 2 | 1 | | 38 | 6 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Netezonen - | Olen United | 1 - | 3 | | 3 | 41 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Olen United - | Zammel | 3 - | 3 | 1 | | 42 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Alberta - | Olen United | 1 - | 3 | | 3 | 45 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wiekevorst - | Olen United | 2 - | 0 | | 0 | 45 | 6 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Olen United - | Laakdal | 3 - | 0 | 3 | | 48 | 6 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Tongerlo - | Olen United | 0 - | 3 | | 3 | 51 | 5 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Olen United - | Ranst B | 8 - | 0 | 3 | | 54 | 4 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Olen United - | Herenthout | 1 - | 0 | 3 | | 57 | 4 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Exc.Vorst - | Olen United | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Houtvenne B | | 28 | | 2 | Heultje | x | 22 | ⇒ | 3 | Exc.Vorst | x | 21 | | 4 | Rauw | x | 20 | | 5 | Tongerlo | x | 20 | | 6 | Zammel | x | 19 | → | 7 | Olen United | x | 18 | | 8 | Exc.Bouwel | x | 16 | | 9 | Immer Oost | x | 15 | | 10 | Wiekevorst | x | 13 | | 11 | Herenthout | x | 12 | | 12 | Netezonen | x | 10 | | 13 | Alberta | x | 5 | | 14 | Sint-Dimpna B | x | 4 | | 15 | Laakdal | x | 4 | | 16 | Ranst B | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Rauw | | 24 | | 2 | Zammel | x | 21 | | 3 | Tongerlo | x | 21 | | 4 | Houtvenne B | x | 20 | | 5 | Exc.Bouwel | x | 20 | → | 6 | Olen United | x | 19 | | 7 | Herenthout | x | 18 | | 8 | Immer Oost | x | 15 | | 9 | Wiekevorst | x | 15 | | 10 | Netezonen | x | 13 | | 11 | Sint-Dimpna B | x | 10 | | 12 | Heultje | x | 9 | ⇒ | 13 | Exc.Vorst | x | 8 | | 14 | Alberta | x | 6 | | 15 | Laakdal | x | 3 | | 16 | Ranst B | x | 3 | | Periode3(9/10) | 1 | Houtvenne B | | 25 | | 2 | Exc.Bouwel | | 23 | → | 3 | Olen United | x | 20 | | 4 | Rauw | x | 18 | | 5 | Netezonen | x | 16 | | 6 | Wiekevorst | x | 16 | | 7 | Herenthout | x | 16 | | 8 | Heultje | x | 15 | | 9 | Zammel | x | 15 | | 10 | Tongerlo | x | 9 | ⇒ | 11 | Exc.Vorst | x | 9 | | 12 | Sint-Dimpna B | x | 8 | | 13 | Immer Oost | x | 6 | | 14 | Alberta | x | 4 | | 15 | Ranst B | x | 3 | | 16 | Laakdal | x | 1 | |
Beste aanval | Exc.Bouwel | 91 | | Rauw | 86 | | Houtvenne B | 85 | | Zammel | 75 | → | Olen United | 73 | | Tongerlo | 67 | | Heultje | 63 | | Herenthout | 55 | | Immer Oost | 50 | ⇒ | Exc.Vorst | 49 | | Netezonen | 48 | | Wiekevorst | 46 | | Sint-Dimpna B | 34 | | Alberta | 34 | | Laakdal | 29 | | Ranst B | 25 | | Beste verdediging | Houtvenne B | 21 | | Exc.Bouwel | 33 | | Heultje | 34 | → | Olen United | 36 | | Rauw | 37 | | Wiekevorst | 42 | | Zammel | 44 | | Herenthout | 46 | | Immer Oost | 52 | | Tongerlo | 58 | | Sint-Dimpna B | 59 | | Netezonen | 60 | ⇒ | Exc.Vorst | 60 | | Alberta | 105 | | Laakdal | 108 | | Ranst B | 115 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.