www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Antwerpen-4E: DE KEMPEN B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | De Kempen B - | Halle | 0 - | 0 | | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Dessel B - | De Kempen B | 2 - | 1 | | | 0 | 1 | 13 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | De Kempen B - | Oelegem | 2 - | 3 | | 0 | | 1 | 14 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | De Kempen B | 2 - | 1 | | | 0 | 1 | 15 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | De Kempen B | 1 - | 3 | | | 3 | 4 | 12 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | De Kempen B - | Grobbendonk | 3 - | 5 | | 0 | | 4 | 13 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Meerle - | De Kempen B | 3 - | 4 | | | 3 | 7 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | De Kempen B - | Kessel United | 4 - | 2 | | 3 | | 10 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | St-Jozef - | De Kempen B | 2 - | 1 | | | 0 | 10 | 11 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | De Kempen B - | Lentezon Beerse B | 5 - | 0 | | 3 | | 13 | 10 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Pulderbos - | De Kempen B | 2 - | 2 | | | 1 | 14 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | De Kempen B - | Wechelderzande | 2 - | 0 | | 3 | | 17 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Vlimmeren - | De Kempen B | 1 - | 2 | | | 3 | 20 | 7 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | De Kempen B - | Westmalle | 5 - | 1 | | 3 | | 23 | 6 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Dosko - | De Kempen B | 0 - | 3 | | | 3 | 26 | 6 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | De Kempen B - | Meerle | 1 - | 2 | | 0 | | 26 | 7 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Kessel United - | De Kempen B | 0 - | 2 | | | 3 | 29 | 6 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Wechelderzande - | De Kempen B | 2 - | 0 | | | 0 | 29 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | De Kempen B - | Zwarte Leeuw B | 1 - | 2 | | 0 | | 29 | 7 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | De Kempen B - | Pulderbos | 2 - | 2 | | 1 | | 30 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Halle - | De Kempen B | 0 - | 4 | | | 3 | 33 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | De Kempen B - | Dessel B | 5 - | 3 | | 3 | | 36 | 5 | |
23 | Do-29/02/24 | 20:00 | Lentezon Beerse B - | De Kempen B | 2 - | 4 | | | 3 | 39 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | De Kempen B - | Vlimmeren | 0 - | 0 | | 1 | | 40 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | De Kempen B - | St-Jozef | 5 - | 2 | | 3 | | 43 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Oelegem - | De Kempen B | 2 - | 4 | | | 3 | 46 | 5 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | De Kempen B - | Dosko | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 49 | 4 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westmalle - | De Kempen B | 2 - | 2 | | | 1 | 50 | 7 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grobbendonk - | De Kempen B | 1 - | 1 | | | 1 | 51 | 7 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Kempen B - | HIH Turnhout | - | | | . | | | | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Wechelderzande* | | 76 | | 25 | +65 | 102 | | 10 | +21 | 45 |
| 2 | Grobbendonk* | | 76 | | 24 | +92 | 125 | | 12 | +42 | 62 |
| 3 | Zwarte Leeuw B* | x | 55 | | 17 | +15 | 53 | | 9 | +7 | 26 |
| 4 | St-Jozef* | x | 54 | | 17 | +10 | 66 | | 4 | -22 | 21 |
| 5 | Meerle* | x | 53 | | 16 | +31 | 92 | | 6 | +11 | 42 |
| 6 | Dessel B* | x | 51 | | 16 | +33 | 91 | | 6 | +3 | 41 |
⇒ | 7 | De Kempen B* | x | 51 | | 15 | +30 | 74 | | 8 | +12 | 34 |
| 8 | Halle | x | 44 | | 12 | +8 | 67 | | 6 | -2 | 33 |
| 9 | Oelegem* | x | 42 | | 12 | -3 | 65 | | 7 | 0 | 31 |
| 10 | Vlimmeren* | x | 42 | | 12 | -4 | 54 | | 4 | -12 | 22 |
| 11 | Kessel United* | x | 36 | | 11 | -12 | 64 | | 4 | -16 | 24 |
| 12 | Pulderbos* | x | 29 | | 8 | -12 | 51 | | 2 | -15 | 19 |
→ | 13 | HIH Turnhout* | x | 19 | | 6 | -50 | 45 | | 1 | -34 | 19 |
| 14 | Westmalle* | x | 18 | | 5 | -44 | 38 | | 2 | -22 | 22 |
| 15 | Lentezon Beerse B* | x | 13 | | 4 | -72 | 33 | | 1 | -50 | 9 |
| 16 | Dosko | x | 10 | | 3 | -87 | 19 | | 1 | -50 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van HIH TURNHOUT1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Dosko - | HIH Turnhout | 4 - | 1 | | 0 | 0 | 16 | - |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 16 | - |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | HIH Turnhout - | Halle | 2 - | 3 | 0 | | 0 | 15 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oelegem - | HIH Turnhout | 2 - | 3 | | 3 | 3 | 12 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | De Kempen B | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westmalle - | HIH Turnhout | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Jozef - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 0 | 3 | 15 | |
8 | Zo-22/10/23 | 14:30 | HIH Turnhout - | Meerle | 0 - | 4 | 0 | | 3 | 16 | - |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Grobbendonk - | HIH Turnhout | 7 - | 0 | | 0 | 3 | 16 | - |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Pulderbos | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 16 | - |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Wechelderzande - | HIH Turnhout | 7 - | 1 | | 0 | 3 | 16 | - |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Vlimmeren | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Kessel United - | HIH Turnhout | 6 - | 3 | | 0 | 6 | 16 | - |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Lentezon Beerse B | 5 - | 0 | 3 | | 9 | 15 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Dessel B - | HIH Turnhout | 7 - | 2 | | 0 | 9 | 15 | |
16 | Za-16/12/23 | 17:00 | HIH Turnhout - | St-Jozef | 1 - | 5 | 0 | | 9 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Meerle - | HIH Turnhout | 4 - | 2 | | 0 | 9 | 15 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Halle - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 0 | 9 | 15 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Wechelderzande | 0 - | 3 | 0 | | 9 | 15 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Westmalle | 2 - | 1 | 3 | | 12 | 14 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Lentezon Beerse B - | HIH Turnhout | 2 - | 2 | | 1 | 13 | 14 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Dosko | 4 - | 0 | 3 | | 16 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Pulderbos - | HIH Turnhout | 3 - | 2 | | 0 | 16 | 14 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Grobbendonk | 1 - | 8 | 0 | | 16 | 14 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vlimmeren - | HIH Turnhout | 3 - | 2 | | 0 | 16 | 14 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Kessel United | 1 - | 2 | 0 | | 16 | 14 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | HIH Turnhout - | Dessel B | 2 - | 5 | 0 | | 16 | 14 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zwarte Leeuw B - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 0 | 16 | 14 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | HIH Turnhout - | Oelegem | 5 - | 2 | 3 | | 19 | 13 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Kempen B - | HIH Turnhout | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Wechelderzande | | 28 | | 2 | Grobbendonk | x | 26 | | 3 | Halle | x | 20 | | 4 | Oelegem | x | 20 | | 5 | St-Jozef | x | 19 | | 6 | Dessel B | x | 18 | | 7 | Zwarte Leeuw B | x | 16 | | 8 | Vlimmeren | x | 14 | | 9 | Pulderbos | x | 13 | ⇒ | 10 | De Kempen B | x | 13 | | 11 | Meerle | x | 12 | | 12 | Dosko | x | 10 | | 13 | Kessel United | x | 7 | | 14 | Westmalle | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 6 | → | 16 | HIH Turnhout | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Grobbendonk | | 30 | | 2 | Wechelderzande | x | 24 | | 3 | St-Jozef | x | 23 | | 4 | Zwarte Leeuw B | x | 21 | | 5 | Meerle | x | 18 | ⇒ | 6 | De Kempen B | x | 17 | | 7 | Halle | x | 15 | | 8 | Dessel B | x | 14 | | 9 | Oelegem | x | 13 | | 10 | Kessel United | x | 12 | | 11 | Vlimmeren | x | 11 | | 12 | Westmalle | x | 9 | → | 13 | HIH Turnhout | x | 9 | | 14 | Pulderbos | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 3 | | 16 | Dosko | x | 0 | | Periode3(10/10) | 1 | Wechelderzande* | | 24 | | 2 | Meerle* | | 23 | ⇒ | 3 | De Kempen B* | x | 21 | | 4 | Grobbendonk* | x | 20 | | 5 | Dessel B* | x | 19 | | 6 | Zwarte Leeuw B* | x | 18 | | 7 | Kessel United* | x | 17 | | 8 | Vlimmeren* | x | 17 | | 9 | St-Jozef* | x | 12 | | 10 | Oelegem* | x | 9 | | 11 | Halle | x | 9 | | 12 | Pulderbos* | x | 9 | → | 13 | HIH Turnhout* | x | 7 | | 14 | Lentezon Beerse B* | x | 4 | | 15 | Westmalle* | x | 2 | | 16 | Dosko | x | 0 | |
Beste aanval | Grobbendonk | 125 | | Wechelderzande | 102 | | Meerle | 92 | | Dessel B | 91 | ⇒ | De Kempen B | 74 | | Halle | 67 | | St-Jozef | 66 | | Oelegem | 65 | | Kessel United | 64 | | Vlimmeren | 54 | | Zwarte Leeuw B | 53 | | Pulderbos | 51 | → | HIH Turnhout | 45 | | Westmalle | 38 | | Lentezon Beerse B | 33 | | Dosko | 19 | | Beste verdediging | Grobbendonk | 33 | | Wechelderzande | 37 | | Zwarte Leeuw B | 38 | ⇒ | De Kempen B | 44 | | St-Jozef | 56 | | Vlimmeren | 58 | | Dessel B | 58 | | Halle | 59 | | Meerle | 61 | | Pulderbos | 63 | | Oelegem | 68 | | Kessel United | 76 | | Westmalle | 82 | → | HIH Turnhout | 95 | | Lentezon Beerse B | 105 | | Dosko | 106 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.