www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 19/03/20242023-2024, Antwerpen-4C: BUCOVINA LOENHOUT
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Alberta Schilde | 1 - | 1 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:15 | Wildert - | Bucovina Loenhout | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 11 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Heibos | 3 - | 5 | 0 | | 2 | 13 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Bucovina Loenhout | 4 - | 1 | | 0 | 2 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Ekeren Donk | 1 - | 3 | 0 | | 2 | 15 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Bucovina Loenhout | 3 - | 0 | | 0 | 2 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Antonia B | 1 - | 1 | 1 | | 3 | 15 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Noorse - | Bucovina Loenhout | 5 - | 4 | | 0 | 3 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Mariaburg B | 3 - | 2 | 3 | | 6 | 14 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide - | Bucovina Loenhout | 2 - | 3 | | 3 | 9 | 14 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Putte SK | 3 - | 3 | 1 | | 10 | 14 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Bucovina Loenhout | 1 - | 0 | | 0 | 10 | 14 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Brecht | 1 - | 3 | 0 | | 10 | 14 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Antw.Noord A | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Bucovina Loenhout | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 14 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Antonia B - | Bucovina Loenhout | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 14 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Sint-Job B | 3 - | 2 | 3 | | 16 | 13 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ekeren Donk - | Bucovina Loenhout | 1 - | 0 | | 0 | 16 | 13 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Zandvliet B | 6 - | 2 | 3 | | 19 | 12 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Putte SK - | Bucovina Loenhout | 1 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Heibos - | Bucovina Loenhout | 7 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Maria t.Heide | 3 - | 0 | 3 | | 22 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Bucovina Loenhout | 2 - | 5 | | 3 | 25 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Wildert | 3 - | 7 | 0 | | 25 | 12 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Mariaburg B - | Bucovina Loenhout | 6 - | 2 | | 0 | 25 | 13 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Noorse | - | | . | | | | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Bucovina Loenhout | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | sGravenw.-Schilde B | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Brecht - | Bucovina Loenhout | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | St.Lenaarts B | - | | . | | | | |
Rangschikking(25/30) | 1 | Heibos | | 63 | | 20 | +58 | 94 | | 11 | +27 | 42 |
| 2 | Alberta Schilde | | 57 | | 17 | +62 | 100 | | 7 | +23 | 36 |
| 3 | Wildert | | 52 | | 16 | +26 | 65 | | 8 | +15 | 40 |
| 4 | Antonia B | | 49 | | 14 | +35 | 68 | | 7 | +17 | 36 |
| 5 | Sint-Job B | x | 45 | | 14 | +11 | 61 | | 7 | +1 | 33 |
| 6 | St.Lenaarts B | x | 41 | | 13 | -1 | 48 | | 6 | -5 | 20 |
| 7 | Ekeren Donk | x | 41 | | 12 | +26 | 71 | | 6 | +11 | 37 |
| 8 | Brecht | x | 37 | | 11 | +1 | 54 | | 6 | -3 | 25 |
| 9 | Zandvliet B | x | 34 | | 10 | -11 | 46 | | 2 | -18 | 17 |
| 10 | sGravenw.-Schilde B | x | 31 | | 10 | -8 | 46 | | 2 | -9 | 21 |
| 11 | Putte SK | x | 29 | | 8 | -13 | 42 | | 4 | -12 | 27 |
→ | 12 | Noorse | x | 27 | | 8 | -15 | 43 | | 3 | -9 | 23 |
⇒ | 13 | Bucovina Loenhout | x | 25 | | 7 | -21 | 48 | | 2 | -21 | 18 |
| 14 | Mariaburg B | x | 17 | | 5 | -20 | 42 | | 1 | -15 | 13 |
| 15 | Maria t.Heide | x | 15 | | 4 | -45 | 46 | | 2 | -22 | 20 |
| 16 | Antw.Noord A | x | 9 | | 3 | -85 | 28 | | 1 | -46 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van NOORSE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Mariaburg B - | Noorse | 6 - | 4 | | 0 | 0 | 13 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Noorse - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Antonia B - | Noorse | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 14 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Noorse - | St.Lenaarts B | 1 - | 3 | 0 | | 1 | 15 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | 16 | - |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Noorse - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | 0 | | 1 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wildert - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | 16 | - |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Noorse - | Bucovina Loenhout | 5 - | 4 | 3 | | 4 | 13 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Brecht - | Noorse | 3 - | 4 | | 3 | 7 | 13 | |
10 | Za-04/11/23 | 20:00 | Noorse - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 0 | 3 | | 10 | 11 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zandvliet B - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 10 | 13 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide - | Noorse | 3 - | 5 | | 3 | 13 | 11 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Putte SK - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Noorse - | Sint-Job B | 1 - | 0 | 3 | | 16 | 12 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Noorse - | Wildert | 0 - | 0 | 1 | | 17 | 12 | |
12 | Za-06/01/24 | 20:00 | Noorse - | Heibos | 0 - | 5 | 0 | | 17 | 12 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta Schilde - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | 12 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Noorse - | Antonia B | 1 - | 3 | 0 | | 17 | 12 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | 13 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Noorse - | Antw.Noord A | 5 - | 2 | 3 | | 20 | 12 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Noorse - | Mariaburg B | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 12 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 21 | 13 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Noorse - | Brecht | 0 - | 1 | 0 | | 21 | 13 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Sint-Job B - | Noorse | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 13 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Noorse - | Putte SK | 3 - | 2 | 3 | | 27 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Noorse | - | | | . | | | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Noorse - | Maria t.Heide | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | Heibos - | Noorse | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Noorse - | Zandvliet B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk - | Noorse | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Sint-Job B | | 25 | | 2 | Alberta Schilde | x | 23 | | 3 | Heibos | x | 23 | | 4 | Ekeren Donk | x | 20 | | 5 | Antonia B | x | 19 | | 6 | sGravenw.-Schilde B | x | 16 | | 7 | St.Lenaarts B | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 14 | | 9 | Wildert | x | 14 | | 10 | Mariaburg B | x | 12 | → | 11 | Noorse | x | 10 | | 12 | Putte SK | x | 10 | | 13 | Zandvliet B | x | 9 | ⇒ | 14 | Bucovina Loenhout | x | 9 | | 15 | Maria t.Heide | x | 5 | | 16 | Antw.Noord A | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Heibos | | 25 | | 2 | Wildert | x | 25 | | 3 | Alberta Schilde | x | 23 | | 4 | Antonia B | x | 22 | | 5 | Zandvliet B | x | 21 | | 6 | St.Lenaarts B | x | 19 | | 7 | Ekeren Donk | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 16 | | 9 | Putte SK | x | 15 | ⇒ | 10 | Bucovina Loenhout | x | 10 | → | 11 | Noorse | x | 10 | | 12 | Sint-Job B | x | 8 | | 13 | Maria t.Heide | x | 7 | | 14 | sGravenw.-Schilde B | x | 6 | | 15 | Antw.Noord A | x | 6 | | 16 | Mariaburg B | x | 1 | | Periode3(5/10) | 1 | Heibos | 15 | | 2 | Wildert | 13 | | 3 | Sint-Job B | 12 | | 4 | Alberta Schilde | 11 | | 5 | sGravenw.-Schilde B | 9 | | 6 | Antonia B | 8 | | 7 | Brecht | 7 | → | 8 | Noorse | 7 | | 9 | St.Lenaarts B | 6 | ⇒ | 10 | Bucovina Loenhout | 6 | | 11 | Ekeren Donk | 5 | | 12 | Mariaburg B | 4 | | 13 | Putte SK | 4 | | 14 | Zandvliet B | 4 | | 15 | Maria t.Heide | 3 | | 16 | Antw.Noord A | 0 | |
Beste aanval | Alberta Schilde | 100 | | Heibos | 94 | | Ekeren Donk | 71 | | Antonia B | 68 | | Wildert | 65 | | Sint-Job B | 61 | | Brecht | 54 | | St.Lenaarts B | 48 | ⇒ | Bucovina Loenhout | 48 | | sGravenw.-Schilde B | 46 | | Zandvliet B | 46 | | Maria t.Heide | 46 | → | Noorse | 43 | | Putte SK | 42 | | Mariaburg B | 42 | | Antw.Noord A | 28 | | Beste verdediging | Antonia B | 33 | | Heibos | 36 | | Alberta Schilde | 38 | | Wildert | 39 | | Ekeren Donk | 45 | | St.Lenaarts B | 49 | | Sint-Job B | 50 | | Brecht | 53 | | sGravenw.-Schilde B | 54 | | Putte SK | 55 | | Zandvliet B | 57 | → | Noorse | 58 | | Mariaburg B | 62 | ⇒ | Bucovina Loenhout | 69 | | Maria t.Heide | 91 | | Antw.Noord A | 113 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.