www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Antwerpen-4C: RIJMENAM
Wedstrijden
18Zo-25/08/1915:00Elzestraat -Rijmenam2 -2 117 
2Wo-28/08/1920:00Rita Berlaar -Rijmenam1 -0 0112 
3Zo-01/09/1915:00Rijmenam -Katelijne B3 -03 410 
4Zo-08/09/1913:00KSK Wavria B -Rijmenam0 -2 377 
5Zo-15/09/1915:00Rijmenam -BO Beerzel3 -23 105 
6Zo-22/09/1915:00SC Mechelen A -Rijmenam2 -3 3135 
7Zo-29/09/1917:00Suraye Mechelen -Rijmenam1 -1 1146 
8Zo-06/10/1915:00Rijmenam -Heindonk3 -13 174 
9Zo-13/10/1915:00Reet -Rijmenam0 -0 1185 
10Zo-20/10/1915:00Rijmenam -Lint1 -40 186 
11Zo-27/10/1915:00Peulis -Rijmenam3 -3 1196 
12Zo-03/11/1914:30Rijmenam -Rumst4 -23 226 
13Zo-10/11/1914:30Grasheide -Rijmenam1 -0 0227 
14Zo-17/11/1914:30Rijmenam -KFC Duffel B4 -03 256 
15Zo-24/11/1914:30Heffen -Rijmenam3 -1 0257 
16Zo-01/12/1914:30Rijmenam -Blaasveld7 -23 287 
17Zo-08/12/1914:30Muizen -Rijmenam3 -0 0288 
1Zo-15/12/1914:30Rijmenam -Elzestraat1 -11 298 
19Zo-05/01/2014:30Rijmenam -Rita Berlaar4 -33 327 
20Zo-12/01/2014:30Katelijne B -Rijmenam0 -6 3357 
21Zo-19/01/2014:30Rijmenam -KSK Wavria B2 -21 367 
22Zo-26/01/2014:30BO Beerzel -Rijmenam3 -1 0369 
23Zo-02/02/2015:00Rijmenam -SC Mechelen A1 -50 369 
25Zo-16/02/2015:00Heindonk -Rijmenam1 -2 33910 
26Zo-23/02/2015:00Rijmenam -Reet3 -03 4210 
27Zo-01/03/2015:00Lint -Rijmenam3 -1 04210 
28Zo-08/03/2015:00Rijmenam -Peulis2 -13 458 
29Wo-01/07/2000:00Rumst -Rijmenam  - PP .   
30Zo-05/07/2000:00Rijmenam -Grasheide  - .    
31Wo-08/07/2000:00KFC Duffel B -Rijmenam  -  .   
32Zo-12/07/2000:00Rijmenam -Heffen  - .    
33Wo-15/07/2000:00Blaasveld -Rijmenam  -  .   
34Zo-19/07/2000:00Rijmenam -Muizen  - .    
24Wo-22/07/2000:00Rijmenam -Suraye Mechelen  - .    
Rangschikking(28/34)
1BO Beerzel* 65 20+7299 10+2338
 2Lint* 59 18+3459 9+1224
 3SC Mechelen A** 53 17+3775 9+1435
 4Elzestraat* 49 14+3361 6+1323
 5Reet** 49 14+2660 7+926
6Grasheide* 45 14+2666 8+1029
 7Rita Berlaar* 45 14+1363 8+831
8Rijmenam* 45 13+1460 4-122
 9Rumstx44 13+562 4-828
 10Peulis*x42 13+1861 7+527
 11Heindonk*x36 11+249 4-421
 12Heffen*x33 9+1757 5+122
 13Muizen*x31 7048 4-228
 14KSK Wavria B*x26 8-1462 3-1427
 15Suraye Mechelen**x26 7-1943 2-2019
 16Katelijne B*x19 5-5634 1-4516
 17Blaasveld***x16 4-4631 1-2516
 18KFC Duffel B*x0 0-16215 0-1018
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van GRASHEIDE
1Zo-25/08/1915:00Rumst -Grasheide2 -1  0013 
2Wo-28/08/1920:00Grasheide -Suraye Mechelen4 -4 1 111 
3Zo-01/09/1915:00Grasheide -KFC Duffel B10 -0 3 48 
4Zo-08/09/1915:00Heffen -Grasheide4 -0  0411 
5Zo-15/09/1915:00Grasheide -Blaasveld4 -0 3 710 
6Zo-22/09/1915:00Muizen -Grasheide1 -2  3108 
7Zo-29/09/1915:00Grasheide -Elzestraat1 -1 1 118 
8Za-05/10/1920:00Rita Berlaar -Grasheide2 -3  3146 
9Zo-13/10/1915:00Grasheide -Katelijne B5 -0 3 176 
10Zo-20/10/1913:00KSK Wavria B -Grasheide4 -3  0177 
11Zo-27/10/1915:00Grasheide -BO Beerzel1 -2 0 178 
12Zo-03/11/1914:30SC Mechelen A -Grasheide2 -1  01710 
13Zo-10/11/1914:30Grasheide -Rijmenam1 -0 3 209 
14Zo-17/11/1914:30Heindonk -Grasheide1 -2  3239 
15Zo-24/11/1914:30Grasheide -Reet0 -1 0 239 
16Zo-01/12/1914:30Lint -Grasheide1 -0  0239 
17Zo-08/12/1914:30Grasheide -Peulis4 -1 3 269 
18Zo-15/12/1914:30Grasheide -Rumst4 -2 3 297 
19Zo-05/01/2015:00Suraye Mechelen -Grasheide1 -3  3326 
20Za-11/01/2019:30KFC Duffel B -Grasheide0 -6  3356 
21Zo-19/01/2014:30Grasheide -Heffen0 -2 0 358 
22Zo-26/01/2014:30Blaasveld -Grasheide0 -5  3386 
23Zo-02/02/2015:00Grasheide -Muizen1 -1 1 396 
25Zo-16/02/2015:00Grasheide -Rita Berlaar2 -3 0 398 
26Zo-23/02/2015:00Katelijne B -Grasheide1 -2  3427 
27Vr-28/02/2020:30Grasheide -KSK Wavria B0 -4 0 428 
28Zo-08/03/2015:00BO Beerzel -Grasheide0 -1  3456 
29Wo-01/07/2000:00Grasheide -SC Mechelen A  - PP.    
30Zo-05/07/2000:00Rijmenam -Grasheide  -   .   
31Wo-08/07/2000:00Grasheide -Heindonk  -  .    
32Zo-12/07/2000:00Reet -Grasheide  -   .   
33Wo-15/07/2000:00Grasheide -Lint  -  .    
34Zo-19/07/2000:00Peulis -Grasheide  -   .   
24Wo-22/07/2000:00Elzestraat -Grasheide  -   .   
Periode1(11/11)
1BO Beerzel 26
 2Lintx24
 3Elzestraatx23
 4Peulisx22
 5Rita Berlaarx21
6Rijmenamx19
 7Reetx18
8Grasheidex17
 9SC Mechelen Ax16
 10Heffenx16
 11Rumstx16
 12Heindonkx13
 13Suraye Mechelenx13
 14Muizenx9
 15Blaasveldx9
 16KSK Wavria Bx7
 17Katelijne Bx7
 18KFC Duffel Bx0
Periode2(12/12)
1BO Beerzel 34
 2SC Mechelen Ax31
 3Reetx28
 4Lintx25
5Grasheidex22
 6Rumstx21
 7Elzestraatx20
8Rijmenamx17
 9Heindonkx17
 10Peulisx17
 11Muizenx15
 12Heffenx13
 13KSK Wavria Bx13
 14Suraye Mechelenx13
 15Rita Berlaarx12
 16Katelijne Bx8
 17Blaasveldx3
 18KFC Duffel Bx0
Periode3(5/11)
1Rita Berlaar*12
 2Lint*10
3Rijmenam*9
 4Muizen*7
 5Rumst7
 6KSK Wavria B*6
 7SC Mechelen A**6
 8Heindonk*6
 9Elzestraat*6
10Grasheide*6
 11BO Beerzel*5
 12Blaasveld***4
 13Katelijne B*4
 14Heffen*4
 15Reet**3
 16Peulis*3
 17Suraye Mechelen**0
 18KFC Duffel B*0
Beste aanval
BO Beerzel99
 SC Mechelen A75
Grasheide66
 Rita Berlaar63
 Rumst62
 KSK Wavria B62
 Peulis61
 Elzestraat61
 Reet60
Rijmenam60
 Lint59
 Heffen57
 Heindonk49
 Muizen48
 Suraye Mechelen43
 Katelijne B34
 Blaasveld31
 KFC Duffel B15
Beste verdediging
Lint25
 BO Beerzel27
 Elzestraat28
 Reet34
 SC Mechelen A38
 Heffen40
Grasheide40
 Peulis43
Rijmenam46
 Heindonk47
 Muizen48
 Rita Berlaar50
 Rumst57
 Suraye Mechelen62
 KSK Wavria B76
 Blaasveld77
 Katelijne B90
 KFC Duffel B177
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.