www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Antwerpen-4B: TERNESSE B
Wedstrijden
1Zo-25/08/1915:00Ternesse B -Antwerpen Noord3 -23 37 
2Wo-28/08/1919:00Oxaco-Boechout A -Ternesse B7 -0 0310 
4Zo-08/09/1915:00Ternesse B -Lippelo0 -70 314 
5Zo-15/09/1915:00Kalfort Puursica -Ternesse B5 -0 0316 
6Za-21/09/1919:30Ternesse B -Mortsel OG B2 -60 315 
7Zo-29/09/1915:00Maccabi -Ternesse B4 -3 0315 
8Zo-06/10/1915:00Ternesse B -RVC Hoboken B1 -40 316 
9Zo-13/10/1915:00Aartselaar B -Ternesse B4 -1 0316 
10Za-19/10/1919:30Ternesse B -SK Wilrijk B1 -50 316 
11Zo-27/10/1915:00Tub.Borgerhout -Ternesse B2 -0 0317-
12Zo-03/11/1915:00Ternesse B -Sint-Amands0 -20 317-
13Za-09/11/1920:00Pirates Deurne-BG B -Ternesse B6 -1 0317-
14Za-16/11/1919:30Ternesse B -Oxford Hemiksem1 -60 317-
15Za-23/11/1919:30K Boechoutse VV -Ternesse B4 -1 0317-
16Zo-01/12/1915:00Ternesse B -Wintam2 -100 317-
17Zo-08/12/1914:30Hingene -Ternesse B6 -1 0317-
18Zo-15/12/1914:30Antwerpen Noord -Ternesse B1 -4 3617-
19Za-04/01/2019:30Ternesse B -Oxaco-Boechout A1 -11 716 
21Zo-19/01/2014:30Lippelo -Ternesse B7 -0 0717-
22Za-25/01/2019:30Ternesse B -Kalfort Puursica1 -11 817-
23Za-01/02/2019:30Mortsel OG B -Ternesse B8 -4 0817-
25Za-15/02/2019:30RVC Hoboken B -Ternesse B11 -0 0817-
26Za-22/02/2019:30Ternesse B -Aartselaar B1 -50 817-
27Zo-01/03/2015:00SK Wilrijk B -Ternesse B5 -0 0817-
28Za-07/03/2019:30Ternesse B -Tub.Borgerhout0 -60 817-
29Wo-01/07/2000:00Sint-Amands -Ternesse B  - PP .   
30Zo-05/07/2000:00Ternesse B -Pirates Deurne-BG B  - .    
31Wo-08/07/2000:00Oxford Hemiksem -Ternesse B  -  .   
32Zo-12/07/2000:00Ternesse B -K Boechoutse VV  - .    
33Wo-15/07/2000:00Wintam -Ternesse B  -  .   
34Zo-19/07/2000:00Ternesse B -Hingene  - .    
24Wo-22/07/2000:00Ternesse B -Maccabi  - .    
Rangschikking(26/32)
1Wintam 68 22+100136 10+5069
 2Oxford Hemiksem* 65 21+74109 10+3354
 3Lippelo** 53 15+5781 7+2233
 4Sint-Amandsx49 15+3177 8+1537
 5Oxaco-Boechout A* 47 14+2364 6+435
 6K Boechoutse VVx45 14+3072 5+828
 7Kalfort Puursica*x40 13+750 7+221
 8SK Wilrijk Bx36 11-1359 4-1624
 9RVC Hoboken Bx34 10+1374 5-231
 10Mortsel OG B**x34 10-161 4-425
 11Aartselaar Bx34 10-749 5-423
12Pirates Deurne-BG B*x28 8-1655 2-1620
 13Maccabi**x27 8-2143 6+129
 14Tub.Borgerhout**x18 6-5049 3-2634
 15Antwerpen Noordx17 5-6549 4-2029
 16Hingene*x12 3-6533 1-3715
17Ternesse B*x8 2-9728 1-5515
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van PIRATES DEURNE-BG B
1Za-24/08/1919:30RVC Hoboken B -Pirates Deurne-BG B5 -1  0012 
2Wo-28/08/1920:30Pirates Deurne-BG B -Aartselaar B0 -2 0 015 
3Zo-01/09/1915:00SK Wilrijk B -Pirates Deurne-BG B4 -2  0015 
4Za-07/09/1920:00Pirates Deurne-BG B -Tub.Borgerhout6 -1 3 311 
5Zo-15/09/1915:00Sint-Amands -Pirates Deurne-BG B2 -4  369 
7Za-28/09/1920:00Pirates Deurne-BG B -Oxford Hemiksem3 -2 3 99 
8Za-05/10/1919:30K Boechoutse VV -Pirates Deurne-BG B1 -5  3127 
9Za-12/10/1920:00Pirates Deurne-BG B -Wintam1 -2 0 128 
10Zo-20/10/1915:00Hingene -Pirates Deurne-BG B0 -0  11310 
11Za-26/10/1920:00Pirates Deurne-BG B -Antwerpen Noord6 -4 3 168 
12Zo-03/11/1914:30Oxaco-Boechout A -Pirates Deurne-BG B5 -0  01610 
13Za-09/11/1920:00Pirates Deurne-BG B -Ternesse B6 -1 3 198 
14Zo-17/11/1914:30Lippelo -Pirates Deurne-BG B1 -1  1209 
15Za-23/11/1920:00Pirates Deurne-BG B -Kalfort Puursica0 -1 0 209 
16Za-30/11/1919:30Mortsel OG B -Pirates Deurne-BG B2 -2  1219 
17Za-07/12/1920:00Pirates Deurne-BG B -Maccabi2 -0 3 249 
18Za-14/12/1920:00Pirates Deurne-BG B -RVC Hoboken B0 -6 0 249 
19Zo-05/01/2014:30Aartselaar B -Pirates Deurne-BG B4 -2  02410 
20Za-11/01/2020:00Pirates Deurne-BG B -SK Wilrijk B3 -1 3 279 
21Zo-19/01/2014:30Tub.Borgerhout -Pirates Deurne-BG B4 -1  0279 
22Za-25/01/2020:00Pirates Deurne-BG B -Sint-Amands2 -5 0 2710 
25Za-15/02/2020:00Pirates Deurne-BG B -K Boechoutse VV2 -6 0 2712 
26Zo-23/02/2015:00Wintam -Pirates Deurne-BG B6 -2  02712 
27Za-29/02/2020:00Pirates Deurne-BG B -Hingene4 -4 1 2812 
28Zo-08/03/2015:00Antwerpen Noord -Pirates Deurne-BG B2 -0  02812 
29Wo-01/07/2000:00Pirates Deurne-BG B -Oxaco-Boechout A  - PP.    
30Zo-05/07/2000:00Ternesse B -Pirates Deurne-BG B  -   .   
31Wo-08/07/2000:00Pirates Deurne-BG B -Lippelo  -  .    
32Zo-12/07/2000:00Kalfort Puursica -Pirates Deurne-BG B  -   .   
33Wo-15/07/2000:00Pirates Deurne-BG B -Mortsel OG B  -  .    
34Zo-19/07/2000:00Maccabi -Pirates Deurne-BG B  -   .   
24Wo-22/07/2000:00Oxford Hemiksem -Pirates Deurne-BG B  -   .   
Periode1(./.)
1Lippelo 10/1029
 2Wintamx11/1128
 3Oxford Hemiksemx10/1026
 4Oxaco-Boechout Ax10/1021
 5K Boechoutse VVx10/1020
 6SK Wilrijk Bx11/1119
7Pirates Deurne-BG Bx10/1018
 8RVC Hoboken Bx11/1118
 9Kalfort Puursicax10/1017
 10Sint-Amandsx10/1015
 11Aartselaar Bx11/1114
 12Maccabix10/1013
 13Mortsel OG Bx10/1012
 14Antwerpen Noordx11/1110
 15Hingenex11/117
 16Tub.Borgerhoutx10/103
17Ternesse Bx10/103
Periode2(./.)
1Wintam 11/1134
 2Oxford Hemiksemx12/1232
 3Sint-Amandsx11/1131
 4Oxaco-Boechout Ax11/1123
 5Lippelox11/1122
 6K Boechoutse VVx12/1221
 7Kalfort Puursicax12/1219
 8Mortsel OG Bx12/1217
 9Aartselaar Bx11/1115
 10SK Wilrijk Bx11/1114
 11RVC Hoboken Bx11/1113
 12Maccabix12/1212
13Pirates Deurne-BG Bx11/1112
 14Tub.Borgerhoutx11/1110
15Ternesse Bx11/115
 16Hingenex11/114
 17Antwerpen Noordx11/113
Periode3(./.)
1Wintam 4/1010
 2Oxford Hemiksem 3/1010
 3Oxaco-Boechout A 4/117
 4Aartselaar B 4/107
 5Kalfort Puursica 3/107
 6Lippelo 3/117
 7Mortsel OG B 2/107
 8K Boechoutse VV 4/107
 9Sint-Amands 5/117
 10Tub.Borgerhout 3/116
 11RVC Hoboken B 4/104
 12SK Wilrijk B 4/104
 13Antwerpen Noord 4/104
 14Maccabi 2/103
15Pirates Deurne-BG B 4/111
 16Hingene 3/101
17Ternesse B 4/110
Beste aanval
Wintam136
 Oxford Hemiksem109
 Lippelo81
 Sint-Amands77
 RVC Hoboken B74
 K Boechoutse VV72
 Oxaco-Boechout A64
 Mortsel OG B61
 SK Wilrijk B59
Pirates Deurne-BG B55
 Kalfort Puursica50
 Tub.Borgerhout49
 Aartselaar B49
 Antwerpen Noord49
 Maccabi43
 Hingene33
Ternesse B28
Beste verdediging
Lippelo24
 Oxford Hemiksem35
 Wintam36
 Oxaco-Boechout A41
 K Boechoutse VV42
 Kalfort Puursica43
 Sint-Amands46
 Aartselaar B56
 RVC Hoboken B61
 Mortsel OG B62
 Maccabi64
Pirates Deurne-BG B71
 SK Wilrijk B72
 Hingene98
 Tub.Borgerhout99
 Antwerpen Noord114
Ternesse B125
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.