www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Nieuwmoer

    -Maria t.Heide4 -0
    .

    Horendonk

    -Brecht2-1
    .Noorse-

    Sint-Jozef

    1-2
    .Gooreind-

    Wortel

    1-2

    zondag 24/03/2019

    13:00Westmalle10- 8Berendrecht-
    15:00Halle10-7Antonia B-
    .St.Lenaarts B5 -6Exc.Essen-
    .Wildert6-6Heibos-

    zondag 31/03/2019

    15:00St.Lenaarts B5-12Wortel-
    .Sint-Jozef9-6Exc.Essen-
    .Westmalle10 -6Heibos-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    28/30

    1.Berendrecht*6883
    2.Halle*64731.
    3.Brecht6392
    4.Wortel*59123
    5.Sint-Jozef*56103
    6.Westmalle**40443.
    7.Horendonk3592.-3(0)
    8.Heibos**3474
    9.Nieuwmoer3342-4.(3)
    10.Wildert*3293
    11.St.Lenaarts B**3144.-1(0)
    12.Exc.Essen**2994
    13.Antonia B*2863
    14.Maria t.Heide1712
    15.Gooreind1612.2
    16.Noorse1202-2.(3)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Antonia B

    periode 1

    10/10

    Halle30
    2.Berendrecht27
    3.Wortel21
    4.Sint-Jozef21
    5.Brecht19
    6.Nieuwmoer17
    7.Horendonk16
    8.Heibos15
    9.Westmalle14
    10.St.Lenaarts B11
    11.Exc.Essen10
    12.Maria t.Heide8
    13.Wildert7
    14.Antonia B3
    15.Gooreind2
    16.Noorse2

    periode 2

    10/10

    Sint-Jozef25
    2.Brecht25
    3.Berendrecht24
    4.Wortel19
    5.Halle18
    6.Westmalle16
    7.St.Lenaarts B15
    8.Wildert13
    9.Antonia B13
    10.Heibos12
    11.Nieuwmoer12
    12.Gooreind12
    13.Maria t.Heide8
    14.Horendonk7
    15.Exc.Essen7
    16.Noorse4

    periode 3

    8/10

    1.Wortel*19
    2.Brecht19
    3.Berendrecht*17
    4.Halle*16
    5.Wildert*12
    6.Exc.Essen**12
    7.Antonia B*12
    8.Horendonk12x
    9.Westmalle**10
    10.Sint-Jozef*10
    11.Heibos**7
    12.Noorse6x
    13.St.Lenaarts B**5x
    14.Nieuwmoer4x
    15.Gooreind2x
    16.Maria t.Heide1x

    Halle

    1.Zo-02/09/1815:00Halle-Brecht3 -1

    3

    34
    2.Zo-09/09/1815:00Maria t.Heide-Halle3 -4

    3

    62
    3.Zo-16/09/1815:00Halle-Nieuwmoer5 -0

    3

    91
    4.Za-22/09/1819:30Horendonk-Halle0 -3

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00Halle-Noorse5 -0

    3

    151
    6.Za-06/10/1819:30St.Lenaarts B-Halle1 -4

    3

    181
    7.Zo-14/10/1815:00Heibos-Halle1 -4

    3

    211
    8.Zo-21/10/1815:00Halle-Gooreind3 -1

    3

    241
    9.Zo-28/10/1815:00Westmalle-Halle0 -2

    3

    271
    10.Zo-04/11/1814:30Halle-Wildert4 -0

    3

    301
    11.Zo-11/11/1814:30Berendrecht-Halle2 -10301
    12.Zo-18/11/1814:30Halle-Wortel3 -2

    3

    331
    13.Za-24/11/1820:00

    Antonia B

    -Halle0 -1

    3

    361
    14.Zo-02/12/1814:30Halle-Exc.Essen3 -0

    3

    391
    15.Zo-09/12/1814:30Sint-Jozef-Halle2 -10392
    16.Za-15/12/1819:30Brecht-Halle4 -00392
    17.Zo-06/01/1914:30Halle-Maria t.Heide5 -0

    3

    422
    18.Za-12/01/1919:30Nieuwmoer-Halle2 -3

    3

    452
    19.Zo-20/01/1914:30Halle-Horendonk5 -3

    3

    482
    20.Za-26/01/1919:30Noorse-Halle2 -10482
    21.Zo-03/02/1915:00Halle-St.Lenaarts B3 -1

    3

    512
    22.Zo-10/02/1915:00Halle-Heibos3 -1

    3

    542
    23.Za-16/02/1919:30Gooreind-Halle0 -2

    3

    572
    24.Zo-24/02/1915:00Halle-Westmalle2 -0

    3

    602
    25.Zo-03/03/1915:00Wildert-Halle0 -1

    3

    632
    26.Zo-10/03/1915:00Halle-Berendrecht0 -01642
    27.Zo-17/03/1915:00Wortel-Halle3 -20642
    28.Zo-24/03/1915:00Halle-

    Antonia B

    -.
    29.Zo-07/04/1915:00Exc.Essen-Halle -.
    30.Zo-14/04/1915:00Halle-Sint-Jozef -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Antonia B

    1.Zo-02/09/1815:00Wildert-

    Antonia B

    3 -3118
    2.Zo-09/09/1815:00

    Antonia B

    -Berendrecht1 -20112
    3.Zo-16/09/1815:00Wortel-

    Antonia B

    3 -20112
    4.Zo-23/09/1815:00

    Antonia B

    -Heibos0 -30114
    5.Zo-30/09/1815:00

    Antonia B

    -Exc.Essen0 -10114
    6.Zo-07/10/1815:00Sint-Jozef-

    Antonia B

    3 -20115
    7.Za-13/10/1819:30

    Antonia B

    -Brecht1 -20115
    8.Zo-21/10/1815:00Maria t.Heide-

    Antonia B

    2 -21214
    9.Za-27/10/1819:30

    Antonia B

    -Nieuwmoer2 -21314
    10.Za-03/11/1819:30Horendonk-

    Antonia B

    2 -10314
    11.Za-10/11/1819:30

    Antonia B

    -Noorse7 -1

    3

    614
    12.Zo-18/11/1814:30St.Lenaarts B-

    Antonia B

    4 -10614
    13.Za-24/11/1820:00

    Antonia B

    -Halle0 -10614
    14.Za-01/12/1819:30Gooreind-

    Antonia B

    1 -3

    3

    914
    15.Zo-09/12/1815:00

    Antonia B

    -Westmalle2 -50914
    16.Za-15/12/1819:30

    Antonia B

    -Wildert1 -50914
    17.Zo-06/01/1914:30Berendrecht-

    Antonia B

    4 -00914
    18.Za-12/01/1919:30

    Antonia B

    -Wortel3 -2

    3

    1214
    19.Zo-20/01/1914:30Heibos-

    Antonia B

    0 -1

    3

    1514
    20.Za-26/01/1919:30Exc.Essen-

    Antonia B

    2 -211613
    21.Zo-03/02/1915:00

    Antonia B

    -Sint-Jozef4 -3

    3

    1913
    22.Za-09/02/1919:30Brecht-

    Antonia B

    5 -101913
    23.Za-16/02/1919:30

    Antonia B

    -Maria t.Heide2 -1

    3

    2212
    24.Za-23/02/1919:30Nieuwmoer-

    Antonia B

    3 -4

    3

    2512
    25.Za-02/03/1919:30

    Antonia B

    -Horendonk2 -302513
    26.Za-09/03/1919:30Noorse-

    Antonia B

    1 -4

    3

    2811
    27.Zo-17/03/1915:00

    Antonia B

    -St.Lenaarts B0 -202813
    28.Zo-24/03/1915:00Halle-

    Antonia B

    -.
    29.Za-06/04/1919:30

    Antonia B

    -Gooreind -.
    30.Zo-14/04/1915:00Westmalle-

    Antonia B

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Halle*3744:9+35
    2Berendrecht3636:14+22
    3Brecht3535:13+22
    4Wortel3149:18+31
    5Sint-Jozef*2936:14+22
    6Nieuwmoer2331:23+8
    7Horendonk2233:27+6
    8Westmalle**1923:20+3
    9Heibos1627:24+3
    10Exc.Essen1623:25-2
    11Wildert*1423:27-4
    12Antonia B1325:33-8
    13St.Lenaarts B**1014:23-9
    14Maria t.Heide920:34-14
    15Gooreind713:42-29
    16Noorse513:43-30

    alle wedstrijden (28/30)

    1Berendrecht*6863:26+37
    2Halle*6473:29+44
    3Brecht6367:29+38
    4Wortel*5982:39+43
    5Sint-Jozef*5672:33+39
    6Westmalle**4054:41+13
    7Horendonk3561:62-1
    8Heibos**3445:38+7
    9Nieuwmoer3360:62-2
    10Wildert*3247:58-11
    11St.Lenaarts B**3142:46-4
    12Exc.Essen**2936:43-7
    13Antonia B*2851:66-15
    14Maria t.Heide1730:74-44
    15Gooreind1628:81-53
    16Noorse1223:107-84

    uitwedstrijden (14/15)

    1Berendrecht*3227:12+15
    2Brecht2832:16+16
    3Wortel*2833:21+12
    4Halle2729:20+9
    5Sint-Jozef2736:19+17
    6Westmalle2131:21+10
    7St.Lenaarts B2128:23+5
    8Heibos**1818:14+4
    9Wildert1824:31-7
    10Antonia B*1526:33-7
    11Exc.Essen**1313:18-5
    12Horendonk1328:35-7
    13Nieuwmoer1029:39-10
    14Gooreind915:39-24
    15Maria t.Heide810:40-30
    16Noorse710:64-54