www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 09/12/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    vrijdag 07/12/2018

    20:00Exc.Essen-

    Gooreind

    3 -4
    .

    Nieuwmoer

    -Horendonk3 -2

    zaterdag 08/12/2018

    20:00

    Brecht

    -St.Lenaarts B1-0

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Berendrecht

    -Heibos2-0
    .

    Wortel

    -Wildert5 -1
    .

    Sint-Jozef

    -Halle2-1
    .

    Maria t.Heide

    -Noorse2-0
    15:00Antonia B-

    Westmalle

    2 -5

    zaterdag 15/12/2018

    19:30Horendonk6- 4Heibos-
    .Nieuwmoer4- 0Noorse-
    .Antonia B4 -3Wildert-
    .Brecht12-6Halle-
    .Exc.Essen6-10Westmalle-

    zondag 16/12/2018

    14:30Wortel10-12Berendrecht-
    .Maria t.Heide6 -4St.Lenaarts B-
    .Sint-Jozef9-4Gooreind-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    15/30

    1.Berendrecht40102.
    2.Halle399.-3(0)
    3.Sint-Jozef3612
    4.Brecht3412
    5.Wortel319.3
    6.Westmalle247.-1(0)
    7.Heibos2164.
    8.Nieuwmoer203
    9.Horendonk193
    10.St.Lenaarts B186-4.(0)
    11.Exc.Essen163
    12.Maria t.Heide146
    13.Wildert113.1
    14.Antonia B93
    15.Gooreind63-2.(3)
    16.Noorse20
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Antonia B

    periode 1

    10/10

    Halle30
    2.Berendrecht27
    3.Wortel21
    4.Sint-Jozef21
    5.Brecht19
    6.Nieuwmoer17
    7.Horendonk16
    8.Heibos15
    9.Westmalle14
    10.St.Lenaarts B11
    11.Exc.Essen10
    12.Maria t.Heide8
    13.Wildert7
    14.Antonia B3
    15.Gooreind2
    16.Noorse2

    periode 2

    5/10

    1.Sint-Jozef15
    2.Brecht15
    3.Berendrecht13
    4.Wortel10
    5.Westmalle10
    6.Halle9
    7.St.Lenaarts B7
    8.Antonia B6
    9.Exc.Essen6
    10.Heibos6
    11.Maria t.Heide6
    12.Wildert4
    13.Gooreind4
    14.Horendonk3
    15.Nieuwmoer3
    16.Noorse0

    periode 3

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Antonia B

    1.Zo-02/09/1815:00Wildert-

    Antonia B

    3 -3118
    2.Zo-09/09/1815:00

    Antonia B

    -Berendrecht1 -20112
    3.Zo-16/09/1815:00Wortel-

    Antonia B

    3 -20112
    4.Zo-23/09/1815:00

    Antonia B

    -Heibos0 -30114
    5.Zo-30/09/1815:00

    Antonia B

    -Exc.Essen0 -10114
    6.Zo-07/10/1815:00Sint-Jozef-

    Antonia B

    3 -20115
    7.Za-13/10/1819:30

    Antonia B

    -Brecht1 -20115
    8.Zo-21/10/1815:00Maria t.Heide-

    Antonia B

    2 -21214
    9.Za-27/10/1819:30

    Antonia B

    -Nieuwmoer2 -21314
    10.Za-03/11/1819:30Horendonk-

    Antonia B

    2 -10314
    11.Za-10/11/1819:30

    Antonia B

    -Noorse7 -1

    3

    614
    12.Zo-18/11/1814:30St.Lenaarts B-

    Antonia B

    4 -10614
    13.Za-24/11/1820:00

    Antonia B

    -Halle0 -10614
    14.Za-01/12/1819:30Gooreind-

    Antonia B

    1 -3

    3

    914
    15.Zo-09/12/1815:00

    Antonia B

    -Westmalle2 -50914
    16.Za-15/12/1819:30

    Antonia B

    -Wildert -.
    17.Zo-06/01/1914:30Berendrecht-

    Antonia B

    -.
    18.Za-12/01/1919:30

    Antonia B

    -Wortel -.
    19.Zo-20/01/1914:30Heibos-

    Antonia B

    -.
    20.Za-26/01/1919:30Exc.Essen-

    Antonia B

    -.
    21.Zo-03/02/1900:00

    Antonia B

    -Sint-Jozef -.
    22.Zo-10/02/1900:00Brecht-

    Antonia B

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Antonia B

    -Maria t.Heide -.
    24.Zo-24/02/1900:00Nieuwmoer-

    Antonia B

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Antonia B

    -Horendonk -.
    26.Zo-10/03/1900:00Noorse-

    Antonia B

    -.
    27.Zo-17/03/1900:00

    Antonia B

    -St.Lenaarts B -.
    28.Zo-24/03/1900:00Halle-

    Antonia B

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Antonia B

    -Gooreind -.
    30.Zo-14/04/1900:00Westmalle-

    Antonia B

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Wildert

    1.Zo-02/09/1815:00Wildert-

    Antonia B

    3 -3119
    2.Za-08/09/1819:30Exc.Essen-Wildert1 -11210
    3.Zo-16/09/1815:00Wildert-Sint-Jozef0 -40211
    4.Za-22/09/1819:30Brecht-Wildert2 -21312
    5.Zo-30/09/1815:00Wildert-Maria t.Heide1 -20313
    6.Za-06/10/1819:30Nieuwmoer-Wildert2 -00313
    7.Zo-14/10/1815:00Wildert-Horendonk2 -30313
    8.Za-20/10/1819:30Noorse-Wildert1 -11413
    9.Zo-28/10/1815:00Wildert-St.Lenaarts B2 -0

    3

    713
    10.Zo-04/11/1814:30Halle-Wildert4 -00713
    11.Zo-11/11/1814:30Wildert-Gooreind1 -11813
    12.Zo-18/11/1814:30Westmalle-Wildert2 -00813
    13.Zo-25/11/1814:30Heibos-Wildert3 -4

    3

    1113
    14.Zo-02/12/1814:30Wildert-Berendrecht2 -301113
    15.Zo-09/12/1814:30Wortel-Wildert5 -101113
    16.Za-15/12/1819:30

    Antonia B

    -Wildert -.
    17.Zo-06/01/1914:30Wildert-Exc.Essen -.
    18.Zo-13/01/1914:30Sint-Jozef-Wildert -.
    19.Zo-20/01/1914:30Wildert-Brecht -.
    20.Zo-27/01/1914:30Maria t.Heide-Wildert -.
    21.Zo-03/02/1900:00Wildert-Nieuwmoer -.
    22.Zo-10/02/1900:00Horendonk-Wildert -.
    23.Zo-17/02/1900:00Wildert-Noorse -.
    24.Zo-24/02/1900:00St.Lenaarts B-Wildert -.
    25.Zo-03/03/1900:00Wildert-Halle -.
    26.Zo-10/03/1900:00Gooreind-Wildert -.
    27.Zo-17/03/1900:00Wildert-Westmalle -.
    28.Zo-24/03/1900:00Wildert-Heibos -.
    29.Zo-07/04/1900:00Berendrecht-Wildert -.
    30.Zo-14/04/1900:00Wildert-Wortel -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (8/15)

    1Berendrecht2222:10+12
    2Halle*2126:4+22
    3Brecht1916:6+10
    4Wortel1828:9+19
    5Sint-Jozef1721:9+12
    6Nieuwmoer*1316:11+5
    7Horendonk*1224:15+9
    8Heibos1223:17+6
    9Westmalle*913:12+1
    10Exc.Essen915:16-1
    11Maria t.Heide713:20-7
    12Wildert*511:16-5
    13St.Lenaarts B*59:16-7
    14Antonia B413:17-4
    15Noorse*27:25-18
    16Gooreind*13:24-21

    alle wedstrijden (15/30)

    1Berendrecht4038:18+20
    2Halle3946:13+33
    3Sint-Jozef3643:14+29
    4Brecht3433:14+19
    5Wortel3146:21+25
    6Westmalle2438:22+16
    7Heibos2133:26+7
    8Nieuwmoer2032:33-1
    9Horendonk1937:34+3
    10St.Lenaarts B1828:29-1
    11Exc.Essen1623:27-4
    12Maria t.Heide1421:43-22
    13Wildert1120:36-16
    14Antonia B927:35-8
    15Gooreind611:50-39
    16Noorse211:72-61

    uitwedstrijden (8/15)

    1Sint-Jozef*1922:5+17
    2Halle1820:9+11
    3Berendrecht*1816:8+8
    4Brecht*1517:8+9
    5Westmalle1525:10+15
    6St.Lenaarts B1319:13+6
    7Wortel*1318:12+6
    8Heibos*910:9+1
    9Exc.Essen*78:11-3
    10Nieuwmoer716:22-6
    11Horendonk713:19-6
    12Maria t.Heide*78:23-15
    13Wildert69:20-11
    14Antonia B*514:18-4
    15Gooreind58:26-18
    16Noorse04:47-43