www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, Antwerpen-3A: LOENHOUT
Wedstrijden
1Za-01/09/1819:30Dosko -Loenhout2 -1 0010 
2Za-08/09/1820:00Loenhout -Achterbroek0 -01 111 
3Zo-16/09/1815:00Lentezon Beerse -Loenhout3 -0 0114 
4Zo-23/09/1815:00Loenhout -Poppel3 -31 214 
5Zo-30/09/1815:00Meerle -Loenhout1 -3 3511 
6Za-06/10/1820:00Loenhout -Kaart1 -11 612 
7Zo-14/10/1815:00Loenhout -Donk2 -03 99 
8Za-20/10/1820:00Olympic Essen -Loenhout3 -2 0910 
9Zo-28/10/1815:00Loenhout -Putte SK4 -13 129 
10Zo-04/11/1814:30Mariaburg -Loenhout0 -3 3158 
11Za-10/11/1819:30Loenhout -Zandvliet Sport4 -03 187 
12Zo-18/11/1814:30FC Turnhout B -Loenhout2 -6 3216 
13Za-24/11/1820:00Loenhout -Meer2 -21 227 
14Za-01/12/1819:30Oud Turnhout -Loenhout3 -3 1237 
15Zo-09/12/1814:30Loenhout -Flandria4 -33 265 
16Za-15/12/1820:00Loenhout -Dosko2 -03 293 
17Zo-06/01/1914:30Achterbroek -Loenhout3 -2 0295 
18Zo-13/01/1914:30Loenhout -Lentezon Beerse2 -13 323 
19Zo-20/01/1914:30Poppel -Loenhout1 -0 0327 
20Za-26/01/1920:00Loenhout -Meerle2 -13 356 
21Zo-03/02/1915:00Kaart -Loenhout1 -3 3383 
22Zo-10/02/1915:00Donk -Loenhout1 -5 3413 
23Za-16/02/1920:00Loenhout -Olympic Essen6 -13 442 
24Zo-24/02/1915:00Putte SK -Loenhout0 -7 3471 
25Zo-03/03/1915:00Loenhout -Mariaburg8 -13 501 
27Za-16/03/1920:00Loenhout -FC Turnhout B3 -23 531 
28Za-23/03/1919:30Meer -Loenhout1 -0 0532 
26Wo-03/04/1920:00Zandvliet Sport -Loenhout4 -1 0532 
29Zo-07/04/1915:00Loenhout -Oud Turnhout5 -23 562 
30Zo-14/04/1915:00Flandria -Loenhout  -  .   
Rangschikking(29/30)
1Lentezon Beerse 58 18+3667277
2Loenhout 56 17+4184366
 3Zandvliet Sportx55 15+2872378
 4Meerx54 16+2260329
 5Poppelx54 15+2258287
 6Achterbroekx53 16+1767298
7Flandriax52 15+2964336
 8Kaartx39 11-748317
 9Doskox39 11-1443185
 10Mariaburgx35 10-1956245
 11Meerlex34 10-560284
 12Donkx28 8-2537163
 13FC Turnhout Bx28 8-2746275
 14Olympic Essenx25 7-3340234
 15Oud Turnhoutx21 5-2843182
 16Putte SKx19 4-3738181
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van FLANDRIA
1Za-01/09/1820:00Flandria -Donk3 -13 33 
2Za-08/09/1820:00Olympic Essen -Flandria1 -3 361 
3Zo-16/09/1815:00Flandria -Putte SK3 -23 91 
4Zo-23/09/1815:00Mariaburg -Flandria1 -1 1102 
5Zo-30/09/1815:00Flandria -Zandvliet Sport1 -11 114 
6Zo-07/10/1815:00FC Turnhout B -Flandria1 -3 3143 
7Zo-14/10/1815:00Flandria -Meer0 -01 154 
8Za-20/10/1819:30Oud Turnhout -Flandria2 -5 3183 
9Zo-28/10/1815:00Kaart -Flandria1 -1 1193 
10Za-03/11/1820:00Flandria -Dosko5 -03 223 
11Zo-11/11/1814:30Achterbroek -Flandria3 -1 0223 
12Za-17/11/1820:00Flandria -Lentezon Beerse1 -03 253 
13Zo-25/11/1814:30Poppel -Flandria1 -0 0255 
14Zo-02/12/1814:30Flandria -Meerle1 -30 256 
15Zo-09/12/1814:30Loenhout -Flandria4 -3 0257 
16Za-15/12/1820:00Donk -Flandria4 -2 0258 
17Za-05/01/1920:00Flandria -Olympic Essen3 -03 287 
18Zo-13/01/1914:30Putte SK -Flandria2 -3 3316 
19Zo-20/01/1914:30Flandria -Mariaburg4 -03 343 
20Zo-27/01/1914:30Zandvliet Sport -Flandria1 -4 3373 
21Za-02/02/1920:00Flandria -FC Turnhout B0 -10 376 
22Za-09/02/1919:30Meer -Flandria1 -1 1387 
23Za-16/02/1920:00Flandria -Oud Turnhout3 -03 416 
24Zo-24/02/1915:00Flandria -Kaart4 -03 445 
25Za-02/03/1919:30Dosko -Flandria1 -3 3474 
26Zo-10/03/1915:00Flandria -Achterbroek3 -03 503 
27Zo-17/03/1915:00Lentezon Beerse -Flandria2 -1 0505 
28Za-23/03/1920:00Flandria -Poppel0 -01 515 
29Zo-07/04/1915:00Meerle -Flandria2 -2 1527 
30Zo-14/04/1915:00Flandria -Loenhout  - .    
Periode1(10/10)
1Lentezon Beerse 25
 2Meerx24
3Flandriax22
 4Achterbroekx17
 5Doskox17
 6Zandvliet Sportx17
 7Poppelx16
8Loenhoutx15
 9Kaartx13
 10Putte SKx11
 11Olympic Essenx11
 12Donkx10
 13Oud Turnhoutx7
 14Mariaburgx7
 15FC Turnhout Bx6
 16Meerlex2
Periode2(10/10)
1Achterbroek 25
 2Poppelx21
3Loenhoutx20
 4Meerx17
 5Mariaburgx17
 6Zandvliet Sportx16
7Flandriax15
 8Meerlex15
 9FC Turnhout Bx15
 10Doskox14
 11Oud Turnhoutx12
 12Lentezon Beersex11
 13Kaartx11
 14Donkx9
 15Olympic Essenx4
 16Putte SKx4
Periode3(9/10)
1Lentezon Beerse 22
 2Zandvliet Sport 22
3Loenhout 21
 4Meerlex17
 5Poppelx17
 6Kaartx15
7Flandriax15
 8Meerx13
 9Achterbroekx11
 10Mariaburgx11
 11Olympic Essenx10
 12Donkx9
 13Doskox8
 14FC Turnhout Bx7
 15Putte SKx4
 16Oud Turnhoutx2
Beste aanval
Loenhout84
 Zandvliet Sport72
 Lentezon Beerse67
 Achterbroek67
Flandria64
 Meer60
 Meerle60
 Poppel58
 Mariaburg56
 Kaart48
 FC Turnhout B46
 Oud Turnhout43
 Dosko43
 Olympic Essen40
 Putte SK38
 Donk37
Beste verdediging
Lentezon Beerse31
Flandria35
 Poppel36
 Meer38
Loenhout43
 Zandvliet Sport44
 Achterbroek50
 Kaart55
 Dosko57
 Donk62
 Meerle65
 Oud Turnhout71
 Olympic Essen73
 FC Turnhout B73
 Mariaburg75
 Putte SK75
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.