www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, Antwerpen-2B: WHITE STAR
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00White Star -Olmen3 -13 33 
2Zo-09/09/1815:00Retie -White Star3 -1 035 
3Zo-16/09/1815:00White Star -Vlimmeren0 -30 310 
4Za-22/09/1819:30Herselt -White Star0 -2 366 
5Zo-30/09/1815:00White Star -Minderhout3 -23 94 
6Za-06/10/1819:30Arendonk Sport -White Star0 -3 3123 
7Zo-14/10/1815:00White Star -Weelde2 -21 133 
8Za-20/10/1819:30Verbr.Balen -White Star2 -3 3163 
9Zo-28/10/1815:00White Star -Antonia A0 -10 164 
10Za-03/11/1820:00Sint-Dimpna A -White Star1 -0 0165 
11Zo-11/11/1814:30White Star -Beekhoek A5 -23 193 
12Zo-18/11/1814:30Merksplas -White Star0 -0 1205 
13Za-24/11/1819:30OG Vorselaar -White Star2 -0 0206 
14Zo-02/12/1814:30White Star -Wezel0 -60 208 
15Zo-09/12/1814:30Bevel -White Star3 -3 1218 
16Za-15/12/1819:30Olmen -White Star0 -1 3246 
17Zo-06/01/1914:30White Star -Retie2 -30 247 
18Zo-13/01/1914:30Vlimmeren -White Star2 -1 0248 
19Zo-20/01/1914:30White Star -Herselt2 -13 275 
20Zo-27/01/1914:30Minderhout -White Star2 -4 3305 
21Zo-03/02/1915:00White Star -Arendonk Sport2 -21 315 
22Zo-10/02/1915:00Weelde -White Star1 -3 3344 
23Zo-17/02/1915:00White Star -Verbr.Balen1 -11 355 
24Zo-24/02/1915:00Antonia A -White Star2 -2 1365 
25Zo-03/03/1915:00White Star -Sint-Dimpna A0 -10 365 
26Zo-10/03/1915:00Beekhoek A -White Star2 -2 1376 
27Zo-17/03/1915:00White Star -Merksplas 3 -03 405 
28Zo-24/03/1915:00White Star -OG Vorselaar0 -01 416 
29Zo-07/04/1915:00Wezel -White Star4 -1 0416 
30Zo-14/04/1915:00White Star -Bevel  - .    
Rangschikking(29/30)
1Wezel 70 22+52804110
 2Sint-Dimpna Ax58 17+2760206
 3OG Vorselaarx46 12+1143184
 4Antonia Ax46 11+1253317
 5Vlimmerenx43 12+159305
6White Starx41 11049266
7Bevelx40 10-860306
 8Weeldex39 10+1866304
 9Herseltx38 11-1146173
 10Retiex37 10-443196
 11Merksplas x35 8-939172
 12Verbr.Balenx34 9-1148283
 13Beekhoek Ax32 8-950274
 14Arendonk Sportx29 6-849223
 15Olmenx26 7-2244203
 16Minderhoutx18 4-393390
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van BEVEL
1Za-01/09/1819:00Wezel -Bevel4 -0 0015 
2Zo-09/09/1815:00Bevel -OG Vorselaar4 -23 37 
3Zo-16/09/1815:00Bevel -Olmen1 -11 48 
4Zo-23/09/1815:00Retie -Bevel1 -4 375 
5Zo-30/09/1815:00Bevel -Vlimmeren5 -23 103 
6Za-06/10/1819:30Herselt -Bevel1 -3 3132 
7Zo-14/10/1815:00Bevel -Minderhout1 -11 142 
8Za-20/10/1819:30Arendonk Sport -Bevel3 -4 3172 
9Zo-28/10/1815:00Bevel -Weelde1 -50 173 
10Za-03/11/1819:30Verbr.Balen -Bevel2 -0 0174 
11Zo-11/11/1814:30Bevel -Antonia A0 -20 177 
12Zo-18/11/1817:00Sint-Dimpna A -Bevel4 -0 0179 
13Zo-25/11/1814:30Bevel -Beekhoek A4 -33 207 
14Zo-02/12/1814:30Merksplas -Bevel2 -2 1216 
15Zo-09/12/1814:30Bevel -White Star3 -31 227 
16Zo-16/12/1814:30Bevel -Wezel1 -11 238 
17Za-05/01/1919:30OG Vorselaar -Bevel2 -4 3265 
18Za-12/01/1919:30Olmen -Bevel2 -2 1276 
19Zo-20/01/1914:30Bevel -Retie3 -50 277 
20Zo-27/01/1914:30Vlimmeren -Bevel4 -2 0277 
21Zo-03/02/1915:00Bevel -Herselt2 -13 306 
22Zo-10/02/1915:00Minderhout -Bevel3 -3 1316 
23Zo-17/02/1915:00Bevel -Arendonk Sport1 -11 326 
24Zo-24/02/1915:00Weelde -Bevel5 -0 0328 
25Zo-03/03/1915:00Bevel -Verbr.Balen0 -10 328 
26Za-09/03/1919:30Antonia A -Bevel1 -2 3357 
27Zo-17/03/1915:00Bevel -Sint-Dimpna A1 -11 367 
28Zo-24/03/1915:00Beekhoek A -Bevel2 -4 3397 
29Zo-07/04/1915:00Bevel -Merksplas 3 -31 407 
30Zo-14/04/1915:00White Star -Bevel  -  .   
Periode1(10/10)
1Wezel 25
 2Antonia Ax20
 3Vlimmerenx17
4Bevelx17
5White Starx16
 6Weeldex16
 7Sint-Dimpna Ax15
 8OG Vorselaarx15
 9Retiex14
 10Herseltx13
 11Merksplas x11
 12Minderhoutx11
 13Beekhoek Ax8
 14Verbr.Balenx8
 15Arendonk Sportx7
 16Olmenx7
Periode2(10/10)
1Wezel 23
 2Sint-Dimpna A* 22
 3Verbr.Balenx18
 4OG Vorselaarx17
 5Antonia Ax17
 6Herseltx14
 7Beekhoek Ax14
8White Starx14
 9Merksplas x13
 10Retiex12
11Bevelx10
 12Arendonk Sportx10
 13Weeldex9
 14Vlimmeren*x9
 15Minderhoutx6
 16Olmenx6
Periode3(10/10)
1Wezel* 22
 2Sint-Dimpna Ax21
 3Vlimmerenx17
 4Weelde*x14
 5OG Vorselaar*x14
 6Olmen*x13
7Bevel*x13
 8Arendonk Sport*x12
 9Retie*x11
 10Herselt*x11
 11Merksplas *x11
12White Star*x11
 13Beekhoek A*x10
 14Antonia A*x9
 15Verbr.Balen*x8
 16Minderhout*x1
Beste aanval
Wezel80
 Weelde66
Bevel60
 Sint-Dimpna A60
 Vlimmeren59
 Antonia A53
 Beekhoek A50
White Star49
 Arendonk Sport49
 Verbr.Balen48
 Herselt46
 Olmen44
 OG Vorselaar43
 Retie43
 Merksplas 39
 Minderhout33
Beste verdediging
Wezel28
 OG Vorselaar32
 Sint-Dimpna A33
 Antonia A41
 Retie47
 Merksplas 48
 Weelde48
White Star49
 Herselt57
 Arendonk Sport57
 Vlimmeren58
 Beekhoek A59
 Verbr.Balen59
 Olmen66
Bevel68
 Minderhout72
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.