www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, Antwerpen-2B: OG VORSELAAR
Wedstrijden
1Za-01/09/1818:00OG Vorselaar -Weelde1 -11 19 
2Zo-09/09/1815:00Bevel -OG Vorselaar4 -2 0114 
3Za-15/09/1818:00OG Vorselaar -Verbr.Balen2 -13 47 
4Za-22/09/1819:30Olmen -OG Vorselaar0 -3 374 
5Za-29/09/1819:30OG Vorselaar -Antonia A2 -21 87 
6Zo-07/10/1815:00Retie -OG Vorselaar1 -1 197 
7Vr-12/10/1820:00OG Vorselaar -Sint-Dimpna A1 -03 125 
8Zo-21/10/1815:00Vlimmeren -OG Vorselaar1 -0 0125 
9Za-27/10/1819:30OG Vorselaar -Beekhoek A1 -03 155 
10Za-03/11/1819:30Herselt -OG Vorselaar1 -0 0158 
11Za-10/11/1819:30OG Vorselaar -Merksplas 2 -13 186 
12Zo-18/11/1814:30Minderhout -OG Vorselaar0 -3 3214 
13Za-24/11/1819:30OG Vorselaar -White Star2 -03 244 
14Za-01/12/1819:30OG Vorselaar -Arendonk Sport1 -11 253 
15Za-08/12/1819:30Wezel -OG Vorselaar1 -0 0254 
16Zo-16/12/1814:30Weelde -OG Vorselaar1 -3 3284 
17Za-05/01/1919:30OG Vorselaar -Bevel2 -40 284 
18Za-12/01/1919:30Verbr.Balen -OG Vorselaar3 -0 0284 
19Za-19/01/1919:30OG Vorselaar -Olmen3 -23 314 
20Zo-27/01/1914:30Antonia A -OG Vorselaar1 -1 1324 
21Za-02/02/1919:30OG Vorselaar -Retie0 -01 334 
22Za-09/02/1919:30Sint-Dimpna A -OG Vorselaar0 -0 1345 
23Za-16/02/1919:30OG Vorselaar -Vlimmeren3 -03 374 
24Zo-24/02/1915:00Beekhoek A -OG Vorselaar1 -3 3403 
25Za-02/03/1919:30OG Vorselaar -Herselt1 -11 413 
26Zo-10/03/1915:00Merksplas -OG Vorselaar2 -0 0413 
27Za-16/03/1919:30OG Vorselaar -Minderhout4 -13 443 
28Zo-24/03/1915:00White Star -OG Vorselaar0 -0 1453 
29Zo-07/04/1915:00Arendonk Sport -OG Vorselaar2 -2 1463 
30Zo-14/04/1915:00OG Vorselaar -Wezel  - .    
Rangschikking(29/30)
1Wezel 70 22+52804110
 2Sint-Dimpna Ax58 17+2760206
3OG Vorselaarx46 12+1143184
 4Antonia Ax46 11+1253317
 5Vlimmerenx43 12+159305
 6White Starx41 11049266
 7Bevelx40 10-860306
 8Weeldex39 10+1866304
 9Herseltx38 11-1146173
 10Retiex37 10-443196
 11Merksplas x35 8-939172
 12Verbr.Balenx34 9-1148283
 13Beekhoek Ax32 8-950274
 14Arendonk Sportx29 6-849223
 15Olmenx26 7-2244203
 16Minderhoutx18 4-393390
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van WEZEL
1Za-01/09/1819:00Wezel -Bevel4 -03 32 
2Za-08/09/1819:30Olmen -Wezel0 -5 361 
3Vr-14/09/1820:00Wezel -Retie2 -03 91 
4Zo-23/09/1815:00Vlimmeren -Wezel1 -2 3121 
5Zo-30/09/1815:00Wezel -Herselt4 -13 151 
6Zo-07/10/1815:00Minderhout -Wezel2 -0 0151 
7Za-13/10/1819:30Wezel -Arendonk Sport2 -13 181 
8Zo-21/10/1815:00Weelde -Wezel0 -3 3211 
9Vr-26/10/1820:00Wezel -Verbr.Balen2 -13 241 
10Zo-04/11/1814:30Antonia A -Wezel3 -3 1251 
11Za-10/11/1819:30Wezel -Sint-Dimpna A0 -10 251 
12Zo-18/11/1814:30Beekhoek A -Wezel3 -4 3281 
13Za-24/11/1819:30Wezel -Merksplas 3 -23 311 
14Zo-02/12/1814:30White Star -Wezel0 -6 3341 
15Za-08/12/1819:30Wezel -OG Vorselaar1 -03 371 
16Zo-16/12/1814:30Bevel -Wezel1 -1 1381 
17Za-05/01/1919:30Wezel -Olmen3 -31 391 
18Zo-13/01/1914:30Retie -Wezel0 -5 3421 
19Za-19/01/1919:30Wezel -Vlimmeren2 -03 451 
20Za-26/01/1919:30Herselt -Wezel0 -4 3481 
22Zo-10/02/1915:00Arendonk Sport -Wezel1 -3 3511 
23Za-16/02/1919:30Wezel -Weelde2 -13 541 
24Vr-22/02/1920:00Verbr.Balen -Wezel0 -2 3571 
25Zo-03/03/1915:00Wezel -Antonia A5 -13 601 
26Vr-08/03/1920:00Sint-Dimpna A -Wezel3 -2 0601 
28Zo-24/03/1915:00Merksplas -Wezel0 -1 3631 
21Za-30/03/1919:30Wezel -Minderhout3 -03 661+
27Wo-03/04/1920:00Wezel -Beekhoek A2 -21 671+
29Zo-07/04/1915:00Wezel -White Star4 -13 701+
30Zo-14/04/1915:00OG Vorselaar -Wezel  -  .   
Periode1(10/10)
1Wezel 25
 2Antonia Ax20
 3Vlimmerenx17
 4Bevelx17
 5White Starx16
 6Weeldex16
 7Sint-Dimpna Ax15
8OG Vorselaarx15
 9Retiex14
 10Herseltx13
 11Merksplas x11
 12Minderhoutx11
 13Beekhoek Ax8
 14Verbr.Balenx8
 15Arendonk Sportx7
 16Olmenx7
Periode2(10/10)
1Wezel 23
 2Sint-Dimpna A* 22
 3Verbr.Balenx18
4OG Vorselaarx17
 5Antonia Ax17
 6Herseltx14
 7Beekhoek Ax14
 8White Starx14
 9Merksplas x13
 10Retiex12
 11Bevelx10
 12Arendonk Sportx10
 13Weeldex9
 14Vlimmeren*x9
 15Minderhoutx6
 16Olmenx6
Periode3(10/10)
1Wezel* 22
 2Sint-Dimpna Ax21
 3Vlimmerenx17
 4Weelde*x14
5OG Vorselaar*x14
 6Olmen*x13
 7Bevel*x13
 8Arendonk Sport*x12
 9Retie*x11
 10Herselt*x11
 11Merksplas *x11
 12White Star*x11
 13Beekhoek A*x10
 14Antonia A*x9
 15Verbr.Balen*x8
 16Minderhout*x1
Beste aanval
Wezel80
 Weelde66
 Bevel60
 Sint-Dimpna A60
 Vlimmeren59
 Antonia A53
 Beekhoek A50
 White Star49
 Arendonk Sport49
 Verbr.Balen48
 Herselt46
 Olmen44
OG Vorselaar43
 Retie43
 Merksplas 39
 Minderhout33
Beste verdediging
Wezel28
OG Vorselaar32
 Sint-Dimpna A33
 Antonia A41
 Retie47
 Merksplas 48
 Weelde48
 White Star49
 Herselt57
 Arendonk Sport57
 Vlimmeren58
 Beekhoek A59
 Verbr.Balen59
 Olmen66
 Bevel68
 Minderhout72
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.