Nationaal : 3de klasse B(2017-2018)

speeldag 1

periode 1

zaterdag 02/09/2017

19:30Nijlen-

Diest

2-3
.Houtvenne-

Ternesse

1-2
.Esperanza Pelt-

Bilzen-Waltwilder

1-4

zondag 03/09/2017

15:00

Diegem Sport

-Sterrebeek2-1
.

KVW Zaventem

-Leopoldsburg2-1
.Wellen-Termien1-1
.

Kampenhout

-Hoeilaart3-1
.

Heur-Tongeren

-VC Herentals6-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 09/09/2017

19:30Leopoldsburg-Kampenhout0-0
.Bilzen-Waltwilder-

KVW Zaventem

4-6
.

Diest

-Diegem Sport2-0

zondag 10/09/2017

15:00

Heur-Tongeren

-Esperanza Pelt2-1
.Ternesse-

Wellen

1-3
.

Sterrebeek

-Houtvenne4-2
.Hoeilaart-Nijlen3-3
.VC Herentals-

Termien

0-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 16/09/2017

19:30

Houtvenne

-Diest3-0
.

Esperanza Pelt

-VC Herentals4-2
.Nijlen-

Leopoldsburg

0-1

zondag 17/09/2017

14:30

Termien

-Ternesse2-1
15:00KVW Zaventem-

Heur-Tongeren

2-3
.

Kampenhout

-Bilzen-Waltwilder3-2
.

Diegem Sport

-Hoeilaart2-0
.

Wellen

-Sterrebeek3-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 23/09/2017

19:30

Esperanza Pelt

-KVW Zaventem1-0
.

Leopoldsburg

-Diegem Sport3-1
.Diest-

Wellen

0-2

zondag 24/09/2017

15:00

Bilzen-Waltwilder

-Nijlen3-0
.

Heur-Tongeren

-Kampenhout3-0
.Sterrebeek-Termien1-1
.Hoeilaart-Houtvenne1-1
.

VC Herentals

-Ternesse2-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 30/09/2017

19:30

Nijlen

-Heur-Tongeren3-1
.

Houtvenne

-Leopoldsburg3-2

zondag 01/10/2017

14:30Termien-Diest1-1
15:00

Ternesse

-Sterrebeek2-1
.KVW Zaventem-

VC Herentals

2-3
.

Kampenhout

-Esperanza Pelt2-1
.

Diegem Sport

-Bilzen-Waltwilder4-1
.Wellen-

Hoeilaart

0-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 07/10/2017

19:30Heur-Tongeren-

Diegem Sport

2-3
.Esperanza Pelt-

Nijlen

2-3
.Leopoldsburg-Wellen1-1
.Diest-

Ternesse

2-5
20:00

Bilzen-Waltwilder

-Houtvenne3-1

zondag 08/10/2017

15:00KVW Zaventem-Kampenhout2-2
.Hoeilaart-

Termien

1-5
.VC Herentals-Sterrebeek2-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 14/10/2017

19:30Nijlen-KVW Zaventem2-2
.

Houtvenne

-Heur-Tongeren3-2
20:00Wellen-

Bilzen-Waltwilder

1-3

zondag 15/10/2017

14:30Termien-

Leopoldsburg

1-2
15:00Ternesse-

Hoeilaart

0-2
.Sterrebeek-Diest3-3
.

Kampenhout

-VC Herentals4-3
.Diegem Sport-Esperanza Pelt1-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 21/10/2017

19:30

Esperanza Pelt

-Houtvenne4-1
.

Leopoldsburg

-Ternesse3-0
.Bilzen-Waltwilder-

Termien

0-4
20:00

Heur-Tongeren

-Wellen2-0

zondag 22/10/2017

15:00

KVW Zaventem

-Diegem Sport3-2
.Kampenhout-

Nijlen

1-4
.

Hoeilaart

-Sterrebeek2-1
.

VC Herentals

-Diest3-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 28/10/2017

19:30Nijlen-

VC Herentals

0-2
.

Houtvenne

-KVW Zaventem3-1
.

Diest

-Hoeilaart1-0
.

Ternesse

-Bilzen-Waltwilder4-3
20:00

Wellen

-Esperanza Pelt3-1

zondag 29/10/2017

14:30Termien-

Heur-Tongeren

0-4
.

Sterrebeek

-Leopoldsburg2-0
15:00

Diegem Sport

-Kampenhout3-1

speeldag 10

periode 1

zaterdag 04/11/2017

19:30

Esperanza Pelt

-Termien3-0

zondag 05/11/2017

14:30

Nijlen

-Diegem Sport3-1
.

Leopoldsburg

-Diest4-0
.

Bilzen-Waltwilder

-Sterrebeek2-1
.Heur-Tongeren-Ternesse1-1
.

KVW Zaventem

-Wellen3-0
.Kampenhout-

Houtvenne

0-1
.VC Herentals-

Hoeilaart

1-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 11/11/2017

19:30

Houtvenne

-Nijlen6-0
.Diest-Bilzen-Waltwilder1-1

zondag 12/11/2017

14:30

Termien

-KVW Zaventem2-1
.

Wellen

-Kampenhout3-0
.Sterrebeek-

Heur-Tongeren

0-1
15:00Ternesse-

Esperanza Pelt

2-3
.Hoeilaart-

Leopoldsburg

1-2
.

Diegem Sport

-VC Herentals4-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 18/11/2017

19:30

Bilzen-Waltwilder

-Hoeilaart4-1
.

Nijlen

-Wellen1-0
.

Esperanza Pelt

-Sterrebeek3-1
20:00

Heur-Tongeren

-Diest3-0

zondag 19/11/2017

14:30Kampenhout-

Termien

0-2
.VC Herentals-

Leopoldsburg

0-1
15:00Diegem Sport-

Houtvenne

2-3
.KVW Zaventem-

Ternesse

0-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 25/11/2017

19:30Leopoldsburg-

Bilzen-Waltwilder

0-1
.Diest-

Esperanza Pelt

0-4
.Houtvenne-VC Herentals2-2

zondag 26/11/2017

14:30

Wellen

-Diegem Sport3-1
.

Sterrebeek

-KVW Zaventem5-1
15:00Ternesse-

Kampenhout

1-4
.Hoeilaart-

Heur-Tongeren

1-2
17:00Termien-Nijlen3-3

speeldag 14

periode 2

zaterdag 02/12/2017

19:30Heur-Tongeren-Leopoldsburg1-1
.

Nijlen

-Ternesse3-1
.Esperanza Pelt-Hoeilaart1-1
.Houtvenne-Wellen0-0

zondag 03/12/2017

14:30VC Herentals-

Bilzen-Waltwilder

0-1
.Kampenhout-Sterrebeek0-0
15:00KVW Zaventem-

Diest

1-3
.

Diegem Sport

-Termien5-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 09/12/2017

19:30Hoeilaart-

KVW Zaventem

0-2
.

Ternesse

-Diegem Sport2-1
.Leopoldsburg-

Esperanza Pelt

3-4
.

Diest

-Kampenhout3-0
.

Bilzen-Waltwilder

-Heur-Tongeren4-0

zondag 07/01/2018

14:30Sterrebeek-Nijlen1-1
.

Termien

-Houtvenne2-1
.Wellen-VC Herentals1-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 16/12/2017

19:30

Ternesse

-Houtvenne7-4
.Bilzen-Waltwilder-Esperanza Pelt2-2
.Leopoldsburg-

KVW Zaventem

1-2
.

Diest

-Nijlen4-2

zondag 17/12/2017

14:30VC Herentals-

Heur-Tongeren

0-1
.Termien-

Wellen

0-1
.Sterrebeek-

Diegem Sport

1-4
15:00Hoeilaart-

Kampenhout

0-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 13/01/2018

19:30

Esperanza Pelt

-Heur-Tongeren1-0
.

Nijlen

-Hoeilaart4-2
.

Houtvenne

-Sterrebeek2-0

zondag 14/01/2018

14:30

Termien

-VC Herentals3-0
.

Wellen

-Ternesse3-0
.Kampenhout-

Leopoldsburg

0-3
15:00KVW Zaventem-Bilzen-Waltwilder2-2
.Diegem Sport-Diest1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 20/01/2018

19:30Leopoldsburg-Nijlen2-2
.

Bilzen-Waltwilder

-Kampenhout5-1
.Diest-

Houtvenne

3-5
20:00Heur-Tongeren-

KVW Zaventem

1-2

zondag 21/01/2018

14:30

VC Herentals

-Esperanza Pelt3-0
.Sterrebeek-

Wellen

0-3
15:00Ternesse-

Termien

1-4
.Hoeilaart-

Diegem Sport

0-5

speeldag 19

periode 2

zaterdag 27/01/2018

19:30

Nijlen

-Bilzen-Waltwilder1-0
.

Houtvenne

-Hoeilaart4-2
20:00

Wellen

-Diest4-1

zondag 28/01/2018

14:30Termien-Sterrebeek1-1
.Kampenhout-

Heur-Tongeren

2-3
15:00Ternesse-VC Herentals2-2
.

KVW Zaventem

-Esperanza Pelt2-0
.Diegem Sport-Leopoldsburg0-0

speeldag 20

periode 2

zondag 11/02/2018

15:00Esperanza Pelt-Kampenhout0-0
.

Leopoldsburg

-Houtvenne2-1
.

Bilzen-Waltwilder

-Diegem Sport1-0
.VC Herentals-

KVW Zaventem

0-3
.Diest-

Termien

0-2
.Sterrebeek-Ternesse1-1
.Hoeilaart-Wellen1-1

zaterdag 31/03/2018

20:00Heur-Tongeren-Nijlen-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 17/02/2018

19:30Ternesse-

Diest

1-2
.

Nijlen

-Esperanza Pelt2-0
.Houtvenne-Bilzen-Waltwilder1-1
20:00

Wellen

-Leopoldsburg3-2

zondag 18/02/2018

14:30

Termien

-Hoeilaart7-0
15:00Kampenhout-KVW Zaventem0-0
.Sterrebeek-

VC Herentals

1-2
.Diegem Sport-

Heur-Tongeren

1-3

speeldag 22

periode 3

vrijdag 23/02/2018

20:30Bilzen-Waltwilder-Wellen-

zaterdag 24/02/2018

19:30Leopoldsburg-Termien-
.Diest-Sterrebeek-
.Esperanza Pelt-Diegem Sport-
20:00Heur-Tongeren-Houtvenne-

zondag 25/02/2018

15:00KVW Zaventem-Nijlen-
.VC Herentals-Kampenhout-
.Hoeilaart-Ternesse-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 03/03/2018

19:30Ternesse-Leopoldsburg-
.Nijlen-Kampenhout-
.Houtvenne-Esperanza Pelt-
.Diest-VC Herentals-

zondag 04/03/2018

14:30Termien-Bilzen-Waltwilder-
15:00Wellen-Heur-Tongeren-
.Sterrebeek-Hoeilaart-
.Diegem Sport-KVW Zaventem-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 10/03/2018

19:30Leopoldsburg-Sterrebeek-
.Bilzen-Waltwilder-Ternesse-
.Esperanza Pelt-Wellen-
20:00Heur-Tongeren-Termien-

zondag 11/03/2018

15:00KVW Zaventem-Houtvenne-
.Kampenhout-Diegem Sport-
.VC Herentals-Nijlen-
.Hoeilaart-Diest-

speeldag 25

periode 3

vrijdag 16/03/2018

20:30Termien-Esperanza Pelt-

zaterdag 17/03/2018

19:30Diest-Leopoldsburg-
.Houtvenne-Kampenhout-

zondag 18/03/2018

15:00Wellen-KVW Zaventem-
.Ternesse-Heur-Tongeren-
.Sterrebeek-Bilzen-Waltwilder-
.Hoeilaart-VC Herentals-
.Diegem Sport-Nijlen-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 24/03/2018

19:30Bilzen-Waltwilder-Diest-
.Leopoldsburg-Hoeilaart-
.Nijlen-Houtvenne-
.Esperanza Pelt-Ternesse-

zondag 25/03/2018

15:00Heur-Tongeren-Sterrebeek-
.KVW Zaventem-Termien-
.Kampenhout-Wellen-
.VC Herentals-Diegem Sport-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 07/04/2018

19:30Ternesse-KVW Zaventem-
.Houtvenne-Diegem Sport-
.Diest-Heur-Tongeren-
.Leopoldsburg-VC Herentals-
20:00Wellen-Nijlen-

zondag 08/04/2018

14:30Termien-Kampenhout-
15:00Sterrebeek-Esperanza Pelt-
.Hoeilaart-Bilzen-Waltwilder-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 14/04/2018

19:30Bilzen-Waltwilder-Leopoldsburg-
.Nijlen-Termien-
.Esperanza Pelt-Diest-

zondag 15/04/2018

15:00Heur-Tongeren-Hoeilaart-
.KVW Zaventem-Sterrebeek-
.Kampenhout-Ternesse-
.VC Herentals-Houtvenne-
.Diegem Sport-Wellen-

speeldag 29

periode 3

zondag 22/04/2018

15:00Leopoldsburg-Heur-Tongeren-
.Hoeilaart-Esperanza Pelt-
.Diest-KVW Zaventem-
.Sterrebeek-Kampenhout-
.Ternesse-Nijlen-
.Termien-Diegem Sport-
.Wellen-Houtvenne-
.Bilzen-Waltwilder-VC Herentals-

speeldag 30

periode 3

zondag 29/04/2018

15:00Houtvenne-Termien-
.Diegem Sport-Ternesse-
.Nijlen-Sterrebeek-
.Kampenhout-Diest-
.KVW Zaventem-Hoeilaart-
.Esperanza Pelt-Leopoldsburg-
.Heur-Tongeren-Bilzen-Waltwilder-
.VC Herentals-Wellen-