www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Nationaal-3A: EENDR.WERVIK
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 18:00 | Avanti Stekene - | Eendr.Wervik | 0 - | 2 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Westhoek | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Wolvertem Merchtem | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | HO Kalken - | Eendr.Wervik | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | VW Hamme | 0 - | 1 | 0 | | 9 | 5 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Jong Lede - | Eendr.Wervik | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 7 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Pepingen-Halle - | Eendr.Wervik | 0 - | 0 | | 1 | 10 | 9 | |
8 | Za-21/10/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Erpe-Mere United | 3 - | 3 | 1 | | 11 | 8 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | St-Denijs Sp. - | Eendr.Wervik | 0 - | 1 | | 3 | 14 | 8 | |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Wambeek-Ternat | 2 - | 0 | 3 | | 17 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Roeselare - | Eendr.Wervik | 0 - | 1 | | 3 | 20 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Aalter | 0 - | 3 | 0 | | 20 | 6 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Elene-Grotenberge - | Eendr.Wervik | 2 - | 1 | | 0 | 20 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Blankenberge | 0 - | 3 | 0 | | 20 | 7 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wielsbeke - | Eendr.Wervik | 1 - | 1 | | 1 | 21 | 8 | |
16 | Za-16/12/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Pepingen-Halle | 4 - | 1 | 3 | | 24 | 6 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Erpe-Mere United - | Eendr.Wervik | 0 - | 0 | | 1 | 25 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Eendr.Wervik | 3 - | 1 | | 0 | 25 | 8 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Roeselare | 1 - | 0 | 3 | | 28 | 7 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:30 | Eendr.Wervik - | Jong Lede | 2 - | 0 | 3 | | 31 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Blankenberge - | Eendr.Wervik | 1 - | 1 | | 1 | 32 | 7 | |
22 | Za-24/02/24 | 18:30 | Eendr.Wervik - | Avanti Stekene | 0 - | 0 | 1 | | 33 | 6 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wambeek-Ternat - | Eendr.Wervik | 0 - | 0 | | 1 | 34 | 7 | |
24 | Za-09/03/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | St-Denijs Sp. | 2 - | 2 | 1 | | 35 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Aalter - | Eendr.Wervik | 0 - | 0 | | 1 | 36 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Elene-Grotenberge | 0 - | 0 | 1 | | 37 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Wielsbeke | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Eendr.Wervik | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Eendr.Wervik - | HO Kalken | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | VW Hamme - | Eendr.Wervik | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Westhoek | | 51 | | 15 | +31 | 57 | | 8 | +19 | 28 |
| 2 | VW Hamme | | 51 | | 14 | +31 | 57 | | 7 | +16 | 30 |
| 3 | Avanti Stekene | | 44 | | 12 | +6 | 37 | | 5 | +3 | 13 |
→ | 4 | Wielsbeke | | 43 | | 12 | +6 | 37 | | 7 | +2 | 20 |
| 5 | Roeselare | | 42 | | 11 | +14 | 38 | | 3 | +4 | 18 |
| 6 | HO Kalken | x | 39 | | 9 | +9 | 45 | | 7 | +7 | 25 |
⇒ | 7 | Eendr.Wervik | x | 37 | | 9 | -3 | 25 | | 3 | -7 | 8 |
| 8 | Blankenberge | x | 36 | | 8 | +5 | 40 | | 5 | +1 | 22 |
| 9 | Jong Lede | x | 35 | | 10 | 0 | 46 | | 3 | -9 | 19 |
| 10 | St-Denijs Sp. | x | 34 | | 10 | -1 | 42 | | 3 | -11 | 17 |
| 11 | Erpe-Mere United | x | 30 | | 8 | -11 | 32 | | 4 | -1 | 21 |
| 12 | Aalter | x | 28 | | 8 | -10 | 34 | | 6 | +1 | 18 |
| 13 | Wambeek-Ternat | x | 27 | | 7 | -13 | 36 | | 0 | -16 | 14 |
| 14 | Elene-Grotenberge | x | 26 | | 7 | -19 | 31 | | 4 | -10 | 16 |
| 15 | Wolvertem Merchtem | x | 24 | | 5 | -10 | 24 | | 1 | -6 | 10 |
| 16 | Pepingen-Halle | x | 17 | | 3 | -35 | 23 | | 1 | -29 | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WIELSBEKE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Jong Lede - | Wielsbeke | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wielsbeke - | VW Hamme | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Pepingen-Halle - | Wielsbeke | 1 - | 2 | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wielsbeke - | Erpe-Mere United | 2 - | 0 | 3 | | 12 | 1 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Wambeek-Ternat - | Wielsbeke | 1 - | 3 | | 3 | 15 | 1 | |
6 | Za-07/10/23 | 16:30 | Wielsbeke - | Roeselare | 1 - | 0 | 3 | | 18 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Aalter - | Wielsbeke | 2 - | 3 | | 3 | 21 | 1 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wielsbeke - | Blankenberge | 0 - | 2 | 0 | | 21 | 1 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Elene-Grotenberge - | Wielsbeke | 3 - | 1 | | 0 | 21 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Westhoek - | Wielsbeke | 1 - | 2 | | 3 | 24 | 1 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wielsbeke - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | 0 | | 24 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Wielsbeke | 0 - | 1 | | 3 | 27 | 1 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wielsbeke - | HO Kalken | 1 - | 1 | 1 | | 28 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | St-Denijs Sp. - | Wielsbeke | 0 - | 0 | | 1 | 29 | 2 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wielsbeke - | Eendr.Wervik | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 2 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Roeselare - | Wielsbeke | 1 - | 0 | | 0 | 30 | 3 | |
20 | Za-23/12/23 | 14:30 | HO Kalken - | Wielsbeke | 0 - | 2 | | 3 | 33 | 2 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wielsbeke - | Westhoek | 0 - | 0 | 1 | | 34 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Wielsbeke - | Elene-Grotenberge | 2 - | 1 | 3 | | 37 | 2 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Avanti Stekene - | Wielsbeke | 3 - | 2 | | 0 | 37 | 2 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Pepingen-Halle | 1 - | 1 | 1 | | 38 | 2 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | VW Hamme - | Wielsbeke | 2 - | 2 | | 1 | 39 | 2 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wielsbeke - | St-Denijs Sp. | 2 - | 2 | 1 | | 40 | 3 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Jong Lede | 1 - | 2 | 0 | | 40 | 4 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Blankenberge - | Wielsbeke | 3 - | 0 | | 0 | 40 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Aalter | 3 - | 1 | 3 | | 43 | 4 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Wielsbeke | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Wolvertem Merchtem | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Erpe-Mere United - | Wielsbeke | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wielsbeke - | Wambeek-Ternat | - | | . | | | | |
Periode1(10/10)→ | 1 | Wielsbeke | | 24 | | 2 | VW Hamme | x | 19 | | 3 | Blankenberge | x | 19 | | 4 | Westhoek | x | 17 | ⇒ | 5 | Eendr.Wervik | x | 17 | | 6 | HO Kalken | x | 17 | | 7 | Avanti Stekene | x | 16 | | 8 | Roeselare | x | 15 | | 9 | Jong Lede | x | 13 | | 10 | Aalter | x | 12 | | 11 | Wambeek-Ternat | x | 11 | | 12 | Erpe-Mere United | x | 11 | | 13 | Elene-Grotenberge | x | 9 | | 14 | St-Denijs Sp. | x | 9 | | 15 | Wolvertem Merchtem | x | 9 | | 16 | Pepingen-Halle | x | 6 | | Periode2(10/10) | 1 | Westhoek | | 26 | | 2 | Avanti Stekene | x | 20 | | 3 | VW Hamme | x | 18 | | 4 | St-Denijs Sp. | x | 17 | | 5 | Roeselare | x | 15 | ⇒ | 6 | Eendr.Wervik | x | 14 | | 7 | HO Kalken | x | 14 | → | 8 | Wielsbeke | x | 13 | | 9 | Blankenberge | x | 13 | | 10 | Aalter | x | 12 | | 11 | Erpe-Mere United | x | 12 | | 12 | Elene-Grotenberge | x | 11 | | 13 | Wolvertem Merchtem | x | 9 | | 14 | Wambeek-Ternat | x | 8 | | 15 | Jong Lede | x | 6 | | 16 | Pepingen-Halle | x | 6 | | Periode3(6/10) | 1 | Jong Lede | 16 | | 2 | VW Hamme | 14 | | 3 | Roeselare | 12 | | 4 | Westhoek | 8 | | 5 | Wambeek-Ternat | 8 | | 6 | St-Denijs Sp. | 8 | | 7 | Avanti Stekene | 8 | | 8 | HO Kalken | 8 | | 9 | Erpe-Mere United | 7 | | 10 | Wolvertem Merchtem | 6 | → | 11 | Wielsbeke | 6 | | 12 | Elene-Grotenberge | 6 | ⇒ | 13 | Eendr.Wervik | 6 | | 14 | Pepingen-Halle | 5 | | 15 | Blankenberge | 4 | | 16 | Aalter | 4 | |
Beste aanval | Westhoek | 57 | | VW Hamme | 57 | | Jong Lede | 46 | | HO Kalken | 45 | | St-Denijs Sp. | 42 | | Blankenberge | 40 | | Roeselare | 38 | → | Wielsbeke | 37 | | Avanti Stekene | 37 | | Wambeek-Ternat | 36 | | Aalter | 34 | | Erpe-Mere United | 32 | | Elene-Grotenberge | 31 | ⇒ | Eendr.Wervik | 25 | | Wolvertem Merchtem | 24 | | Pepingen-Halle | 23 | | Beste verdediging | Roeselare | 24 | | Westhoek | 26 | | VW Hamme | 26 | ⇒ | Eendr.Wervik | 28 | → | Wielsbeke | 31 | | Avanti Stekene | 31 | | Wolvertem Merchtem | 34 | | Blankenberge | 35 | | HO Kalken | 36 | | Erpe-Mere United | 43 | | St-Denijs Sp. | 43 | | Aalter | 44 | | Jong Lede | 46 | | Wambeek-Ternat | 49 | | Elene-Grotenberge | 50 | | Pepingen-Halle | 58 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.