www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 20/04/20242023-2024, Nationaal-3A: WESTHOEK
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Westhoek - | HO Kalken | 3 - | 3 | 1 | | 1 | 7 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Westhoek | 1 - | 0 | | 0 | 1 | 12 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Avanti Stekene - | Westhoek | 1 - | 3 | | 3 | 4 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Westhoek - | VW Hamme | 2 - | 2 | 1 | | 5 | 8 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. - | Westhoek | 0 - | 3 | | 3 | 8 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Elene-Grotenberge | 1 - | 2 | 0 | | 8 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Blankenberge - | Westhoek | 1 - | 6 | | 3 | 11 | 6 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Roeselare | 1 - | 0 | 3 | | 14 | 5 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Aalter - | Westhoek | 1 - | 3 | | 3 | 17 | 4 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Westhoek - | Wielsbeke | 1 - | 2 | 0 | | 17 | 4 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Pepingen-Halle - | Westhoek | 0 - | 6 | | 3 | 20 | 3 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Westhoek - | Wambeek-Ternat | 5 - | 1 | 3 | | 23 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Erpe-Mere United - | Westhoek | 0 - | 2 | | 3 | 26 | 2 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Westhoek - | Wolvertem Merchtem | 3 - | 2 | 3 | | 29 | 1 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Jong Lede - | Westhoek | 0 - | 1 | | 3 | 32 | 1 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Westhoek - | Blankenberge | 4 - | 0 | 3 | | 35 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wielsbeke - | Westhoek | 0 - | 0 | | 1 | 36 | 1 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Westhoek - | Aalter | 2 - | 1 | 3 | | 39 | 1 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | VW Hamme - | Westhoek | 1 - | 1 | | 1 | 40 | 1 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Westhoek - | Pepingen-Halle | 1 - | 0 | 3 | | 43 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westhoek - | St-Denijs Sp. | 4 - | 1 | 3 | | 46 | 1 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | HO Kalken - | Westhoek | 0 - | 0 | | 1 | 47 | 1 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Westhoek - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | 1 | | 48 | 1 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Roeselare - | Westhoek | 2 - | 0 | | 0 | 48 | 1 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Westhoek | 2 - | 3 | | 3 | 51 | 1 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Westhoek - | Jong Lede | 1 - | 2 | 0 | | 51 | 1 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge - | Westhoek | 1 - | 1 | | 1 | 52 | 1 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Eendr.Wervik | 0 - | 2 | 0 | | 52 | 2 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wambeek-Ternat - | Westhoek | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Erpe-Mere United | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | VW Hamme | | 54 | | 15 | +33 | 61 | | 8 | +19 | 33 |
⇒ | 2 | Westhoek | | 52 | | 15 | +29 | 58 | | 8 | +19 | 29 |
| 3 | Wielsbeke | | 49 | | 14 | +12 | 43 | | 8 | +5 | 23 |
| 4 | Avanti Stekene | | 48 | | 13 | +7 | 40 | | 6 | +4 | 15 |
| 5 | Roeselare | x | 44 | | 11 | +14 | 39 | | 3 | +4 | 19 |
| 6 | HO Kalken | x | 43 | | 10 | +10 | 47 | | 7 | +7 | 25 |
| 7 | Eendr.Wervik | x | 40 | | 10 | -4 | 27 | | 4 | -5 | 10 |
| 8 | Blankenberge | x | 39 | | 9 | +8 | 46 | | 5 | 0 | 23 |
| 9 | St-Denijs Sp. | x | 37 | | 11 | -1 | 44 | | 3 | -12 | 18 |
| 10 | Jong Lede | x | 36 | | 10 | -3 | 48 | | 3 | -9 | 21 |
| 11 | Erpe-Mere United | x | 34 | | 9 | -10 | 34 | | 4 | -1 | 21 |
| 12 | Aalter | x | 31 | | 9 | -13 | 37 | | 6 | -3 | 19 |
| 13 | Elene-Grotenberge | x | 30 | | 8 | -17 | 34 | | 5 | -8 | 18 |
| 14 | Wambeek-Ternat | x | 28 | | 7 | -14 | 36 | | 0 | -17 | 14 |
| 15 | Wolvertem Merchtem | x | 25 | | 5 | -13 | 26 | | 1 | -9 | 10 |
| 16 | Pepingen-Halle | x | 17 | | 3 | -38 | 24 | | 1 | -30 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.