www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222015-2016, Oost-Vlaanderen-4B: VS DESTELBERGEN
Wedstrijden1 | Zo-30/08/15 | 15:00 | Lochristi B - | VS Destelbergen | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 8 | |
2 | Zo-06/09/15 | 15:00 | VS Destelbergen - | Bavegem | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 6 | |
3 | Za-12/09/15 | 18:00 | Nazareth-Eke B - | VS Destelbergen | 1 - | 4 | | 3 | 6 | 2 | |
4 | Zo-20/09/15 | 15:00 | VS Destelbergen - | Vlierzele | 1 - | 3 | 0 | | 6 | 6 | |
6 | Zo-04/10/15 | 15:00 | VS Destelbergen - | Laarne-Kalken B | 2 - | 7 | 0 | | 6 | 10 | |
7 | Zo-11/10/15 | 15:00 | Overmere - | VS Destelbergen | 2 - | 0 | | 0 | 6 | 12 | |
8 | Zo-18/10/15 | 15:00 | VS Destelbergen - | Dynamo Beervelde B | 1 - | 0 | 3 | | 9 | 10 | |
9 | Zo-25/10/15 | 15:00 | Yildiz Gent - | VS Destelbergen | 0 - | 3 | | 3 | 12 | 9 | |
10 | Zo-01/11/15 | 14:30 | VS Destelbergen - | HO.Kalken B | 0 - | 1 | 0 | | 12 | 9 | |
11 | Zo-08/11/15 | 14:30 | Bottelare - | VS Destelbergen | 2 - | 0 | | 0 | 12 | 10 | |
12 | Zo-15/11/15 | 14:30 | VS Destelbergen - | St.Muide Gent B | 3 - | 2 | 3 | | 15 | 10 | |
13 | Zo-22/11/15 | 14:30 | Smetlede - | VS Destelbergen | 3 - | 2 | | 0 | 15 | 10 | |
14 | Za-28/11/15 | 19:30 | Wichelen - | VS Destelbergen | 2 - | 0 | | 0 | 15 | 10 | |
15 | Zo-06/12/15 | 14:30 | VS Destelbergen - | Heusden B | 3 - | 2 | 3 | | 18 | 10 | |
16 | Zo-13/12/15 | 14:30 | VS Destelbergen - | Lochristi B | 2 - | 4 | 0 | | 18 | 10 | |
17 | Zo-20/12/15 | 14:30 | Bavegem - | VS Destelbergen | 1 - | 7 | | 3 | 21 | 10 | |
18 | Zo-10/01/16 | 14:30 | VS Destelbergen - | Nazareth-Eke B | 4 - | 2 | 3 | | 24 | 10 | |
19 | Zo-17/01/16 | 15:00 | Vlierzele - | VS Destelbergen | 3 - | 0 | | 0 | 24 | 10 | |
21 | Zo-31/01/16 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | VS Destelbergen | 0 - | 2 | | 3 | 27 | 9 | |
22 | Zo-14/02/16 | 15:00 | VS Destelbergen - | Overmere | 2 - | 4 | 0 | | 27 | 10 | |
23 | Za-20/02/16 | 20:00 | Dynamo Beervelde B - | VS Destelbergen | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 10 | |
24 | Zo-28/02/16 | 15:00 | VS Destelbergen - | Yildiz Gent | 7 - | 0 | 3 | | 30 | 10 | |
25 | Zo-06/03/16 | 15:00 | HO.Kalken B - | VS Destelbergen | 2 - | 2 | | 1 | 31 | 10 | |
26 | Zo-13/03/16 | 15:00 | VS Destelbergen - | Bottelare | 1 - | 4 | 0 | | 31 | 10 | |
27 | Za-19/03/16 | 19:00 | St.Muide Gent B - | VS Destelbergen | 4 - | 3 | | 0 | 31 | 10 | |
28 | Zo-03/04/16 | 15:00 | VS Destelbergen - | Smetlede | 3 - | 2 | 3 | | 34 | 10 | |
29 | Zo-10/04/16 | 15:00 | VS Destelbergen - | Wichelen | 1 - | 3 | 0 | | 34 | 10 | |
30 | Zo-17/04/16 | 15:00 | Heusden B - | VS Destelbergen | 4 - | 1 | | 0 | 34 | 10 | |
Rangschikking(28/28) | 1 | Lochristi B | | 71 | | 22 |
| 2 | Vlierzele | x | 66 | | 21 |
| 3 | Overmere | x | 59 | | 18 |
| 4 | Wichelen | x | 57 | | 17 |
| 5 | Bottelare | x | 50 | | 13 |
| 6 | HO.Kalken B | x | 49 | | 14 |
| 7 | Laarne-Kalken B | x | 42 | | 12 |
| 8 | Smetlede | x | 42 | | 11 |
| 9 | Heusden B | x | 40 | | 11 |
⇒ | 10 | VS Destelbergen | x | 34 | | 11 |
| 11 | St.Muide Gent B | x | 26 | | 8 |
| 12 | Nazareth-Eke B | x | 25 | | 7 |
| 13 | Dynamo Beervelde B | x | 24 | | 6 |
| 14 | Bavegem | x | 6 | | 2 |
| 15 | Yildiz Gent | x | 3 | | 1 |
| AMC | Landskouter | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.