www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222015-2016, Oost-Vlaanderen-3E: SK GERDA
Wedstrijden1 | Zo-30/08/15 | 15:00 | Hamme-Zogge - | SK Gerda | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Za-05/09/15 | 20:00 | SK Gerda - | Dynamo Beervelde A | 0 - | 1 | 0 | | 1 | 10 | |
3 | Zo-13/09/15 | 15:00 | Klinge - | SK Gerda | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 12 | |
4 | Za-19/09/15 | 20:00 | SK Gerda - | St.Pauwels | 1 - | 1 | 1 | | 3 | 12 | |
5 | Zo-27/09/15 | 15:00 | Verrebroek - | SK Gerda | 0 - | 4 | | 3 | 6 | 9 | |
6 | Za-03/10/15 | 20:00 | SK Gerda - | Zaffelare | 2 - | 2 | 1 | | 7 | 10 | |
7 | Zo-11/10/15 | 15:00 | Tielrode - | SK Gerda | 5 - | 3 | | 0 | 7 | 12 | |
8 | Za-17/10/15 | 19:30 | SK Gerda - | WB.St.Niklaas | 2 - | 2 | 1 | | 8 | 12 | |
9 | Za-24/10/15 | 20:00 | YB.Beveren - | SK Gerda | 5 - | 2 | | 0 | 8 | 14 | |
10 | Za-31/10/15 | 20:00 | SK Gerda - | Eksaarde | 0 - | 1 | 0 | | 8 | 15 | |
11 | Za-07/11/15 | 19:30 | Kieldrecht - | SK Gerda | 1 - | 1 | | 1 | 9 | 15 | |
12 | Za-14/11/15 | 20:00 | SK Gerda - | Melsele B | 1 - | 1 | 1 | | 10 | 15 | |
13 | Zo-22/11/15 | 14:30 | Doorslaar - | SK Gerda | 2 - | 1 | | 0 | 10 | 15 | |
14 | Za-28/11/15 | 20:00 | SK Gerda - | Wachtebeke | 4 - | 2 | 3 | | 13 | 13 | |
15 | Zo-06/12/15 | 14:30 | Sp.Waasmunster - | SK Gerda | 0 - | 1 | | 3 | 16 | 13 | |
16 | Za-12/12/15 | 20:00 | SK Gerda - | Hamme-Zogge | 1 - | 2 | 0 | | 16 | 14 | |
17 | Zo-20/12/15 | 15:00 | Dynamo Beervelde A - | SK Gerda | 3 - | 4 | | 3 | 19 | 13 | |
18 | Za-09/01/16 | 20:00 | SK Gerda - | Klinge | 1 - | 2 | 0 | | 19 | 14 | |
19 | Za-16/01/16 | 19:30 | St.Pauwels - | SK Gerda | 0 - | 4 | | 3 | 22 | 11 | |
20 | Za-23/01/16 | 20:00 | SK Gerda - | Verrebroek | 2 - | 2 | 1 | | 23 | 11 | |
21 | Zo-31/01/16 | 15:00 | Zaffelare - | SK Gerda | 2 - | 0 | | 0 | 23 | 12 | |
22 | Za-13/02/16 | 20:00 | SK Gerda - | Tielrode | 5 - | 2 | 3 | | 26 | 12 | |
23 | Zo-21/02/16 | 15:00 | WB.St.Niklaas - | SK Gerda | 1 - | 2 | | 3 | 29 | 11 | |
24 | Za-27/02/16 | 20:00 | SK Gerda - | YB.Beveren | 3 - | 0 | 3 | | 32 | 10 | |
25 | Zo-06/03/16 | 15:00 | Eksaarde - | SK Gerda | 2 - | 3 | | 3 | 35 | 9 | |
26 | Za-12/03/16 | 20:00 | SK Gerda - | Kieldrecht | 3 - | 4 | 0 | | 35 | 10 | |
27 | Za-19/03/16 | 20:00 | Melsele B - | SK Gerda | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 9 | |
28 | Za-02/04/16 | 20:00 | SK Gerda - | Doorslaar | 1 - | 0 | 3 | | 41 | 8 | |
29 | Zo-10/04/16 | 15:00 | Wachtebeke - | SK Gerda | 0 - | 3 | | 3 | 44 | 8 | |
30 | Zo-17/04/16 | 15:00 | SK Gerda - | Sp.Waasmunster | 0 - | 0 | 1 | | 45 | 8 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Sp.Waasmunster | 57 | | 17 |
| 2 | Kieldrecht | 57 | | 17 |
| 3 | Dynamo Beervelde A | 52 | | 15 |
| 4 | Zaffelare | 47 | | 14 |
| 5 | WB.St.Niklaas | 46 | | 13 |
| 6 | Wachtebeke | 45 | | 14 |
| 7 | Doorslaar | 45 | | 13 |
⇒ | 8 | SK Gerda | 45 | | 12 |
| . | Eksaarde | 45 | | 12 |
| 10 | YB.Beveren | 42 | | 12 |
| 11 | Melsele B | 38 | | 10 |
| 12 | Verrebroek | 38 | | 9 |
| 13 | Klinge | 37 | | 10 |
| 14 | St.Pauwels | 34 | | 10 |
| 15 | Hamme-Zogge | 29 | | 7 |
| 16 | Tielrode | 11 | | 3 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.