www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 31/12/2022
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
speeldag 1
periode 1
zaterdag 01/09/2012 |
18:30 | Nevele | - | Kleit | 1 | - | 1 |
. | Bellem | - | Merendree | 3 | - | 4 |
19:00 | Sleidinge | - | St.Kruis-Winkel | 0 | - | 2 |
zondag 02/09/2012 |
15:00 | Zeveren | - | Aalter | 0 | - | 4 |
. | KFCO Gent | - | St.Denijs | 5 | - | 0 |
. | Latem | - | Assenede | 2 | - | 2 |
. | Ursel | - | Drongen | 2 | - | 3 |
. | Waarschoot | - | Adegem | 2 | - | 1 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 08/09/2012 |
18:30 | Assenede | - | Ursel | 1 | - | 2 |
zondag 09/09/2012 |
15:00 | Adegem | - | Bellem | 4 | - | 2 |
. | Aalter | - | Waarschoot | 0 | - | 4 |
. | Drongen | - | Zeveren | 2 | - | 1 |
. | Kleit | - | Latem | 1 | - | 0 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Nevele | 1 | - | 1 |
. | St.Denijs | - | Sleidinge | 2 | - | 3 |
. | Merendree | - | KFCO Gent | 0 | - | 1 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 15/09/2012 |
19:00 | Sleidinge | - | Merendree | 0 | - | 1 |
zondag 16/09/2012 |
15:00 | Zeveren | - | Assenede | 1 | - | 6 |
. | Aalter | - | Drongen | 0 | - | 2 |
. | KFCO Gent | - | Adegem | 1 | - | 0 |
. | Nevele | - | St.Denijs | 0 | - | 2 |
. | Latem | - | St.Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
. | Ursel | - | Kleit | 4 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Bellem | 1 | - | 0 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 22/09/2012 |
17:00 | St.Denijs | - | Latem | 3 | - | 4 |
17:30 | Adegem | - | Sleidinge | 1 | - | 2 |
19:00 | Drongen | - | Waarschoot | 0 | - | 0 |
zondag 23/09/2012 |
15:00 | Bellem | - | KFCO Gent | 1 | - | 0 |
. | Assenede | - | Aalter | 3 | - | 1 |
. | Kleit | - | Zeveren | 5 | - | 1 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Ursel | 5 | - | 2 |
. | Merendree | - | Nevele | 8 | - | 1 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 29/09/2012 |
18:00 | Latem | - | Merendree | 0 | - | 0 |
zondag 30/09/2012 |
15:00 | Zeveren | - | St.Kruis-Winkel | 0 | - | 1 |
. | Aalter | - | Kleit | 2 | - | 3 |
. | Drongen | - | Assenede | 4 | - | 1 |
. | Sleidinge | - | Bellem | 1 | - | 2 |
. | Nevele | - | Adegem | 1 | - | 1 |
. | Ursel | - | St.Denijs | 3 | - | 2 |
. | Waarschoot | - | KFCO Gent | 0 | - | 0 |
speeldag 6
periode 1
zondag 07/10/2012 |
15:00 | Adegem | - | Latem | 2 | - | 0 |
. | Bellem | - | Nevele | 1 | - | 0 |
. | KFCO Gent | - | Sleidinge | 2 | - | 3 |
. | Assenede | - | Waarschoot | 1 | - | 4 |
. | Kleit | - | Drongen | 1 | - | 1 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Aalter | 3 | - | 0 |
. | St.Denijs | - | Zeveren | 7 | - | 0 |
. | Merendree | - | Ursel | 4 | - | 1 |
speeldag 7
periode 1
zondag 14/10/2012 |
15:00 | Zeveren | - | Merendree | 1 | - | 1 |
. | Aalter | - | St.Denijs | 1 | - | 4 |
. | Drongen | - | St.Kruis-Winkel | 0 | - | 0 |
. | Assenede | - | Kleit | 3 | - | 1 |
. | Nevele | - | KFCO Gent | 2 | - | 2 |
. | Latem | - | Bellem | 2 | - | 2 |
. | Ursel | - | Adegem | 4 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Sleidinge | 3 | - | 1 |
speeldag 8
periode 1
zondag 21/10/2012 |
15:00 | Adegem | - | Zeveren | 3 | - | 0 |
. | Bellem | - | Ursel | 1 | - | 2 |
. | KFCO Gent | - | Latem | 3 | - | 0 |
. | Sleidinge | - | Nevele | 3 | - | 2 |
. | Kleit | - | Waarschoot | 2 | - | 2 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Assenede | 0 | - | 0 |
. | St.Denijs | - | Drongen | 2 | - | 6 |
. | Merendree | - | Aalter | 0 | - | 2 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 27/10/2012 |
19:00 | Drongen | - | Merendree | 2 | - | 1 |
zondag 28/10/2012 |
15:00 | Zeveren | - | Bellem | 1 | - | 0 |
. | Aalter | - | Adegem | 3 | - | 4 |
. | Assenede | - | St.Denijs | 1 | - | 3 |
. | Kleit | - | St.Kruis-Winkel | 3 | - | 0 |
. | Latem | - | Sleidinge | 1 | - | 1 |
. | Ursel | - | KFCO Gent | 1 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Nevele | 3 | - | 1 |
speeldag 10
periode 1
zondag 04/11/2012 |
14:30 | Adegem | - | Drongen | 2 | - | 0 |
. | Bellem | - | Aalter | 6 | - | 0 |
. | KFCO Gent | - | Zeveren | 3 | - | 0 |
. | Sleidinge | - | Ursel | 0 | - | 0 |
. | Nevele | - | Latem | 3 | - | 0 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Waarschoot | 1 | - | 3 |
. | St.Denijs | - | Kleit | 0 | - | 3 |
. | Merendree | - | Assenede | 4 | - | 0 |
speeldag 11
periode 2
zondag 11/11/2012 |
14:30 | Zeveren | - | Sleidinge | 2 | - | 5 |
. | Drongen | - | Bellem | 2 | - | 1 |
. | Assenede | - | Adegem | 1 | - | 3 |
. | Kleit | - | Merendree | 1 | - | 1 |
. | St.Kruis-Winkel | - | St.Denijs | 4 | - | 2 |
. | Ursel | - | Nevele | 2 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Latem | 4 | - | 0 |
15:00 | Aalter | - | KFCO Gent | 1 | - | 1 |
speeldag 12
periode 2
zondag 18/11/2012 |
14:30 | Bellem | - | Assenede | 5 | - | 1 |
. | KFCO Gent | - | Drongen | 3 | - | 4 |
. | Sleidinge | - | Aalter | 5 | - | 1 |
. | Nevele | - | Zeveren | 3 | - | 0 |
. | Latem | - | Ursel | 1 | - | 3 |
. | St.Denijs | - | Waarschoot | 4 | - | 2 |
. | Merendree | - | St.Kruis-Winkel | 2 | - | 3 |
17:00 | Adegem | - | Kleit | 1 | - | 4 |
speeldag 13
periode 2
zondag 25/11/2012 |
14:30 | Zeveren | - | Latem | 1 | - | 2 |
. | Drongen | - | Sleidinge | 4 | - | 0 |
. | Assenede | - | KFCO Gent | 1 | - | 3 |
. | Kleit | - | Bellem | 3 | - | 0 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Adegem | 2 | - | 1 |
. | St.Denijs | - | Merendree | 3 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Ursel | 1 | - | 2 |
15:00 | Aalter | - | Nevele | 3 | - | 0 |
speeldag 14
periode 2
zondag 02/12/2012 |
14:30 | Bellem | - | St.Kruis-Winkel | 1 | - | 1 |
. | KFCO Gent | - | Kleit | 0 | - | 1 |
. | Sleidinge | - | Assenede | 2 | - | 0 |
. | Nevele | - | Drongen | 1 | - | 2 |
. | Latem | - | Aalter | 1 | - | 3 |
. | Ursel | - | Zeveren | 2 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Merendree | 1 | - | 3 |
15:00 | Adegem | - | St.Denijs | 2 | - | 0 |
speeldag 15
periode 2
zondag 06/01/2013 |
14:30 | Zeveren | - | Waarschoot | 4 | - | 5 |
. | Drongen | - | Latem | 3 | - | 3 |
. | Assenede | - | Nevele | 3 | - | 2 |
. | Kleit | - | Sleidinge | 4 | - | 0 |
. | St.Kruis-Winkel | - | KFCO Gent | 1 | - | 2 |
. | St.Denijs | - | Bellem | 3 | - | 0 |
. | Merendree | - | Adegem | 5 | - | 1 |
15:00 | Aalter | - | Ursel | 1 | - | 1 |
speeldag 16
periode 2
zondag 16/12/2012 |
14:30 | Merendree | - | Bellem | 2 | - | 1 |
. | St.Denijs | - | KFCO Gent | 2 | - | 2 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Sleidinge | 3 | - | 0 |
. | Kleit | - | Nevele | 2 | - | 0 |
. | Assenede | - | Latem | 0 | - | 4 |
. | Drongen | - | Ursel | 3 | - | 3 |
15:00 | Aalter | - | Zeveren | 3 | - | 1 |
16:00 | Adegem | - | Waarschoot | 0 | - | 0 |
speeldag 17
periode 2
zondag 23/12/2012 |
14:30 | Bellem | - | Adegem | 2 | - | 3 |
. | Waarschoot | - | Aalter | 2 | - | 1 |
. | Zeveren | - | Drongen | 3 | - | 3 |
. | Ursel | - | Assenede | 1 | - | 0 |
. | Nevele | - | St.Kruis-Winkel | 3 | - | 4 |
zondag 30/12/2012 |
14:30 | Latem | - | Kleit | 2 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | St.Denijs | 0 | - | 5 |
. | KFCO Gent | - | Merendree | 1 | - | 1 |
speeldag 18
periode 2
zaterdag 12/01/2013 |
20:00 | Adegem | - | KFCO Gent | 1 | - | 5 |
zondag 13/01/2013 |
14:30 | Assenede | - | Zeveren | 4 | - | 3 |
. | Drongen | - | Aalter | 1 | - | 3 |
. | Merendree | - | Sleidinge | 2 | - | 2 |
. | St.Denijs | - | Nevele | 2 | - | 3 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Latem | 4 | - | 0 |
. | Kleit | - | Ursel | 3 | - | 1 |
. | Bellem | - | Waarschoot | 1 | - | 3 |
speeldag 19
periode 2
zondag 10/02/2013 |
15:00 | Sleidinge | - | Adegem | 0 | - | 3 |
. | KFCO Gent | - | Bellem | 1 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Drongen | 1 | - | 1 |
. | Aalter | - | Assenede | 2 | - | 3 |
. | Zeveren | - | Kleit | 0 | - | 2 |
. | Ursel | - | St.Kruis-Winkel | 1 | - | 0 |
. | Latem | - | St.Denijs | 0 | - | 0 |
. | Nevele | - | Merendree | 0 | - | 2 |
speeldag 20
periode 2
zondag 10/03/2013 |
15:00 | St.Kruis-Winkel | - | Zeveren | 2 | - | 4 |
. | Kleit | - | Aalter | 2 | - | 1 |
. | Assenede | - | Drongen | 0 | - | 3 |
. | Bellem | - | Sleidinge | 0 | - | 0 |
. | Adegem | - | Nevele | 3 | - | 3 |
. | Merendree | - | Latem | 0 | - | 2 |
. | St.Denijs | - | Ursel | 0 | - | 1 |
. | KFCO Gent | - | Waarschoot | 6 | - | 1 |
speeldag 21
periode 3
zondag 03/02/2013 |
15:00 | Latem | - | Adegem | 1 | - | 2 |
. | Nevele | - | Bellem | 1 | - | 3 |
. | Sleidinge | - | KFCO Gent | 3 | - | 3 |
. | Waarschoot | - | Assenede | 1 | - | 2 |
. | Drongen | - | Kleit | 4 | - | 3 |
. | Aalter | - | St.Kruis-Winkel | 2 | - | 0 |
. | Zeveren | - | St.Denijs | 3 | - | 1 |
. | Ursel | - | Merendree | 3 | - | 1 |
speeldag 22
periode 3
zondag 17/02/2013 |
15:00 | Merendree | - | Zeveren | 0 | - | 0 |
. | St.Denijs | - | Aalter | 4 | - | 1 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Drongen | 0 | - | 1 |
. | Kleit | - | Assenede | 0 | - | 0 |
. | KFCO Gent | - | Nevele | 6 | - | 0 |
. | Bellem | - | Latem | 1 | - | 1 |
. | Adegem | - | Ursel | 1 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Waarschoot | 2 | - | 1 |
speeldag 23
periode 3
zondag 24/02/2013 |
15:00 | Latem | - | KFCO Gent | 1 | - | 3 |
. | Aalter | - | Merendree | 3 | - | 1 |
zaterdag 30/03/2013 |
15:30 | Waarschoot | - | Kleit | 2 | - | 1 |
17:00 | Nevele | - | Sleidinge | 0 | - | 1 |
. | Zeveren | - | Adegem | 2 | - | 0 |
19:00 | Drongen | - | St.Denijs | 1 | - | 2 |
zondag 31/03/2013 |
17:30 | Ursel | - | Bellem | 6 | - | 2 |
maandag 01/04/2013 |
15:30 | Assenede | - | St.Kruis-Winkel | 1 | - | 0 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 02/03/2013 |
17:00 | Adegem | - | Aalter | 0 | - | 1 |
zondag 03/03/2013 |
15:00 | Bellem | - | Zeveren | 1 | - | 3 |
. | Merendree | - | Drongen | 1 | - | 0 |
. | St.Denijs | - | Assenede | 1 | - | 1 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Kleit | 0 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Latem | 2 | - | 3 |
. | KFCO Gent | - | Ursel | 1 | - | 1 |
. | Nevele | - | Waarschoot | 4 | - | 0 |
speeldag 25
periode 3
zondag 17/03/2013 |
15:00 | Drongen | - | Adegem | 1 | - | 2 |
. | Aalter | - | Bellem | 3 | - | 1 |
. | Zeveren | - | KFCO Gent | 0 | - | 2 |
. | Ursel | - | Sleidinge | 3 | - | 1 |
. | Latem | - | Nevele | 2 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | St.Kruis-Winkel | 3 | - | 1 |
. | Kleit | - | St.Denijs | 0 | - | 1 |
. | Assenede | - | Merendree | 0 | - | 3 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2013 |
17:00 | Merendree | - | Kleit | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2013 |
15:00 | Sleidinge | - | Zeveren | 1 | - | 1 |
. | KFCO Gent | - | Aalter | 1 | - | 1 |
. | Bellem | - | Drongen | 1 | - | 1 |
. | St.Denijs | - | St.Kruis-Winkel | 0 | - | 3 |
. | Nevele | - | Ursel | 0 | - | 0 |
16:00 | Adegem | - | Assenede | 4 | - | 2 |
maandag 01/04/2013 |
15:00 | Latem | - | Waarschoot | 1 | - | 2 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2013 |
17:00 | Zeveren | - | Nevele | 3 | - | 2 |
18:00 | St.Kruis-Winkel | - | Merendree | 2 | - | 1 |
18:30 | Assenede | - | Bellem | 2 | - | 5 |
19:00 | Drongen | - | KFCO Gent | 0 | - | 3 |
19:30 | Aalter | - | Sleidinge | 3 | - | 0 |
zondag 07/04/2013 |
15:00 | Kleit | - | Adegem | 0 | - | 1 |
. | Ursel | - | Latem | 2 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | St.Denijs | 2 | - | 2 |
speeldag 28
periode 3
zondag 14/04/2013 |
15:00 | Latem | - | Zeveren | 2 | - | 1 |
. | Nevele | - | Aalter | 2 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Drongen | 2 | - | 5 |
. | KFCO Gent | - | Assenede | 2 | - | 0 |
. | Bellem | - | Kleit | 1 | - | 5 |
. | Adegem | - | St.Kruis-Winkel | 3 | - | 1 |
. | Merendree | - | St.Denijs | 1 | - | 3 |
. | Ursel | - | Waarschoot | 2 | - | 0 |
speeldag 29
periode 3
zondag 21/04/2013 |
15:00 | St.Denijs | - | Adegem | 4 | - | 3 |
. | St.Kruis-Winkel | - | Bellem | 4 | - | 3 |
. | Kleit | - | KFCO Gent | 1 | - | 0 |
. | Assenede | - | Sleidinge | 4 | - | 0 |
. | Drongen | - | Nevele | 5 | - | 0 |
. | Aalter | - | Latem | 1 | - | 4 |
. | Zeveren | - | Ursel | 2 | - | 0 |
. | Merendree | - | Waarschoot | 3 | - | 1 |
speeldag 30
periode 3
zaterdag 27/04/2013 |
20:00 | Adegem | - | Merendree | 1 | - | 4 |
zondag 28/04/2013 |
15:00 | Waarschoot | - | Zeveren | 2 | - | 0 |
. | Ursel | - | Aalter | 1 | - | 1 |
. | Latem | - | Drongen | 2 | - | 2 |
. | Nevele | - | Assenede | 3 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Kleit | 2 | - | 1 |
. | KFCO Gent | - | St.Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
. | Bellem | - | St.Denijs | 2 | - | 1 |
het aantal dagen op de eerste plaats
en het aantal dagen op de laatste plaats
Algemene rangschikking met plaatsbepalende details
30/30 |
| | | 1 | 2 |
| | Ursel | 61 | 18 |
2. | x | KFCO Gent | 55 | 15 |
3. | x | Kleit | 54 | 16 |
4. | x | Drongen | 54 | 15 |
5. | x | Waarschoot | 51 | 15 |
6. | x | Merendree | 48 | 14 |
7. | x | Adegem | 45 | 14 |
8. | x | St.Denijs | 43 | 13 |
| x | St.Kruis-Winkel | 43 | 13 |
10. | x | Aalter | 38 | 11 |
11. | x | Sleidinge | 36 | 10 |
12. | x | Latem | 36 | 9 |
13. | x | Assenede | 31 | 9 |
14. | x | Bellem | 30 | 8 |
15. | x | Zeveren | 25 | 7 |
16. | x | Nevele | 22 | 5 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Waarschoot | 24 | 7 | +15 | 22 |
2. | Drongen | 21 | 6 | +10 | 20 |
3. | KFCO Gent | 18 | 5 | +11 | 18 |
4. | Kleit | 18 | 5 | +7 | 21 |
5. | Merendree | 17 | 5 | +12 | 23 |
6. | Ursel | 17 | 5 | +3 | 21 |
7. | Adegem | 16 | 5 | +3 | 18 |
8. | St.Kruis-Winkel | 15 | 4 | +3 | 14 |
9. | Sleidinge | 14 | 4 | -2 | 14 |
10. | Bellem | 13 | 4 | +3 | 18 |
11. | St.Denijs | 12 | 4 | -1 | 25 |
12. | Assenede | 11 | 3 | -4 | 18 |
13. | Latem | 10 | 2 | -7 | 11 |
14. | Nevele | 7 | 1 | -10 | 12 |
15. | Aalter | 6 | 2 | -16 | 13 |
16. | Zeveren | 4 | 1 | -27 | 5 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Kleit | 26 | 8 | +18 | 24 |
2. | Ursel | 23 | 7 | +7 | 17 |
3. | St.Kruis-Winkel | 19 | 6 | +8 | 24 |
4. | Drongen | 19 | 5 | +8 | 26 |
5. | KFCO Gent | 16 | 4 | +10 | 24 |
6. | Merendree | 15 | 4 | +3 | 18 |
7. | St.Denijs | 14 | 4 | +7 | 21 |
8. | Aalter | 14 | 4 | +2 | 19 |
9. | Waarschoot | 14 | 4 | -2 | 20 |
10. | Adegem | 14 | 4 | -4 | 18 |
11. | Latem | 12 | 3 | -5 | 15 |
12. | Sleidinge | 11 | 3 | -10 | 14 |
13. | Assenede | 9 | 3 | -15 | 13 |
14. | Nevele | 7 | 2 | -7 | 16 |
15. | Bellem | 6 | 1 | -7 | 12 |
16. | Zeveren | 4 | 1 | -13 | 18 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| KFCO Gent | 21 | 6 | +15 | 23 |
2. | Ursel | 21 | 6 | +10 | 20 |
3. | Aalter | 18 | 5 | +4 | 18 |
4. | Zeveren | 17 | 5 | +4 | 15 |
5. | St.Denijs | 17 | 5 | +2 | 19 |
6. | Merendree | 16 | 5 | +3 | 17 |
7. | Adegem | 15 | 5 | -1 | 17 |
8. | Drongen | 14 | 4 | +4 | 20 |
9. | Latem | 14 | 4 | +2 | 18 |
10. | Waarschoot | 13 | 4 | -4 | 14 |
11. | Assenede | 11 | 3 | -5 | 14 |
12. | Bellem | 11 | 3 | -7 | 20 |
13. | Sleidinge | 11 | 3 | -10 | 14 |
14. | Kleit | 10 | 3 | +1 | 14 |
15. | St.Kruis-Winkel | 9 | 3 | -6 | 12 |
16. | Nevele | 8 | 2 | -12 | 12 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing