www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222011-2012, Brabant-3A: WALSHOUTEM
Wedstrijden1 | Zo-04/09/11 | 15:00 | Walshoutem - | Budingen | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Zo-11/09/11 | 15:00 | Jauche - | Walshoutem | 0 - | 3 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-18/09/11 | 15:00 | Walshoutem - | Roosbeek | 2 - | 2 | 1 | | 7 | 3 | |
4 | Zo-25/09/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Walshoutem | 4 - | 2 | | 0 | 7 | 3 | |
5 | Zo-02/10/11 | 15:00 | Hakendover - | Walshoutem | 2 - | 2 | | 1 | 8 | 4 | |
6 | Zo-09/10/11 | 15:00 | Walshoutem - | Heide Linter | 5 - | 0 | 3 | | 11 | 2 | |
7 | Zo-16/10/11 | 15:00 | Binkom - | Walshoutem | 2 - | 0 | | 0 | 11 | 5 | |
8 | Zo-23/10/11 | 15:00 | Walshoutem - | Drieslinter | 2 - | 1 | 3 | | 14 | 4 | |
9 | Zo-30/10/11 | 15:00 | Korbeek - | Walshoutem | 0 - | 4 | | 3 | 17 | 4 | |
10 | Zo-06/11/11 | 15:00 | Walshoutem - | Boutersem | 4 - | 2 | 3 | | 20 | 3 | |
11 | Zo-13/11/11 | 15:00 | Jodoigne A - | Walshoutem | 0 - | 2 | | 3 | 23 | 3 | |
12 | Zo-20/11/11 | 15:00 | Walshoutem - | Rummen | 5 - | 1 | 3 | | 26 | 3 | |
13 | Za-26/11/11 | 19:30 | Beauvechain - | Walshoutem | 3 - | 4 | | 3 | 29 | 2 | |
14 | Zo-04/12/11 | 18:00 | Walshoutem - | Butsel | 2 - | 7 | 0 | | 29 | 3 | |
15 | Za-10/12/11 | 19:30 | Glabbeek - | Walshoutem | 0 - | 3 | | 3 | 32 | 2 | |
16 | Zo-18/12/11 | 14:30 | Budingen - | Walshoutem | 2 - | 1 | | 0 | 32 | 2 | |
17 | Zo-15/01/12 | 15:00 | Walshoutem - | Jauche | 0 - | 0 | 1 | | 33 | 3 | |
18 | Zo-22/01/12 | 15:00 | Roosbeek - | Walshoutem | 0 - | 6 | | 3 | 36 | 2 | |
19 | Zo-29/01/12 | 15:00 | Walshoutem - | Orp-Noduwez A | 1 - | 0 | 3 | | 39 | 2 | |
21 | Zo-19/02/12 | 15:00 | Heide Linter - | Walshoutem | 1 - | 6 | | 3 | 42 | 2 | |
22 | Zo-26/02/12 | 15:00 | Walshoutem - | Binkom | 5 - | 1 | 3 | | 45 | 2 | |
23 | Zo-04/03/12 | 15:00 | Drieslinter - | Walshoutem | 0 - | 7 | | 3 | 48 | 2 | |
20 | Zo-11/03/12 | 17:00 | Walshoutem - | Hakendover | 3 - | 0 | 3 | | 51 | 2 | |
24 | Zo-18/03/12 | 15:00 | Walshoutem - | Korbeek | 6 - | 1 | 3 | | 54 | 2 | |
25 | Zo-25/03/12 | 15:00 | Boutersem - | Walshoutem | 0 - | 2 | | 3 | 57 | 2 | |
26 | Zo-01/04/12 | 15:00 | Walshoutem - | Jodoigne A | 4 - | 2 | 3 | | 60 | 2 | |
27 | Zo-15/04/12 | 15:00 | Rummen - | Walshoutem | 1 - | 4 | | 3 | 63 | 2 | |
28 | Zo-22/04/12 | 15:00 | Walshoutem - | Beauvechain | 4 - | 3 | 3 | | 66 | 2 | |
29 | Zo-29/04/12 | 16:00 | Butsel - | Walshoutem | 3 - | 2 | | 0 | 66 | 2 | |
30 | Zo-06/05/12 | 15:00 | Walshoutem - | Glabbeek | 6 - | 2 | 3 | | 69 | 2 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Butsel | | 83 | | 27 |
⇒ | 2 | Walshoutem | x | 69 | | 22 |
| 3 | Binkom | x | 59 | | 18 |
| 4 | Jodoigne A | x | 50 | | 16 |
| 5 | Boutersem | x | 45 | | 12 |
| 6 | Budingen | x | 43 | | 12 |
| . | Roosbeek | x | 43 | | 12 |
| 8 | Beauvechain | x | 40 | | 11 |
| 9 | Drieslinter | x | 37 | | 10 |
| 10 | Jauche | x | 36 | | 11 |
| 11 | Orp-Noduwez A | x | 35 | | 10 |
| . | Korbeek | x | 35 | | 10 |
| 13 | Glabbeek | x | 31 | | 8 |
| 14 | Hakendover | x | 28 | | 7 |
| 15 | Heide Linter | x | 27 | | 8 |
| 16 | Rummen | x | 16 | | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.