www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222011-2012, Brabant-3A: ORP-NODUWEZ A
Wedstrijden1 | Zo-04/09/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Jauche | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Zo-11/09/11 | 15:00 | Roosbeek - | Orp-Noduwez A | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 5 | |
3 | Zo-18/09/11 | 15:00 | Hakendover - | Orp-Noduwez A | 1 - | 1 | | 1 | 4 | 7 | |
4 | Zo-25/09/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Walshoutem | 4 - | 2 | 3 | | 7 | 3 | |
5 | Zo-02/10/11 | 15:00 | Heide Linter - | Orp-Noduwez A | 1 - | 1 | | 1 | 8 | 4 | |
6 | Zo-09/10/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Binkom | 2 - | 1 | 3 | | 11 | 2 | |
7 | Zo-16/10/11 | 15:00 | Drieslinter - | Orp-Noduwez A | 3 - | 1 | | 0 | 11 | 5 | |
8 | Zo-23/10/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Korbeek | 1 - | 4 | 0 | | 11 | 6 | |
9 | Zo-30/10/11 | 15:00 | Boutersem - | Orp-Noduwez A | 3 - | 2 | | 0 | 11 | 7 | |
10 | Zo-06/11/11 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Jodoigne A | 1 - | 2 | 0 | | 11 | 10 | |
11 | Za-12/11/11 | 20:00 | Rummen - | Orp-Noduwez A | 2 - | 1 | | 0 | 11 | 13 | |
12 | Zo-20/11/11 | 14:30 | Orp-Noduwez A - | Beauvechain | 1 - | 3 | 0 | | 11 | 13 | |
13 | Zo-27/11/11 | 14:30 | Butsel - | Orp-Noduwez A | 3 - | 1 | | 0 | 11 | 14 | |
14 | Zo-04/12/11 | 14:30 | Orp-Noduwez A - | Glabbeek | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 12 | |
15 | Zo-11/12/11 | 14:30 | Budingen - | Orp-Noduwez A | 6 - | 0 | | 0 | 14 | 13 | |
16 | Zo-18/12/11 | 14:30 | Jauche - | Orp-Noduwez A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 15 | |
17 | Zo-15/01/12 | 14:30 | Orp-Noduwez A - | Roosbeek | 1 - | 1 | 1 | | 16 | 15 | |
18 | Zo-22/01/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Hakendover | 3 - | 1 | 3 | | 19 | 10 | |
19 | Zo-29/01/12 | 15:00 | Walshoutem - | Orp-Noduwez A | 1 - | 0 | | 0 | 19 | 12 | |
21 | Zo-19/02/12 | 15:00 | Binkom - | Orp-Noduwez A | 5 - | 0 | | 0 | 19 | 14 | |
22 | Zo-26/02/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Drieslinter | 1 - | 1 | 1 | | 20 | 14 | |
23 | Zo-04/03/12 | 15:00 | Korbeek - | Orp-Noduwez A | 0 - | 3 | | 3 | 23 | 13 | |
20 | Zo-11/03/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Heide Linter | 2 - | 1 | 3 | | 26 | 10 | |
24 | Zo-18/03/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Boutersem | 2 - | 3 | 0 | | 26 | 12 | |
25 | Zo-25/03/12 | 15:00 | Jodoigne A - | Orp-Noduwez A | 4 - | 1 | | 0 | 26 | 13 | |
26 | Zo-01/04/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Rummen | 5 - | 1 | 3 | | 29 | 12 | |
27 | Zo-15/04/12 | 15:00 | Beauvechain - | Orp-Noduwez A | 2 - | 3 | | 3 | 32 | 10 | |
28 | Zo-22/04/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Butsel | 3 - | 4 | 0 | | 32 | 11 | |
29 | Zo-29/04/12 | 15:00 | Glabbeek - | Orp-Noduwez A | 1 - | 3 | | 3 | 35 | 10 | |
30 | Zo-06/05/12 | 15:00 | Orp-Noduwez A - | Budingen | 0 - | 2 | 0 | | 35 | 11 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Butsel | | 83 | | 27 |
| 2 | Walshoutem | x | 69 | | 22 |
| 3 | Binkom | x | 59 | | 18 |
| 4 | Jodoigne A | x | 50 | | 16 |
| 5 | Boutersem | x | 45 | | 12 |
| 6 | Budingen | x | 43 | | 12 |
| . | Roosbeek | x | 43 | | 12 |
| 8 | Beauvechain | x | 40 | | 11 |
| 9 | Drieslinter | x | 37 | | 10 |
| 10 | Jauche | x | 36 | | 11 |
⇒ | 11 | Orp-Noduwez A | x | 35 | | 10 |
| . | Korbeek | x | 35 | | 10 |
| 13 | Glabbeek | x | 31 | | 8 |
| 14 | Hakendover | x | 28 | | 7 |
| 15 | Heide Linter | x | 27 | | 8 |
| 16 | Rummen | x | 16 | | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.