www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222009-2010, Brabant-3B: WAYS-GENAPPE A
Wedstrijden1 | Zo-30/08/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Woluwe A | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 6 | |
2 | Zo-06/09/09 | 15:00 | Auderghem A - | Ways-Genappe A | 0 - | 3 | | 3 | 4 | 2 | |
3 | Zo-13/09/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Saint-Michel | 1 - | 0 | 3 | | 7 | 2 | |
4 | Zo-20/09/09 | 15:00 | Chastre A - | Ways-Genappe A | 1 - | 2 | | 3 | 10 | 1 | |
5 | Zo-27/09/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Lasne A | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 2 | |
6 | Zo-04/10/09 | 15:00 | CS Braine B - | Ways-Genappe A | 2 - | 2 | | 1 | 12 | 2 | |
7 | Zo-11/10/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Huppaye | 0 - | 4 | 0 | | 12 | 5 | |
8 | Zo-18/10/09 | 15:00 | Houtain Genappe - | Ways-Genappe A | 1 - | 4 | | 3 | 15 | 3 | |
9 | Zo-25/10/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Etterbeek | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 2 | |
10 | Zo-08/11/09 | 15:00 | Wezembeek - | Ways-Genappe A | 0 - | 0 | | 1 | 19 | 2 | |
11 | Zo-15/11/09 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Incourt A | 0 - | 1 | 0 | | 19 | 3 | |
12 | Zo-22/11/09 | 14:30 | Orp-Noduwez A - | Ways-Genappe A | 5 - | 0 | | 0 | 19 | 5 | |
13 | Zo-29/11/09 | 14:30 | Ways-Genappe A - | Chaumont-Gistoux | 2 - | 3 | 0 | | 19 | 7 | |
14 | Zo-06/12/09 | 14:30 | Saint-Josse - | Ways-Genappe A | 5 - | 0 | | 0 | 19 | 9 | |
15 | Zo-13/12/09 | 14:30 | Ways-Genappe A - | Sart A | 3 - | 4 | 0 | | 19 | 9 | |
19 | Zo-24/01/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Chastre A | 1 - | 1 | 1 | | 20 | 10 | |
21 | Zo-07/02/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | CS Braine B | 2 - | 1 | 3 | | 23 | 10 | |
16 | Zo-21/02/10 | 15:00 | Woluwe A - | Ways-Genappe A | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 10 | |
23 | Zo-28/02/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Houtain Genappe | 4 - | 1 | 3 | | 26 | 7 | |
24 | Zo-07/03/10 | 15:00 | Etterbeek - | Ways-Genappe A | 4 - | 1 | | 0 | 26 | 8 | |
17 | Zo-14/03/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Auderghem A | 1 - | 3 | 0 | | 26 | 9 | |
25 | Zo-21/03/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Wezembeek | 2 - | 2 | 1 | | 27 | 10 | |
26 | Za-27/03/10 | 20:00 | Incourt A - | Ways-Genappe A | 1 - | 1 | | 1 | 28 | 10 | |
18 | Zo-04/04/10 | 15:00 | Saint-Michel - | Ways-Genappe A | 2 - | 2 | | 1 | 29 | 9 | |
27 | Zo-11/04/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Orp-Noduwez A | 2 - | 0 | 3 | | 32 | 9 | |
28 | Zo-18/04/10 | 15:00 | Chaumont-Gistoux - | Ways-Genappe A | 0 - | 3 | | 3 | 35 | 9 | |
20 | Zo-25/04/10 | 15:00 | Lasne A - | Ways-Genappe A | 2 - | 1 | | 0 | 35 | 9 | |
22 | Zo-02/05/10 | 15:00 | Huppaye - | Ways-Genappe A | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 9 | |
29 | Zo-09/05/10 | 15:00 | Ways-Genappe A - | Saint-Josse | 1 - | 2 | 0 | | 38 | 9 | |
30 | Do-13/05/10 | 15:00 | Sart A - | Ways-Genappe A | 2 - | 1 | | 0 | 38 | 9 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Saint-Josse | | 69 | | 21 |
| 2 | Wezembeek | x | 66 | | 20 |
| 3 | Auderghem A | x | 56 | | 17 |
| 4 | Saint-Michel | x | 53 | | 16 |
| 5 | Orp-Noduwez A | x | 53 | | 15 |
| 6 | Sart A | x | 48 | | 14 |
| 7 | CS Braine B | x | 39 | | 10 |
| . | Chastre A | x | 39 | | 10 |
⇒ | 9 | Ways-Genappe A | x | 38 | | 10 |
| 10 | Etterbeek | x | 36 | | 9 |
| 11 | Incourt A | x | 34 | | 10 |
| . | Lasne A | x | 34 | | 10 |
| 13 | Woluwe A | x | 31 | | 8 |
| 14 | Chaumont-Gistoux | x | 29 | | 8 |
| 15 | Houtain Genappe | x | 27 | | 7 |
| 16 | Huppaye | x | 17 | | 4 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.