www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222009-2010, Antwerpen-3C: BEEKHOEK
Wedstrijden1 | Vr-28/08/09 | 19:30 | Rauw - | Beekhoek | 2 - | 1 | | 0 | 0 | 9 | - |
2 | Zo-06/09/09 | 15:00 | Beekhoek - | Retie | 0 - | 0 | 1 | | 1 | 10 | |
3 | Za-12/09/09 | 19:30 | Zammel - | Beekhoek | 3 - | 3 | | 1 | 2 | 13 | |
4 | Zo-20/09/09 | 15:00 | Beekhoek - | Kasterlee | 0 - | 2 | 0 | | 2 | 13 | |
5 | Zo-27/09/09 | 15:00 | Berg en Dal - | Beekhoek | 1 - | 2 | | 3 | 5 | 11 | |
6 | Zo-04/10/09 | 15:00 | Beekhoek - | St.Dimpna | 1 - | 2 | 0 | | 5 | 13 | |
7 | Zo-11/10/09 | 15:00 | Beekhoek - | Lentezon Beerse | 1 - | 2 | 0 | | 5 | 14 | |
8 | Zo-18/10/09 | 15:00 | Weelde - | Beekhoek | 1 - | 0 | | 0 | 5 | 15 | |
9 | Zo-25/10/09 | 15:00 | Beekhoek - | Flandria | 0 - | 4 | 0 | | 5 | 15 | |
10 | Zo-01/11/09 | 14:30 | Poederlee - | Beekhoek | 1 - | 2 | | 3 | 8 | 15 | |
11 | Zo-08/11/09 | 14:30 | Beekhoek - | Poppel | 1 - | 5 | 0 | | 8 | 16 | - |
12 | Za-14/11/09 | 19:30 | Vrij Arendonk - | Beekhoek | 1 - | 1 | | 1 | 9 | 15 | - |
13 | Zo-22/11/09 | 14:30 | Beekhoek - | Zoersel | 1 - | 1 | 1 | | 10 | 15 | |
14 | Zo-29/11/09 | 14:30 | Zwaneven - | Beekhoek | 2 - | 0 | | 0 | 10 | 15 | |
15 | Zo-06/12/09 | 14:30 | Beekhoek - | Oud Turnhout | 0 - | 1 | 0 | | 10 | 16 | - |
16 | Zo-13/12/09 | 14:30 | Beekhoek - | Rauw | 3 - | 0 | 3 | | 13 | 16 | - |
20 | Zo-24/01/10 | 14:30 | Beekhoek - | Berg en Dal | 1 - | 0 | 3 | | 16 | 14 | |
21 | Zo-31/01/10 | 14:30 | St.Dimpna - | Beekhoek | 2 - | 3 | | 3 | 19 | 13 | |
22 | Zo-07/02/10 | 15:00 | Lentezon Beerse - | Beekhoek | 0 - | 1 | | 3 | 22 | 10 | |
24 | Zo-21/02/10 | 15:00 | Flandria - | Beekhoek | 2 - | 0 | | 0 | 22 | 11 | |
25 | Zo-28/02/10 | 15:00 | Beekhoek - | Poederlee | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 13 | |
26 | Zo-07/03/10 | 15:00 | Poppel - | Beekhoek | 3 - | 2 | | 0 | 22 | 16 | - |
27 | Zo-14/03/10 | 15:00 | Beekhoek - | Vrij Arendonk | 0 - | 0 | 1 | | 23 | 15 | - |
28 | Zo-21/03/10 | 15:00 | Zoersel - | Beekhoek | 5 - | 0 | | 0 | 23 | 15 | - |
17 | Zo-28/03/10 | 15:00 | Retie - | Beekhoek | 1 - | 2 | | 3 | 26 | 14 | |
23 | Za-03/04/10 | 18:00 | Beekhoek - | Weelde | 0 - | 1 | 0 | | 26 | 14 | |
18 | Zo-11/04/10 | 15:00 | Beekhoek - | Zammel | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 14 | |
19 | Za-17/04/10 | 19:30 | Kasterlee - | Beekhoek | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 14 | |
29 | Zo-25/04/10 | 15:00 | Beekhoek - | Zwaneven | 2 - | 3 | 0 | | 27 | 15 | |
30 | Zo-02/05/10 | 15:00 | Oud Turnhout - | Beekhoek | 1 - | 2 | | 3 | 30 | 15 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Poppel | | 66 | | 19 |
| 2 | Berg en Dal | x | 53 | | 16 |
| 3 | Kasterlee | x | 53 | | 14 |
| 4 | Weelde | x | 52 | | 15 |
| 5 | Zwaneven | x | 51 | | 14 |
| 6 | Zoersel | x | 49 | | 14 |
| 7 | Retie | x | 41 | | 11 |
| 8 | Flandria | x | 39 | | 12 |
| 9 | Vrij Arendonk | x | 38 | | 9 |
| 10 | Lentezon Beerse | x | 36 | | 9 |
| 11 | Oud Turnhout | x | 34 | | 10 |
| 12 | Poederlee | x | 34 | | 9 |
| 13 | Rauw | x | 33 | | 9 |
| 14 | St.Dimpna | x | 30 | | 9 |
⇒ | 15 | Beekhoek | x | 30 | | 8 |
| 16 | Zammel | x | 25 | | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.