www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222008-2009, Brabant-3B: MT.ST.GUIBERT
Wedstrijden1 | Zo-31/08/08 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | CS Braine B | 0 - | 5 | 0 | | 0 | 11 | - |
2 | Zo-07/09/08 | 15:00 | Ophain A - | Mt.St.Guibert | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | - |
3 | Zo-14/09/08 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Incourt | 2 - | 5 | 0 | | 0 | 15 | - |
4 | Za-20/09/08 | 20:00 | Chastre A - | Mt.St.Guibert | 4 - | 1 | | 0 | 0 | 15 | - |
5 | Zo-28/09/08 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Orp-Noduwez | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 14 | |
6 | Zo-05/10/08 | 15:00 | Etterbeek - | Mt.St.Guibert | 6 - | 1 | | 0 | 3 | 14 | |
7 | Zo-12/10/08 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Melin | 2 - | 5 | 0 | | 3 | 16 | - |
8 | Zo-19/10/08 | 15:00 | Ways Genappe A - | Mt.St.Guibert | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 16 | - |
9 | Zo-26/10/08 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Auderghem A | 2 - | 3 | 0 | | 3 | 16 | - |
10 | Zo-02/11/08 | 15:00 | Stockel A - | Mt.St.Guibert | 3 - | 0 | | 0 | 3 | 16 | - |
11 | Zo-09/11/08 | 15:00 | Chaumont-Gistoux - | Mt.St.Guibert | 0 - | 2 | | 3 | 6 | 13 | |
13 | Zo-30/11/08 | 14:30 | Mt.St.Guibert - | Jodoigne LS A | 1 - | 6 | 0 | | 6 | 15 | |
14 | Zo-07/12/08 | 15:00 | Saint-Michel A - | Mt.St.Guibert | 6 - | 0 | | 0 | 6 | 15 | |
15 | Zo-14/12/08 | 14:30 | Mt.St.Guibert - | Saint Josse | 1 - | 4 | 0 | | 6 | 15 | |
12 | Zo-21/12/08 | 14:30 | Sart - | Mt.St.Guibert | 3 - | 0 | | 0 | 6 | 15 | |
17 | Zo-18/01/09 | 15:00 | CS Braine B - | Mt.St.Guibert | 4 - | 0 | | 0 | 6 | 15 | |
18 | Zo-25/01/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Chastre A | 2 - | 5 | 0 | | 6 | 15 | |
19 | Za-31/01/09 | 20:00 | Incourt - | Mt.St.Guibert | 4 - | 2 | | 0 | 6 | 15 | |
20 | Zo-08/02/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Etterbeek | 2 - | 3 | 0 | | 6 | 15 | |
21 | Zo-15/02/09 | 15:00 | Orp-Noduwez - | Mt.St.Guibert | 2 - | 0 | | 0 | 6 | 15 | |
22 | Zo-22/02/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Ways Genappe A | 1 - | 2 | 0 | | 6 | 15 | |
23 | Zo-01/03/09 | 15:00 | Melin - | Mt.St.Guibert | 1 - | 5 | | 3 | 9 | 15 | |
24 | Zo-08/03/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Stockel A | 1 - | 4 | 0 | | 9 | 15 | |
25 | Zo-15/03/09 | 15:00 | Auderghem A - | Mt.St.Guibert | 3 - | 0 | | 0 | 9 | 15 | |
26 | Zo-29/03/09 | 15:00 | Saint Josse - | Mt.St.Guibert | 6 - | 0 | | 0 | 9 | 15 | |
27 | Zo-05/04/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Chaumont-Gistoux | 1 - | 3 | 0 | | 9 | 15 | |
28 | Zo-19/04/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Sart | 0 - | 2 | 0 | | 9 | 15 | |
16 | Zo-26/04/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Ophain A | 0 - | 5 | 0 | | 9 | 15 | |
29 | Zo-03/05/09 | 15:00 | Jodoigne LS A - | Mt.St.Guibert | 5 - | 1 | | 0 | 9 | 15 | |
30 | Zo-10/05/09 | 15:00 | Mt.St.Guibert - | Saint-Michel A | 3 - | 5 | 0 | | 9 | 15 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Stockel A | | 69 | | 22 |
| 2 | Ophain A | x | 68 | | 21 |
| 3 | Saint Josse | x | 67 | | 20 |
| 4 | CS Braine B | x | 61 | | 19 |
| 5 | Saint-Michel A | x | 52 | | 14 |
| 6 | Auderghem A | x | 51 | | 15 |
| 7 | Jodoigne LS A | x | 48 | | 15 |
| 8 | Sart | x | 44 | | 13 |
| 9 | Ways Genappe A | x | 41 | | 11 |
| 10 | Incourt | x | 39 | | 12 |
| 11 | Chastre A | x | 37 | | 10 |
| 12 | Etterbeek | x | 33 | | 10 |
| 13 | Orp-Noduwez | x | 28 | | 8 |
| 14 | Chaumont-Gistoux | x | 28 | | 6 |
⇒ | 15 | Mt.St.Guibert | x | 9 | | 3 |
| 16 | Melin | x | 5 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.