www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222008-2009, Brabant-1: CS BRAINE A
Wedstrijden1 | Za-30/08/08 | 19:30 | CS Braine A - | Everbeur A | 0 - | 1 | 0 | | 0 | 12 | - |
2 | Zo-07/09/08 | 15:00 | RUSA Schaerbeek - | CS Braine A | 0 - | 1 | | 3 | 3 | 9 | |
3 | Zo-14/09/08 | 15:00 | CS Braine A - | Bon Air Sp.A | 5 - | 1 | 3 | | 6 | 4 | |
4 | Zo-21/09/08 | 15:00 | Wolvertem - | CS Braine A | 2 - | 2 | | 1 | 7 | 4 | |
5 | Za-27/09/08 | 19:30 | CS Braine A - | Léopold Uccle | 4 - | 0 | 3 | | 10 | 3 | |
6 | Zo-05/10/08 | 15:00 | Sterrebeek - | CS Braine A | 1 - | 0 | | 0 | 10 | 5 | |
7 | Zo-12/10/08 | 15:00 | Kampenhout - | CS Braine A | 0 - | 0 | | 1 | 11 | 6 | |
8 | Zo-19/10/08 | 15:00 | CS Braine A - | Halle | 3 - | 1 | 3 | | 14 | 4 | |
9 | Za-25/10/08 | 19:30 | Bierbeek A - | CS Braine A | 2 - | 2 | | 1 | 15 | 5 | |
10 | Zo-02/11/08 | 15:00 | CS Braine A - | Ganshoren | 1 - | 1 | 1 | | 16 | 5 | |
11 | Zo-09/11/08 | 15:00 | Vilvoorde A - | CS Braine A | 1 - | 1 | | 1 | 17 | 5 | |
13 | Zo-30/11/08 | 14:30 | CS Braine A - | Beersel-Drogenbos | 3 - | 0 | 3 | | 20 | 5 | |
14 | Zo-07/12/08 | 14:30 | Rode-Verrewinkel - | CS Braine A | 0 - | 0 | | 1 | 21 | 7 | |
15 | Zo-14/12/08 | 14:30 | CS Braine A - | Tempo Overijse A | 2 - | 0 | 3 | | 24 | 4 | |
12 | Zo-21/12/08 | 14:30 | Wambeek - | CS Braine A | 1 - | 0 | | 0 | 24 | 4 | |
17 | Zo-18/01/09 | 14:30 | Everbeur A - | CS Braine A | 2 - | 2 | | 1 | 25 | 4 | |
18 | Zo-25/01/09 | 15:00 | CS Braine A - | Wolvertem | 0 - | 0 | 1 | | 26 | 4 | |
19 | Zo-01/02/09 | 15:00 | Bon Air Sp.A - | CS Braine A | 0 - | 1 | | 3 | 29 | 4 | |
20 | Zo-08/02/09 | 15:00 | CS Braine A - | Sterrebeek | 1 - | 0 | 3 | | 32 | 3 | |
21 | Zo-15/02/09 | 15:00 | Léopold Uccle - | CS Braine A | 1 - | 1 | | 1 | 33 | 2 | |
22 | Zo-22/02/09 | 15:00 | Halle - | CS Braine A | 1 - | 1 | | 1 | 34 | 4 | |
23 | Zo-01/03/09 | 15:00 | CS Braine A - | Kampenhout | 1 - | 0 | 3 | | 37 | 2 | |
24 | Zo-08/03/09 | 15:00 | Ganshoren - | CS Braine A | 1 - | 5 | | 3 | 40 | 2 | |
25 | Zo-15/03/09 | 15:00 | CS Braine A - | Bierbeek A | 1 - | 1 | 1 | | 41 | 2 | |
26 | Zo-29/03/09 | 16:00 | Tempo Overijse A - | CS Braine A | 1 - | 3 | | 3 | 44 | 2 | |
27 | Zo-05/04/09 | 15:00 | CS Braine A - | Vilvoorde A | 6 - | 2 | 3 | | 47 | 2 | |
28 | Zo-19/04/09 | 15:00 | CS Braine A - | Wambeek | 5 - | 0 | 3 | | 50 | 2 | |
16 | Zo-26/04/09 | 15:00 | CS Braine A - | RUSA Schaerbeek | 1 - | 3 | 0 | | 50 | 2 | |
29 | Zo-03/05/09 | 15:00 | Beersel-Drogenbos - | CS Braine A | 2 - | 1 | | 0 | 50 | 2 | |
30 | Zo-10/05/09 | 15:00 | CS Braine A - | Rode-Verrewinkel | 0 - | 2 | 0 | | 50 | 2 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Tempo Overijse A | | 59 | | 18 |
⇒ | 2 | CS Braine A | x | 50 | | 13 |
| 3 | Rode-Verrewinkel | x | 48 | | 13 |
| 4 | Léopold Uccle | x | 46 | | 12 |
| 5 | Vilvoorde A | x | 44 | | 11 |
| 6 | Halle | x | 43 | | 12 |
| 7 | Everbeur A | x | 40 | | 12 |
| 8 | Wolvertem | x | 40 | | 10 |
| 9 | Beersel-Drogenbos | x | 39 | | 11 |
| . | Wambeek | x | 39 | | 11 |
| 11 | Kampenhout | x | 36 | | 9 |
| . | Sterrebeek | x | 36 | | 9 |
| 13 | Ganshoren | x | 36 | | 8 |
| 14 | Bierbeek A | x | 34 | | 8 |
| 15 | Bon Air Sp.A | x | 32 | | 9 |
| 16 | RUSA Schaerbeek | x | 32 | | 8 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.