www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 31/12/20222008-2009, Antwerpen-4A: BERENDRECHT
Wedstrijden1 | Wo-27/08/08 | 19:30 | Berendrecht - | Olympic Essen | 2 - | 0 | | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Zo-31/08/08 | 15:00 | Berendrecht - | Boechout | 4 - | 2 | | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Wo-03/09/08 | 18:30 | Jong Merksem - | Berendrecht | 0 - | 6 | F1 | | 3 | 9 | 1 | |
5 | Zo-14/09/08 | 15:00 | Berendrecht - | Borsbeek | 0 - | 2 | | 0 | | 9 | 5 | |
6 | Zo-21/09/08 | 15:00 | Heibos - | Berendrecht | 6 - | 2 | | | 0 | 9 | 10 | |
7 | Zo-28/09/08 | 15:00 | Lint - | Berendrecht | 2 - | 4 | | | 3 | 12 | 7 | |
8 | Zo-05/10/08 | 15:00 | Berendrecht - | FC Turk Sp. | 3 - | 1 | | 3 | | 15 | 3 | |
9 | Zo-12/10/08 | 15:00 | Putte SK - | Berendrecht | 1 - | 1 | | | 1 | 16 | 3 | |
10 | Zo-19/10/08 | 15:00 | Berendrecht - | Burcht | 1 - | 0 | | 3 | | 19 | 3 | |
11 | Zo-26/10/08 | 15:00 | Luchtbalboys - | Berendrecht | 0 - | 4 | | | 3 | 22 | 2 | |
12 | Zo-02/11/08 | 14:30 | Berendrecht - | SK Donk | 3 - | 1 | | 3 | | 25 | 2 | |
13 | Za-08/11/08 | 20:00 | Olympic - | Berendrecht | 3 - | 1 | | | 0 | 25 | 2 | |
14 | Di-11/11/08 | 19:30 | Berendrecht - | Exc.Essen | 4 - | 0 | | 3 | | 28 | 2 | |
15 | Zo-16/11/08 | 14:30 | Mortsel OG - | Berendrecht | 1 - | 4 | | | 3 | 31 | 2 | |
16 | Zo-23/11/08 | 14:30 | Berendrecht - | Antuerpia | 5 - | 1 | | 3 | | 34 | 2 | |
17 | Zo-30/11/08 | 14:30 | VE Stabroek - | Berendrecht | 2 - | 6 | | | 3 | 37 | 2 | |
18 | Zo-07/12/08 | 14:30 | Olympic Essen - | Berendrecht | 1 - | 3 | | | 3 | 40 | 2 | |
19 | Zo-14/12/08 | 14:30 | Berendrecht - | Jong Merksem | 4 - | 2 | | 3 | | 43 | 2 | |
20 | Za-20/12/08 | 19:30 | Boechout - | Berendrecht | 1 - | 2 | | | 3 | 46 | 2 | |
23 | Zo-18/01/09 | 14:30 | Berendrecht - | Heibos | 2 - | 2 | | 1 | | 47 | 2 | |
24 | Zo-25/01/09 | 14:30 | Berendrecht - | Lint | 4 - | 3 | | 3 | | 50 | 2 | |
25 | Zo-01/02/09 | 15:00 | FC Turk Sp. - | Berendrecht | 0 - | 4 | | | 3 | 53 | 2 | |
26 | Zo-08/02/09 | 15:00 | Berendrecht - | Putte SK | 2 - | 1 | | 3 | | 56 | 2 | |
27 | Zo-15/02/09 | 15:00 | Burcht - | Berendrecht | 0 - | 2 | | | 3 | 59 | 2 | |
28 | Za-21/02/09 | 19:30 | Berendrecht - | Luchtbalboys | 3 - | 6 | | 0 | | 59 | 2 | |
29 | Zo-01/03/09 | 15:00 | SK Donk - | Berendrecht | 1 - | 3 | | | 3 | 62 | 2 | |
30 | Za-07/03/09 | 20:00 | Berendrecht - | Olympic | 3 - | 1 | | 3 | | 65 | 2 | |
31 | Za-14/03/09 | 19:30 | Exc.Essen - | Berendrecht | 1 - | 1 | | | 1 | 66 | 2 | |
32 | Za-21/03/09 | 19:30 | Berendrecht - | Mortsel OG | 2 - | 1 | | 3 | | 69 | 2 | |
22 | Zo-29/03/09 | 15:00 | Borsbeek - | Berendrecht | 2 - | 0 | | | 0 | 69 | 2 | |
33 | Zo-05/04/09 | 15:00 | Antuerpia - | Berendrecht | 0 - | 5 | | | 3 | 72 | 2 | |
34 | Zo-19/04/09 | 15:00 | Berendrecht - | VE Stabroek | 3 - | 0 | | 3 | | 75 | 2 | |
Rangschikking(32/32) | 1 | Olympic | | 85 | | 28 |
⇒ | 2 | Berendrecht | x | 75 | | 24 |
| 3 | Borsbeek | x | 69 | | 21 |
| 4 | Heibos | x | 68 | | 21 |
| 5 | Lint | x | 56 | | 16 |
| 6 | Boechout | x | 54 | | 17 |
| 7 | SK Donk | x | 49 | | 15 |
| 8 | Luchtbalboys | x | 46 | | 14 |
| 9 | Putte SK | x | 42 | | 12 |
| 10 | Exc.Essen | x | 40 | | 12 |
| 11 | Olympic Essen | x | 37 | | 10 |
| . | FC Turk Sp. | x | 37 | | 10 |
| 13 | VE Stabroek | x | 36 | | 11 |
| 14 | Burcht | x | 35 | | 9 |
| 15 | Mortsel OG | x | 32 | | 9 |
| 16 | Antuerpia | x | 9 | | 2 |
| 17 | Jong Merksem | x | 6 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.