www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 02/12/2019

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht14614341419719
2.Club Brugge14204251437718
3.Standard12503581200711
4.KRC Genk12063451215710
5.AA Gent11603281135711
6.Lokeren888227907676
7.Charleroi861232816652
8.Zulte-Waregem744200808539
9.Sint Truiden647169664546
10.Westerlo627167658510
11.Mouscron(-Péruwelz)618168711513
12.KV Kortrijk582162586433
13.KV Mechelen581157589471
14.Germinal Beerschot555147592440
15.Cercle Brugge522141544463
16.(Waasland-)Beveren488122585517
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende34592371283
19.Mons32183364304
20.Antwerpen28175294231
21.La Louvière21851221202
22.RWDM18047178170
23.Roeselare17343209174
24.Eupen16041196167
25.Oud-Heverlee Leuven15036192142
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Lokeren
Charleroi
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Westerlo
Mouscron(-Péruwelz)
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Mons
Antwerpen
La Louvière
RWDM
Roeselare
Eupen
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Lokeren met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Lokeren tegen KRC Genk

1.2000/2001KRC Genk-Lokeren0-01
2..Lokeren-KRC Genk2-21
3.2001/2002Lokeren-KRC Genk2-21
4..KRC Genk-Lokeren3-31
5.2002/2003KRC Genk-Lokeren2-33
6..Lokeren-KRC Genk4-13
7.2003/2004KRC Genk-Lokeren3-10
8..Lokeren-KRC Genk2-13
9.2004/2005KRC Genk-Lokeren2-10
10..Lokeren-KRC Genk1-30
11.2005/2006Lokeren-KRC Genk1-11
12..KRC Genk-Lokeren2-21
13.2006/2007KRC Genk-Lokeren1-00
14..Lokeren-KRC Genk0-10
15.2007/2008Lokeren-KRC Genk1-11
16..KRC Genk-Lokeren2-33
17.2008/2009KRC Genk-Lokeren1-00
18..Lokeren-KRC Genk1-20
19.2009/2010Lokeren-KRC Genk0-20
20..KRC Genk-Lokeren3-10
21.2010/2011KRC Genk-Lokeren3-10
22..Lokeren-KRC Genk2-21
23..playoff1KRC Genk-Lokeren2-10
24..playoff1Lokeren-KRC Genk0-20
25.2011/2012Lokeren-KRC Genk3-13
26..KRC Genk-Lokeren0-13
27.2012/2013KRC Genk-Lokeren1-00
28..Lokeren-KRC Genk3-40
29..playoff1KRC Genk-Lokeren2-10
30..playoff1Lokeren-KRC Genk0-01
31.2013/2014Lokeren-KRC Genk3-13
32..KRC Genk-Lokeren0-23
33..playoff1Lokeren-KRC Genk1-11
34..playoff1KRC Genk-Lokeren1-23
35.2014/2015KRC Genk-Lokeren0-01
36..Lokeren-KRC Genk1-11
37.2015/2016KRC Genk-Lokeren0-23
38..Lokeren-KRC Genk0-01
39.2016/2017Lokeren-KRC Genk0-30
40..KRC Genk-Lokeren1-23
41..playoff2KRC Genk-Lokeren4-00
42..playoff2Lokeren-KRC Genk1-11
43.2017/2018KRC Genk-Lokeren0-01
44..Lokeren-KRC Genk1-20
45.2018/2019Lokeren-KRC Genk0-40
46..KRC Genk-Lokeren1-00

Er waren 46 onderlinge confrontaties.
Staan niet in de tabel:
-de bekerwedstrijden,
-de oefenwedstrijden
-de testwedstrijden,
-de finalewedstrijden van playoff2

Voor Lokeren gaf dat:
-gewonnen: 11 keer,
-gelijk: 15 keer,
-verloren: 20 keer.