www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 12/08/2020

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht14844401445732
2.Club Brugge14514341459732
3.Standard12693631215724
4.KRC Genk12323531241724
5.AA Gent11833351160724
6.Lokeren888227907676
7.Charleroi887239840666
8.Zulte-Waregem752202824552
9.Sint Truiden662173683560
10.Mouscron(-Péruwelz)633172727526
11.Westerlo627167658510
12.KV Kortrijk600167604446
13.KV Mechelen599162610484
14.Germinal Beerschot558148594441
15.Cercle Brugge537146556476
16.(Waasland-)Beveren500126595530
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende35294381296
19.Mons32183364304
20.Antwerpen30481311244
21.La Louvière21851221202
22.RWDM18047178170
23.Eupen17545211180
24.Roeselare17343209174
25.Oud-Heverlee Leuven15136193143
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Lokeren
Charleroi
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Mouscron(-Péruwelz)
Westerlo
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Mons
Antwerpen
La Louvière
RWDM
Eupen
Roeselare
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van KV Mechelen met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van KV Mechelen tegen KRC Genk

1.2000/2001KV Mechelen-KRC Genk0-01
2..KRC Genk-KV Mechelen3-10
3.2002/2003KRC Genk-KV Mechelen9-00
4..KV Mechelen-KRC Genk2-60
5.2007/2008KRC Genk-KV Mechelen2-10
6..KV Mechelen-KRC Genk2-21
7.2008/2009KRC Genk-KV Mechelen2-10
8..KV Mechelen-KRC Genk2-13
9.2009/2010KRC Genk-KV Mechelen1-23
10..KV Mechelen-KRC Genk2-13
11.2010/2011KV Mechelen-KRC Genk2-21
12..KRC Genk-KV Mechelen1-00
13.2011/2012KRC Genk-KV Mechelen0-01
14..KV Mechelen-KRC Genk3-23
15.2012/2013KRC Genk-KV Mechelen2-10
16..KV Mechelen-KRC Genk2-13
17.2013/2014KRC Genk-KV Mechelen1-00
18..KV Mechelen-KRC Genk0-20
19.2014/2015KV Mechelen-KRC Genk3-13
20..KRC Genk-KV Mechelen3-00
21..playoff2KV Mechelen-KRC Genk4-03
22..playoff2KRC Genk-KV Mechelen1-00
23.2015/2016KRC Genk-KV Mechelen3-10
24..KV Mechelen-KRC Genk1-11
25.2016/2017KRC Genk-KV Mechelen2-10
26..KV Mechelen-KRC Genk1-03
27.2017/2018KRC Genk-KV Mechelen1-00
28..KV Mechelen-KRC Genk3-23
29.2019/2020KV Mechelen-KRC Genk3-13

Er waren 29 onderlinge confrontaties.
Staan niet in de tabel:
-de bekerwedstrijden,
-de oefenwedstrijden
-de testwedstrijden,
-de finalewedstrijden van playoff2

Voor KV Mechelen gaf dat:
-gewonnen: 10 keer,
-gelijk: 5 keer,
-verloren: 14 keer.