www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/10/2019

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht14524321410713
2.Club Brugge14074211427712
3.Standard12403551191705
4.KRC Genk12013441209704
5.AA Gent11483251122704
6.Lokeren888227907676
7.Charleroi845227806646
8.Zulte-Waregem732196800533
9.Sint Truiden637166657540
10.Westerlo627167658510
11.Mouscron(-Péruwelz)612167702507
12.KV Kortrijk581162583427
13.KV Mechelen574155581465
14.Germinal Beerschot555147592440
15.Cercle Brugge517140537457
16.(Waasland-)Beveren484121579511
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende34191366277
19.Mons32183364304
20.Antwerpen26771281224
21.La Louvière21851221202
22.RWDM18047178170
23.Roeselare17343209174
24.Eupen15339191161
25.Oud-Heverlee Leuven15036192142
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Lokeren
Charleroi
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Westerlo
Mouscron(-Péruwelz)
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Mons
Antwerpen
La Louvière
RWDM
Roeselare
Eupen
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Westerlo met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Westerlo tegen Mouscron(-Péruwelz)

1.2000/2001Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo3-53
2..Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-03
3.2001/2002Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo1-23
4..Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-20
5.2002/2003Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-20
6..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo0-43
7.2003/2004Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-11
8..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo3-20
9.2004/2005Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-10
10..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo3-00
11.2005/2006Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo1-00
12..Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-50
13.2006/2007Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo4-00
14..Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-03
15.2007/2008Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-20
16..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo1-23
17.2008/2009Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-01
18..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo0-01
19.2014/2015Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-30
20..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo1-00
21..playoff2Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)0-30
22..playoff2Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo1-11
23.2015/2016Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo2-21
24..Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)2-21
25.2016/2017Westerlo-Mouscron(-Péruwelz)1-30
26..Mouscron(-Péruwelz)-Westerlo0-01

Er waren 26 onderlinge confrontaties.
Staan niet in de tabel:
-de bekerwedstrijden,
-de oefenwedstrijden
-de testwedstrijden,
-de finalewedstrijden van playoff2

Voor Westerlo gaf dat:
-gewonnen: 6 keer,
-gelijk: 7 keer,
-verloren: 13 keer.