www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
West-Vlaanderen : 2de Provinciale
zaterdag 23/03/2024 |
18:30 | Veurne | - | Oostrozebeke | 3
| - | 5
|
19:30 | Eernegem A | - | Egem B | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
14:00 | Mandel United | - | Westhoek | 0 | - | 0 |
14:30 | Oudenburg | - | Beveren-Leie | 1 | - | 0 |
15:00 | Beaufort | - | Staden B | 4
| - | 3
|
. | Cerkelladies B | - | Alveringen | 0 | - | 0 |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Staden B | 0 | - |
1 | Oudenburg | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Oostrozebeke | 12 | - | 8 | Kortrijk | | - | |
zondag 07/04/2024 |
11:30 | Beveren-Leie | 2 |
- | 1 | Veurne | | - | |
14:00 | Alveringen | 9 | - | 1 | Oudenburg | | - | |
15:00 | Westhoek | 5 | - | 0 | Cerkelladies B | | - | |
. | Staden B | 0 | - | 9 | Eernegem A | | - | |
16:00 | Egem B | 5 |
- | 10 | Mandel United | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 2de Provinciale --> Staden B
Staden B
1. | Zo-24/09/23 | 16:00 | Egem B | - | Staden B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 6 | |
2. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Staden B | - | Alveringen | 0 - | 9 | | 0 | 1 | | 9 | |
4. | Za-14/10/23 | 19:30 | Oostrozebeke | - | Staden B | 6 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
5. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Staden B | - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 11 | |
7. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Staden B | - | Veurne | 1 - | 0 | | 3 | 5 | | 10 | |
9. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Staden B | - | Beaufort | 0 - | 0 | | 1 | 6 | | 10 | |
10. | Za-02/12/23 | 19:30 | Eernegem A | - | Staden B | 8 - | 1 | | 0 | 6 | | 10 | |
6. | Wo-06/12/23 | 20:00 | Oudenburg | - | Staden B | 6 - | 0 | | 0 | 6 | | 10 | |
11. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Staden B | - | Mandel United | 0 - | 5 | | 0 | 6 | | 10 | |
12. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Cerkelladies B | - | Staden B | 4 - | 4 | | 1 | 7 | | 10 | |
8. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Kortrijk | - | Staden B | 5 - | 1 | | 0 | 7 | | 10 | |
13. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Staden B | - | Westhoek | 1 - | 4 | | 0 | 7 | | 11 | |
15. | Zo-28/01/24 | 14:00 | Alveringen | - | Staden B | 7 - | 0 | | 0 | 7 | | 11 | |
14. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Staden B | - | Egem B | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 12 | |
17. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Staden B | - | Oostrozebeke | 0 - | 2 | | 0 | 7 | | 12 | |
18. | Zo-25/02/24 | 11:30 | Beveren-Leie | - | Staden B | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 12 | |
20. | Za-09/03/24 | 18:30 | Veurne | - | Staden B | 5 - | 0 | | 0 | 8 | | 12 | |
21. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Staden B | - | Kortrijk | 0 - | 6 | | 0 | 8 | | 12 | |
22. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Beaufort | - | Staden B | 4 - | 3 | | 0 | 8 | | 12 | |
19. | Ma-01/04/24 | 15:00 | Staden B | - | Oudenburg | - | | | . | | | | |
23. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Staden B | - | Eernegem A | - | | | . | | | | |
24. | Zo-14/04/24 | 14:00 | Mandel United | - | Staden B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Staden B | - | Cerkelladies B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek | - | Staden B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Oudenburg
1. | Za-23/09/23 | 19:30 | Eernegem A | - | Oudenburg | 2 - | 4 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-01/10/23 | 14:30 | Oudenburg | - | Mandel United | 3 - | 3 | | | 1 | 4 | | 3 | |
3. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Cerkelladies B | - | Oudenburg | 0 - | 2 | | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-15/10/23 | 14:30 | Oudenburg | - | Westhoek | 0 - | 1 | | | 0 | 7 | | 3 | |
5. | Zo-22/10/23 | 16:00 | Egem B | - | Oudenburg | 2 - | 4 | | | 3 | 10 | | 3 | |
9. | Zo-26/11/23 | 11:30 | Beveren-Leie | - | Oudenburg | 0 - | 3 | | | 3 | 13 | | 5 | |
10. | Zo-03/12/23 | 14:00 | Oudenburg | - | Alveringen | 1 - | 2 | | | 0 | 13 | | 7 | |
6. | Wo-06/12/23 | 20:00 | Oudenburg | - | Staden B | 6 - | 0 | | | 3 | 16 | | 4 | |
11. | Zo-10/12/23 | 14:00 | Oudenburg | - | Veurne | 3 - | 0 | | | 3 | 19 | | 4 | |
12. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Kortrijk | - | Oudenburg | 7 - | 1 | | | 0 | 19 | | 5 | |
13. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Oudenburg | - | Beaufort | 3 - | 0 | | | 3 | 22 | | 5 | |
8. | Wo-24/01/24 | 20:00 | Oudenburg | - | Oostrozebeke | 1 - | 5 | | | 0 | 22 | | 5 | |
15. | Zo-28/01/24 | 14:00 | Mandel United | - | Oudenburg | 2 - | 0 | | | 0 | 22 | | 6 | |
16. | Zo-04/02/24 | 14:30 | Oudenburg | - | Cerkelladies B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 25 | | 6 | |
14. | Zo-11/02/24 | 14:00 | Oudenburg | - | Eernegem A | 0 - | 3 | | | 0 | 25 | | 6 | |
17. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westhoek | - | Oudenburg | 0 - | 0 | | | 1 | 26 | | 6 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | Oudenburg | - | Egem B | 5 - | 1 | | | 3 | 29 | | 6 | |
21. | Za-16/03/24 | 19:30 | Oostrozebeke | - | Oudenburg | 2 - | 0 | | | 0 | 29 | | 6 | |
22. | Zo-24/03/24 | 14:30 | Oudenburg | - | Beveren-Leie | 1 - | 0 | | | 3 | 32 | | 6 | |
19. | Ma-01/04/24 | 15:00 | Staden B | - | Oudenburg | - | | | | . | | | | |
23. | Zo-07/04/24 | 14:00 | Alveringen | - | Oudenburg | - | | | | . | | | | |
24. | Za-13/04/24 | 18:30 | Veurne | - | Oudenburg | - | | | | . | | | | |
25. | Zo-21/04/24 | 14:30 | Oudenburg | - | Kortrijk | - | | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 19:30 | Beaufort | - | Oudenburg | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (11/12)
1 | Oostrozebeke* | 30 | +31 |
2 | Alveringen* | 24 | +24 |
3 | Kortrijk* | 22 | +33 |
4 | Mandel United* | 20 | +11 |
5 | Oudenburg | 19 | +13 |
. | Eernegem A | 19 | +12 |
7 | Westhoek** | 18 | +13 |
. | Beaufort* | 18 | +7 |
9 | Veurne* | 12 | -4 |
10 | Egem B* | 9 | -7 |
11 | Cerkelladies B | 8 | -18 |
12 | Staden B** | 5 | -25 |
13 | Beveren-Leie* | 3 | -23 |
alle wedstrijden (21/24)
1 | Oostrozebeke* | 60 | +57 |
2 | Mandel United | 41 | +29 |
3 | Eernegem A | 40 | +19 |
4 | Kortrijk* | 40 | +52 |
. | Alveringen* | 40 | +34 |
6 | Oudenburg** | 32 | +12 |
7 | Westhoek* | 31 | +9 |
8 | Beaufort | 28 | -5 |
9 | Egem B* | 15 | -29 |
10 | Cerkelladies B | 14 | -42 |
11 | Veurne* | 13 | -26 |
12 | Staden B** | 8 | -61 |
13 | Beveren-Leie* | 7 | -49 |
uitwedstrijden (11/12)
1 | Oostrozebeke* | 30 | +26 |
2 | Eernegem A* | 21 | +7 |
3 | Mandel United | 21 | +18 |
4 | Kortrijk* | 18 | +19 |
5 | Alveringen* | 16 | +10 |
6 | Oudenburg*** | 13 | -1 |
7 | Westhoek | 13 | -4 |
8 | Beaufort | 10 | -12 |
9 | Cerkelladies B* | 6 | -24 |
10 | Egem B* | 6 | -22 |
11 | Beveren-Leie* | 4 | -26 |
12 | Staden B* | 3 | -36 |
13 | Veurne* | 1 | -22 |