www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
West-Vlaanderen : 1ste Provinciale
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Reningelst | - | Menen United | 0 | - | 0 |
19:30 | Waregem | - | dNS Heule A | 0
| - | 7
|
zondag 24/03/2024 |
13:00 | Cerkelladies A | - | Bredene B | 5
| - | 1
|
14:00 | Heist | - | Avelgem A | 6
| - | 2
|
14:30 | Sint-Joris | - | Damme | 0
| - | 5
|
15:00 | Rumbeke | - | Egem A | 3
| - | 2
|
. | Ladies Harelbeke | - | Ruddervoorde | 6
| - | 0
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:00 | Ruddervoorde | 0 | - |
1 | Reningelst | | - | |
19:30 | dNS Heule A | 12 | - | 12 | Cerkelladies A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
13:00 | Avelgem A | 7 |
- | 9 | Rumbeke | | - | |
. | Egem A | 10 | - | 6 | Waregem | | - | |
14:00 | Damme | 9 | - | 0 | Heist | | - | |
15:00 | Bredene B | 3 | - | 4 | Ladies Harelbeke | | - | |
. | Menen United | 0 |
- | 1 | Sint-Joris | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Sint-Joris
periode 1
13/13 |
| dNS Heule A | 39 |
2. | Egem A | 26 |
3. | Cerkelladies A | 24 |
4. | Reningelst | 24 |
5. | Menen United | 23 |
6. | Damme | 23 |
7. | Bredene B | 17 |
8. | Rumbeke | 17 |
9. | Heist | 17 |
10. | Waregem | 14 |
11. | Avelgem A | 14 |
12. | Ruddervoorde | 9 |
13. | Ladies Harelbeke | 9 |
14. | Sint-Joris | 4 |
periode 2
9/13 |
1. | dNS Heule A | 27 | |
2. | Cerkelladies A | 27 | |
3. | Egem A | 22 | |
4. | Rumbeke | 19 | |
5. | Damme | 16 | |
6. | Avelgem A | 14 | x |
7. | Bredene B | 12 | x |
8. | Waregem | 10 | x |
9. | Ladies Harelbeke | 10 | x |
10. | Reningelst | 9 | x |
11. | Menen United | 7 | x |
12. | Heist | 6 | x |
13. | Ruddervoorde | 3 | x |
14. | Sint-Joris | 1 | x |
Menen United
1. | Zo-24/09/23 | 13:00 | Cerkelladies A | - | Menen United | 3 - | 0 | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Menen United | - | dNS Heule A | 0 - | 4 | | 0 | 0 | | 12 | - |
3. | Zo-08/10/23 | 13:00 | Egem A | - | Menen United | 2 - | 3 | | 3 | 3 | | 10 | |
4. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Menen United | - | Avelgem A | 4 - | 1 | | 3 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-22/10/23 | 14:00 | Damme | - | Menen United | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 6 | |
6. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Menen United | - | Bredene B | 2 - | 4 | | 0 | 7 | | 9 | |
7. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Menen United | - | Ruddervoorde | 6 - | 1 | | 3 | 10 | | 7 | |
9. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Menen United | - | Reningelst | 0 - | 1 | | 0 | 10 | | 9 | |
11. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Menen United | - | Heist | 6 - | 2 | | 3 | 13 | | 7 | |
12. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Rumbeke | - | Menen United | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 7 | |
10. | Do-28/12/23 | 19:30 | Sint-Joris | - | Menen United | 0 - | 2 | | 3 | 17 | | 6 | |
8. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Ladies Harelbeke | - | Menen United | 0 - | 5 | | 3 | 20 | | 6 | |
13. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Menen United | - | Waregem | 7 - | 2 | | 3 | 23 | | 5 | |
15. | Za-27/01/24 | 19:30 | dNS Heule A | - | Menen United | 7 - | 2 | | 0 | 23 | | 6 | |
16. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Menen United | - | Egem A | 0 - | 2 | | 0 | 23 | | 6 | |
14. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Menen United | - | Cerkelladies A | 1 - | 2 | | 0 | 23 | | 7 | |
17. | Zo-18/02/24 | 13:00 | Avelgem A | - | Menen United | 2 - | 1 | | 0 | 23 | | 8 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Menen United | - | Damme | 1 - | 2 | | 0 | 23 | | 9 | |
19. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bredene B | - | Menen United | 3 - | 5 | | 3 | 26 | | 7 | |
20. | Za-09/03/24 | 19:00 | Ruddervoorde | - | Menen United | 1 - | 6 | | 3 | 29 | | 7 | |
21. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Menen United | - | Ladies Harelbeke | 1 - | 2 | | 0 | 29 | | 7 | |
22. | Za-23/03/24 | 19:00 | Reningelst | - | Menen United | 0 - | 0 | | 1 | 30 | | 7 | |
23. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Menen United | - | Sint-Joris | - | | | . | | | | |
24. | Zo-14/04/24 | 14:00 | Heist | - | Menen United | - | | | . | | | | |
25. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Menen United | - | Rumbeke | - | | | . | | | | |
26. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Waregem | - | Menen United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Sint-Joris
1. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bredene B | - | Sint-Joris | 1 - | 2 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-01/10/23 | 14:30 | Sint-Joris | - | Heist | 4 - | 4 | | | 1 | 4 | | 3 | |
3. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Rumbeke | - | Sint-Joris | 6 - | 2 | | | 0 | 4 | | 4 | |
4. | Zo-15/10/23 | 14:30 | Sint-Joris | - | Waregem | 0 - | 7 | | | 0 | 4 | | 8 | |
5. | Zo-22/10/23 | 13:00 | Cerkelladies A | - | Sint-Joris | 6 - | 0 | | | 0 | 4 | | 10 | |
6. | Zo-05/11/23 | 14:00 | Sint-Joris | - | dNS Heule A | 1 - | 11 | | | 0 | 4 | | 11 | |
7. | Zo-12/11/23 | 13:00 | Egem A | - | Sint-Joris | 6 - | 0 | | | 0 | 4 | | 12 | |
9. | Zo-26/11/23 | 14:00 | Damme | - | Sint-Joris | 3 - | 1 | | | 0 | 4 | | 13 | - |
11. | Za-09/12/23 | 19:00 | Ruddervoorde | - | Sint-Joris | 2 - | 0 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
12. | Zo-17/12/23 | 14:00 | Sint-Joris | - | Ladies Harelbeke | 0 - | 4 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
10. | Do-28/12/23 | 19:30 | Sint-Joris | - | Menen United | 0 - | 2 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
8. | Zo-07/01/24 | 14:00 | Sint-Joris | - | Avelgem A | 2 - | 6 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
13. | Za-13/01/24 | 19:00 | Reningelst | - | Sint-Joris | 4 - | 1 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
15. | Zo-28/01/24 | 14:00 | Heist | - | Sint-Joris | 5 - | 3 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
16. | Zo-04/02/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Rumbeke | 0 - | 2 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
14. | Zo-11/02/24 | 14:00 | Sint-Joris | - | Bredene B | 0 - | 5 | | | 0 | 4 | | 14 | - |
17. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Waregem | - | Sint-Joris | 1 - | 1 | | | 1 | 5 | | 14 | - |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Cerkelladies A | 1 - | 11 | | | 0 | 5 | | 14 | - |
19. | Wo-06/03/24 | 20:00 | dNS Heule A | - | Sint-Joris | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 5 | | 14 | - |
20. | Zo-10/03/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Egem A | 1 - | 5 | | | 0 | 5 | | 14 | - |
21. | Zo-17/03/24 | 13:00 | Avelgem A | - | Sint-Joris | 4 - | 2 | | | 0 | 5 | | 14 | - |
22. | Zo-24/03/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Damme | 0 - | 5 | | | 0 | 5 | | 14 | - |
23. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Menen United | - | Sint-Joris | - | | | | . | | | | |
24. | Zo-14/04/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Ruddervoorde | - | | | | . | | | | |
25. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ladies Harelbeke | - | Sint-Joris | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-28/04/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Reningelst | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/13)
1 | dNS Heule A** | 30 | +68 |
. | Cerkelladies A* | 30 | +45 |
3 | Egem A* | 24 | +25 |
4 | Reningelst* | 21 | +16 |
. | Rumbeke* | 21 | +13 |
6 | Damme* | 20 | +10 |
7 | Heist* | 18 | -4 |
8 | Avelgem A* | 14 | -8 |
9 | Menen United* | 12 | +5 |
10 | Waregem* | 11 | -6 |
. | Ladies Harelbeke | 11 | -19 |
12 | Ruddervoorde* | 9 | -25 |
13 | Bredene B* | 7 | -9 |
14 | Sint-Joris* | 1 | -53 |
alle wedstrijden (22/26)
1 | dNS Heule A | 66 | +134 |
2 | Cerkelladies A | 51 | +66 |
3 | Egem A | 48 | +43 |
4 | Damme | 39 | +19 |
5 | Rumbeke | 36 | -1 |
6 | Reningelst | 33 | +8 |
7 | Menen United | 30 | +11 |
8 | Bredene B | 29 | -4 |
9 | Avelgem A | 28 | -15 |
10 | Waregem | 24 | -14 |
11 | Heist | 23 | -53 |
12 | Ladies Harelbeke | 19 | -37 |
13 | Ruddervoorde | 12 | -73 |
14 | Sint-Joris | 5 | -84 |
uitwedstrijden (12/13)
1 | dNS Heule A | 36 | +66 |
2 | Egem A* | 24 | +18 |
3 | Bredene B* | 22 | +5 |
4 | Cerkelladies A* | 21 | +21 |
5 | Damme* | 19 | +9 |
6 | Menen United* | 18 | +6 |
7 | Rumbeke* | 15 | -14 |
8 | Avelgem A* | 14 | -7 |
9 | Waregem* | 13 | -8 |
10 | Reningelst* | 12 | -8 |
11 | Ladies Harelbeke** | 8 | -18 |
12 | Heist* | 5 | -49 |
13 | Sint-Joris* | 4 | -31 |
14 | Ruddervoorde* | 3 | -48 |