www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
West-Vlaanderen : 1ste Provinciale
woensdag 10/04/2024 |
20:00 | dNS Heule A | - | Bredene B | 9
| - | 0
|
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Reningelst | - | Ladies Harelbeke | 0 | - | 0 |
19:30 | Waregem | - | Avelgem A | 2
| - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
13:00 | Cerkelladies A | - | Egem A | 5
| - | 2
|
14:00 | Heist | - | Menen United | 3
| - | 6
|
14:30 | Sint-Joris | - | Ruddervoorde | 0 | - | 3 |
15:00 | Rumbeke | - | Damme | 0 | - | 1 |
zaterdag 20/04/2024 |
19:00 | Reningelst | 3 | - |
3 | Bredene B | | - | |
. | Ruddervoorde | 0 | - | 0 | Heist | | - | |
zondag 21/04/2024 |
13:00 | Avelgem A | 8 |
- | 9 | Cerkelladies A | | - | |
. | Egem A | 12 | - | 12 | dNS Heule A | | - | |
14:00 | Damme | 9 | - | 6 | Waregem | | - | |
15:00 | Menen United | 3 | - | 7 | Rumbeke | | - | |
. | Ladies Harelbeke | 6 |
- | 1 | Sint-Joris | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Bredene B
periode 1
13/13 |
| dNS Heule A | 39 |
2. | Egem A | 26 |
3. | Cerkelladies A | 24 |
4. | Reningelst | 24 |
5. | Menen United | 23 |
6. | Damme | 23 |
7. | Bredene B | 17 |
8. | Rumbeke | 17 |
9. | Heist | 17 |
10. | Waregem | 14 |
11. | Avelgem A | 14 |
12. | Ruddervoorde | 9 |
13. | Ladies Harelbeke | 9 |
14. | Sint-Joris | 4 |
periode 2
11/13 |
1. | dNS Heule A | 33 | |
2. | Cerkelladies A | 30 | |
3. | Egem A | 25 | x |
4. | Damme | 22 | x |
5. | Rumbeke | 20 | x |
6. | Avelgem A | 16 | x |
7. | Menen United | 13 | x |
8. | Bredene B | 13 | x |
9. | Reningelst | 13 | x |
10. | Ladies Harelbeke | 12 | x |
11. | Waregem | 11 | x |
12. | Ruddervoorde | 6 | x |
13. | Heist | 6 | x |
14. | Sint-Joris | 1 | x |
Reningelst
1. | Zo-24/09/23 | 14:00 | Heist | - | Reningelst | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Za-30/09/23 | 19:00 | Reningelst | - | Rumbeke | 6 - | 1 | | | 3 | 3 | | 7 | |
3. | Za-07/10/23 | 19:30 | Waregem | - | Reningelst | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | | 4 | |
4. | Za-14/10/23 | 19:00 | Reningelst | - | Cerkelladies A | 2 - | 2 | | | 1 | 5 | | 7 | |
5. | Za-21/10/23 | 18:00 | dNS Heule A | - | Reningelst | 4 - | 1 | | | 0 | 5 | | 8 | |
6. | Za-04/11/23 | 19:00 | Reningelst | - | Egem A | 2 - | 0 | | | 3 | 8 | | 7 | |
7. | Zo-12/11/23 | 13:00 | Avelgem A | - | Reningelst | 0 - | 2 | | | 3 | 11 | | 5 | |
9. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Menen United | - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 14 | | 4 | |
10. | Za-02/12/23 | 19:00 | Reningelst | - | Ruddervoorde | 6 - | 0 | | | 3 | 17 | | 3 | |
11. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ladies Harelbeke | - | Reningelst | 2 - | 2 | | | 1 | 18 | | 3 | |
12. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bredene B | - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 21 | | 2 | |
8. | Za-06/01/24 | 19:00 | Reningelst | - | Damme | 0 - | 3 | | | 0 | 21 | | 5 | |
13. | Za-13/01/24 | 19:00 | Reningelst | - | Sint-Joris | 4 - | 1 | | | 3 | 24 | | 3 | |
15. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Rumbeke | - | Reningelst | 0 - | 0 | | | 1 | 25 | | 4 | |
16. | Za-03/02/24 | 19:00 | Reningelst | - | Waregem | 3 - | 2 | | | 3 | 28 | | 4 | |
14. | Vr-09/02/24 | 19:30 | Reningelst | - | Heist | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 31 | | 4 | |
17. | Zo-18/02/24 | 13:00 | Cerkelladies A | - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | | 4 | |
19. | Zo-03/03/24 | 13:00 | Egem A | - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | | 6 | |
20. | Za-09/03/24 | 19:00 | Reningelst | - | Avelgem A | 0 - | 0 | | | 1 | 32 | | 6 | |
18. | Wo-13/03/24 | 20:00 | Reningelst | - | dNS Heule A | 2 - | 5 | | | 0 | 32 | | 6 | |
21. | Zo-17/03/24 | 14:00 | Damme | - | Reningelst | 2 - | 0 | | | 0 | 32 | | 6 | |
22. | Za-23/03/24 | 19:00 | Reningelst | - | Menen United | 0 - | 0 | | | 1 | 33 | | 6 | |
23. | Za-06/04/24 | 19:00 | Ruddervoorde | - | Reningelst | 1 - | 2 | | | 3 | 36 | | 6 | |
24. | Za-13/04/24 | 19:00 | Reningelst | - | Ladies Harelbeke | 0 - | 0 | | | 1 | 37 | | 6 | |
25. | Za-20/04/24 | 19:00 | Reningelst | - | Bredene B | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-28/04/24 | 14:30 | Sint-Joris | - | Reningelst | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bredene B
1. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bredene B | - | Sint-Joris | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-01/10/23 | 13:00 | Avelgem A | - | Bredene B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 10 | |
3. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bredene B | - | Heist | 1 - | 3 | | 0 | 1 | | 13 | |
4. | Zo-15/10/23 | 14:00 | Damme | - | Bredene B | 0 - | 1 | | 3 | 4 | | 8 | |
5. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bredene B | - | Rumbeke | 2 - | 3 | | 0 | 4 | | 10 | |
6. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Menen United | - | Bredene B | 2 - | 4 | | 3 | 7 | | 9 | |
7. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bredene B | - | Waregem | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 9 | |
9. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bredene B | - | Cerkelladies A | 2 - | 0 | | 3 | 11 | | 6 | |
11. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bredene B | - | dNS Heule A | 0 - | 4 | | 0 | 11 | | 9 | |
12. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bredene B | - | Reningelst | 0 - | 1 | | 0 | 11 | | 9 | |
10. | Wo-20/12/23 | 20:00 | Ladies Harelbeke | - | Bredene B | 2 - | 3 | | 3 | 14 | | 7 | |
8. | Za-06/01/24 | 20:00 | Ruddervoorde | - | Bredene B | 2 - | 3 | | 3 | 17 | | 7 | |
13. | Za-13/01/24 | 20:00 | Egem A | - | Bredene B | 3 - | 0 | | 0 | 17 | | 7 | |
15. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bredene B | - | Avelgem A | 3 - | 4 | | 0 | 17 | | 9 | |
16. | Zo-04/02/24 | 14:00 | Heist | - | Bredene B | 3 - | 6 | | 3 | 20 | | 8 | |
14. | Zo-11/02/24 | 14:00 | Sint-Joris | - | Bredene B | 0 - | 5 | | 3 | 23 | | 7 | |
17. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bredene B | - | Damme | 3 - | 1 | | 3 | 26 | | 7 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rumbeke | - | Bredene B | 4 - | 2 | | 0 | 26 | | 7 | |
19. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bredene B | - | Menen United | 3 - | 5 | | 0 | 26 | | 7 | |
20. | Za-09/03/24 | 19:30 | Waregem | - | Bredene B | 1 - | 2 | | 3 | 29 | | 7 | |
21. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Bredene B | - | Ruddervoorde | 2 - | 3 | | 0 | 29 | | 7 | |
22. | Zo-24/03/24 | 13:00 | Cerkelladies A | - | Bredene B | 5 - | 1 | | 0 | 29 | | 8 | |
23. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Bredene B | - | Ladies Harelbeke | 2 - | 2 | | 1 | 30 | | 8 | |
24. | Wo-10/04/24 | 20:00 | dNS Heule A | - | Bredene B | 9 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
25. | Za-20/04/24 | 19:00 | Reningelst | - | Bredene B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bredene B | - | Egem A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/13)
1 | dNS Heule A | 36 | +87 |
2 | Cerkelladies A | 33 | +48 |
3 | Egem A | 27 | +29 |
4 | Damme | 23 | +15 |
5 | Reningelst | 22 | +16 |
6 | Rumbeke | 21 | +12 |
7 | Heist | 18 | -7 |
8 | Menen United | 15 | +18 |
9 | Avelgem A | 15 | -8 |
10 | Waregem | 12 | -6 |
11 | Ladies Harelbeke | 11 | -19 |
12 | Ruddervoorde | 9 | -26 |
13 | Bredene B | 8 | -9 |
14 | Sint-Joris | 1 | -56 |
alle wedstrijden (24/26)
1 | dNS Heule A | 72 | +153 |
2 | Cerkelladies A | 54 | +59 |
3 | Egem A | 51 | +44 |
4 | Damme | 45 | +25 |
5 | Rumbeke | 37 | -2 |
6 | Reningelst | 37 | +9 |
7 | Menen United | 36 | +27 |
8 | Bredene B | 30 | -13 |
9 | Avelgem A | 30 | -15 |
10 | Waregem | 25 | -18 |
11 | Heist | 23 | -61 |
12 | Ladies Harelbeke | 21 | -37 |
13 | Ruddervoorde | 15 | -71 |
14 | Sint-Joris | 5 | -100 |
uitwedstrijden (12/13)
1 | dNS Heule A | 36 | +66 |
2 | Egem A | 24 | +15 |
3 | Damme | 22 | +10 |
. | Bredene B | 22 | -4 |
5 | Cerkelladies A | 21 | +11 |
. | Menen United | 21 | +9 |
7 | Rumbeke | 16 | -14 |
8 | Avelgem A | 15 | -7 |
. | Reningelst | 15 | -7 |
10 | Waregem | 13 | -12 |
11 | Ladies Harelbeke | 10 | -18 |
12 | Ruddervoorde | 6 | -45 |
13 | Heist | 5 | -54 |
14 | Sint-Joris | 4 | -44 |