www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree-

Gijzel-Oosterzele

2 -6
.Ooidonck Leerne-E.Vinkt0-0
20:00

Drongen B

-Ninove B6 -0
.

Latem

-FC.Merelbeke B4 -1

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene-Nazareth-Eke A2 -2
19:30Kluisbergen-Gavere-Asper - ?

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse1- 0SK.Merelbeke-

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne7- 9Gijzel-Oosterzele-
20:00Gavere-Asper3 -10Drongen B-
20:15SK.Merelbeke9-6Olsene-

zaterdag 14/12/2019

14:30FC.Merelbeke B10-3Merendree-
15:00Ninove B6-9Latem-

zondag 15/12/2019

10:00Nazareth-Eke A6 -7Kluisbergen-
.E.Vinkt0-3SK Ronse-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/26

1.Drongen B3110-1.(0)
2.FC.Merelbeke B287.4
3.Latem2712.1
4.Gijzel-Oosterzele2543.
5.Olsene197-3.(0)
6.Kluisbergen*197-2.(0)
7.Nazareth-Eke A1710
8.Ninove B130
9.Merendree1112.
10.SK.Merelbeke*96
11.Ooidonck Leerne95
12.Gavere-Asper*44
13.SK Ronse*44.-4(0)
14.E.Vinkt11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Ninove B

Ninove B

1.Wo-02/10/1920:00

Ninove B

-Gijzel-Oosterzele0 -50010
2.Vr-04/10/1920:15FC.Merelbeke B-

Ninove B

2 -0009
3.Za-12/10/1916:30Ooidonck Leerne-

Ninove B

1 -1119
4.Vr-18/10/1920:00

Ninove B

-Gavere-Asper8 -2

3

48
5.Zo-27/10/1910:00Nazareth-Eke A-

Ninove B

1 -6

3

78
6.Vr-01/11/1920:00

Ninove B

-SK.Merelbeke2 -0

3

106
7.Zo-10/11/1910:00E.Vinkt-

Ninove B

0 -5

3

136
8.Za-16/11/1915:00

Ninove B

-SK Ronse0 -10136
9.Vr-22/11/1920:00Olsene-

Ninove B

4 -10137
23.Vr-29/11/1920:00Kluisbergen-

Ninove B

5 -00138
11.Vr-06/12/1920:00Drongen B-

Ninove B

6 -00138
12.Za-14/12/1915:00

Ninove B

-Latem -.
13.Vr-10/01/2019:30Merendree-

Ninove B

-.
14.Za-18/01/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Ninove B

-.
15.Za-25/01/2000:00

Ninove B

-FC.Merelbeke B -.
16.Za-01/02/2000:00

Ninove B

-Ooidonck Leerne -.
17.Za-08/02/2000:00Gavere-Asper-

Ninove B

-.
18.Za-15/02/2000:00

Ninove B

-Nazareth-Eke A -.
19.Za-29/02/2000:00SK.Merelbeke-

Ninove B

-.
20.Za-07/03/2000:00

Ninove B

-E.Vinkt -.
21.Za-14/03/2000:00SK Ronse-

Ninove B

-.
22.Za-21/03/2000:00

Ninove B

-Olsene -.
10.Wo-25/03/2000:00

Ninove B

-Kluisbergen -.
24.Za-04/04/2000:00

Ninove B

-Drongen B -.
25.Za-18/04/2000:00Latem-

Ninove B

-.
26.Za-25/04/2000:00

Ninove B

-Merendree -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Latem

1.Vr-27/09/1919:30Nazareth-Eke A-Latem0 -7

3

33
2.Vr-04/10/1920:00Latem-SK.Merelbeke11 -0

3

63
3.Zo-13/10/1910:00E.Vinkt-Latem0 -20

3

91
4.Za-19/10/1918:00Latem-SK Ronse15 -1

3

121
5.Vr-25/10/1920:00Olsene-Latem1 -3

3

151
6.Vr-01/11/1920:00Latem-Kluisbergen2 -30154
7.Vr-08/11/1920:30Drongen B-Latem2 -00154
8.Vr-15/11/1920:00Latem-Ooidonck Leerne6 -0

3

184
9.Vr-22/11/1920:00Latem-Merendree7 -2

3

214
10.Zo-01/12/1911:00Gijzel-Oosterzele-Latem3 -7

3

243
11.Vr-06/12/1920:00Latem-FC.Merelbeke B4 -1

3

273
12.Za-14/12/1915:00

Ninove B

-Latem -.
13.Vr-10/01/2020:00Latem-Gavere-Asper -.
14.Za-18/01/2000:00Latem-Nazareth-Eke A -.
15.Za-25/01/2000:00SK.Merelbeke-Latem -.
16.Za-01/02/2000:00Latem-E.Vinkt -.
17.Za-08/02/2000:00SK Ronse-Latem -.
18.Za-15/02/2000:00Latem-Olsene -.
19.Za-29/02/2000:00Kluisbergen-Latem -.
20.Za-07/03/2000:00Latem-Drongen B -.
21.Za-14/03/2000:00Ooidonck Leerne-Latem -.
22.Za-21/03/2000:00Merendree-Latem -.
23.Za-28/03/2000:00Latem-Gijzel-Oosterzele -.
24.Za-04/04/2000:00FC.Merelbeke B-Latem -.
25.Za-18/04/2000:00Latem-

Ninove B

-.
26.Za-25/04/2000:00Gavere-Asper-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/13)

1Drongen B1830:1+29
2Latem1545:7+38
3FC.Merelbeke B*1320:1+19
4Kluisbergen1221:7+14
5Gijzel-Oosterzele*1035:17+18
6Olsene1024:11+13
7SK.Merelbeke*915:16-1
8Ooidonck Leerne812:20-8
9Ninove B**610:8+2
10Nazareth-Eke A*612:19-7
11Merendree514:21-7
12Gavere-Asper*312:29-17
13SK Ronse*16:39-33
14E.Vinkt*01:49-48

alle wedstrijden (11/26)

1Drongen B3152:3+49
2FC.Merelbeke B2872:6+66
3Latem2782:13+69
4Gijzel-Oosterzele2570:26+44
5Olsene1941:21+20
6Kluisbergen*1932:14+18
7Nazareth-Eke A1728:32-4
8Ninove B1323:27-4
9Merendree1127:41-14
10SK.Merelbeke*921:42-21
11Ooidonck Leerne913:50-37
12Gavere-Asper*424:65-41
13SK Ronse*412:77-65
14E.Vinkt15:85-80

uitwedstrijden (6/13)

1FC.Merelbeke B*1552:5+47
2Gijzel-Oosterzele*1535:9+26
3Drongen B**1322:2+20
4Latem**1237:6+31
5Nazareth-Eke A*1116:13+3
6Olsene**917:10+7
7Kluisbergen***711:7+4
8Ninove B713:19-6
9Merendree**613:20-7
10SK Ronse**36:38-32
11Gavere-Asper**112:36-24
12Ooidonck Leerne**11:30-29
13E.Vinkt*14:36-32
14SK.Merelbeke**06:26-20