www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree-

Gijzel-Oosterzele

2 -6
.Ooidonck Leerne-E.Vinkt0-0
20:00

Drongen B

-Ninove B6 -0
.

Latem

-FC.Merelbeke B4 -1

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene-Nazareth-Eke A2 -2
19:30Kluisbergen-Gavere-Asper3 -3

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse-

SK.Merelbeke

0 -4

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne7- 9Gijzel-Oosterzele-
20:00Gavere-Asper3-10Drongen B-
20:15FC.Merelbeke B10 -3Merendree-

zaterdag 14/12/2019

14:30SK.Merelbeke9-6Olsene-
15:00Ninove B6-9Latem-

zondag 15/12/2019

10:00Nazareth-Eke A6-7Kluisbergen-
.E.Vinkt0 -3SK Ronse-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/26

1.Drongen B3110
2.FC.Merelbeke B2873.
3.Latem2712-4.(0)
4.Gijzel-Oosterzele254.1
5.Kluisbergen205
6.Olsene197.4
7.Nazareth-Eke A1710
8.Ninove B130
9.SK.Merelbeke126.-3(3)
10.Merendree111-2.(1)
11.Ooidonck Leerne95
12.Gavere-Asper55
13.SK Ronse442.
14.E.Vinkt11.-1(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Ooidonck Leerne

Ooidonck Leerne

1.Vr-27/09/1919:30

Ooidonck Leerne

-FC.Merelbeke B1 -110014-
2.Zo-06/10/1914:00Olsene-

Ooidonck Leerne

12 -00014-
3.Za-12/10/1916:30

Ooidonck Leerne

-Ninove B1 -11111
4.Za-19/10/1919:30Kluisbergen-

Ooidonck Leerne

2 -00111
5.Vr-25/10/1919:30

Ooidonck Leerne

-Gavere-Asper4 -3

3

49
6.Di-29/10/1920:00Drongen B-

Ooidonck Leerne

9 -0049
7.Za-09/11/1914:30

Ooidonck Leerne

-Nazareth-Eke A2 -30411
8.Vr-15/11/1920:00Latem-

Ooidonck Leerne

6 -00411
9.Vr-22/11/1919:30

Ooidonck Leerne

-SK.Merelbeke4 -2

3

710
10.Vr-29/11/1919:30Merendree-

Ooidonck Leerne

1 -11811
11.Vr-06/12/1919:30

Ooidonck Leerne

-E.Vinkt0 -01911
12.Vr-13/12/1919:30

Ooidonck Leerne

-Gijzel-Oosterzele -.
13.Zo-22/12/1911:00SK Ronse-

Ooidonck Leerne

-.
14.Vr-17/01/2020:15FC.Merelbeke B-

Ooidonck Leerne

-.
15.Za-25/01/2000:00

Ooidonck Leerne

-Olsene -.
16.Za-01/02/2000:00Ninove B-

Ooidonck Leerne

-.
17.Za-08/02/2000:00

Ooidonck Leerne

-Kluisbergen -.
18.Za-15/02/2000:00Gavere-Asper-

Ooidonck Leerne

-.
19.Za-29/02/2000:00

Ooidonck Leerne

-Drongen B -.
20.Za-07/03/2000:00Nazareth-Eke A-

Ooidonck Leerne

-.
21.Za-14/03/2000:00

Ooidonck Leerne

-Latem -.
22.Za-21/03/2000:00SK.Merelbeke-

Ooidonck Leerne

-.
23.Za-28/03/2000:00

Ooidonck Leerne

-Merendree -.
24.Za-04/04/2000:00E.Vinkt-

Ooidonck Leerne

-.
25.Za-18/04/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Ooidonck Leerne

-.
26.Za-25/04/2000:00

Ooidonck Leerne

-SK Ronse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gijzel-Oosterzele

1.Wo-02/10/1920:00Ninove B-Gijzel-Oosterzele0 -5

3

34
2.Zo-06/10/1911:00Gijzel-Oosterzele-Gavere-Asper17 -1

3

61
3.Zo-13/10/1910:00Nazareth-Eke A-Gijzel-Oosterzele2 -5

3

93
4.Zo-20/10/1911:00Gijzel-Oosterzele-SK.Merelbeke6 -3

3

123
5.Zo-27/10/1910:00E.Vinkt-Gijzel-Oosterzele1 -15

3

152
6.Zo-03/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-SK Ronse7 -4

3

182
7.Zo-10/11/1913:30Olsene-Gijzel-Oosterzele2 -4

3

212
8.Zo-17/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-Kluisbergen2 -21223
9.Vr-22/11/1920:00Drongen B-Gijzel-Oosterzele2 -00223
10.Zo-01/12/1911:00Gijzel-Oosterzele-Latem3 -70224
11.Vr-06/12/1919:30Merendree-Gijzel-Oosterzele2 -6

3

254
12.Vr-13/12/1919:30

Ooidonck Leerne

-Gijzel-Oosterzele -.
13.Zo-12/01/2011:00Gijzel-Oosterzele-FC.Merelbeke B -.
14.Zo-19/01/2011:00Gijzel-Oosterzele-Ninove B -.
15.Za-25/01/2000:00Gavere-Asper-Gijzel-Oosterzele -.
16.Za-01/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-Nazareth-Eke A -.
17.Za-08/02/2000:00SK.Merelbeke-Gijzel-Oosterzele -.
18.Za-15/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-E.Vinkt -.
19.Za-29/02/2000:00SK Ronse-Gijzel-Oosterzele -.
20.Za-07/03/2000:00Gijzel-Oosterzele-Olsene -.
21.Za-14/03/2000:00Kluisbergen-Gijzel-Oosterzele -.
22.Za-21/03/2000:00Gijzel-Oosterzele-Drongen B -.
23.Za-28/03/2000:00Latem-Gijzel-Oosterzele -.
24.Za-04/04/2000:00Gijzel-Oosterzele-Merendree -.
25.Za-18/04/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Ooidonck Leerne

-.
26.Za-25/04/2000:00FC.Merelbeke B-Gijzel-Oosterzele -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/13)

1Drongen B*1830:1+29
2Latem*1545:7+38
3FC.Merelbeke B**1320:1+19
4Kluisbergen1324:10+14
5Gijzel-Oosterzele**1035:17+18
6Olsene*1024:11+13
7SK.Merelbeke**915:16-1
8Ooidonck Leerne*812:20-8
9Ninove B***610:8+2
10Nazareth-Eke A**612:19-7
11Merendree*514:21-7
12Gavere-Asper**312:29-17
13SK Ronse*16:43-37
14E.Vinkt**01:49-48

alle wedstrijden (11/26)

1Drongen B3152:3+49
2FC.Merelbeke B2872:6+66
3Latem2782:13+69
4Gijzel-Oosterzele2570:26+44
5Kluisbergen2035:17+18
6Olsene1941:21+20
7Nazareth-Eke A1728:32-4
8Ninove B1323:27-4
9SK.Merelbeke1225:42-17
10Merendree1127:41-14
11Ooidonck Leerne913:50-37
12Gavere-Asper527:68-41
13SK Ronse412:81-69
14E.Vinkt15:85-80

uitwedstrijden (7/13)

1FC.Merelbeke B*1552:5+47
2Gijzel-Oosterzele*1535:9+26
3Drongen B**1322:2+20
4Latem**1237:6+31
5Nazareth-Eke A*1116:13+3
6Olsene**917:10+7
7Kluisbergen***711:7+4
8Ninove B713:19-6
9Merendree**613:20-7
10SK.Merelbeke*310:26-16
11SK Ronse**36:38-32
12Gavere-Asper*215:39-24
13Ooidonck Leerne**11:30-29
14E.Vinkt*14:36-32