www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree-

Gijzel-Oosterzele

2 -6
.Ooidonck Leerne-E.Vinkt0-0
20:00

Drongen B

-Ninove B6 -0
.

Latem

-FC.Merelbeke B4 -1

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene-Nazareth-Eke A2 -2
19:30Kluisbergen-Gavere-Asper3 -3

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse-

SK.Merelbeke

0 -4

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne7- 9Gijzel-Oosterzele-
20:00Gavere-Asper3-10Drongen B-
20:15FC.Merelbeke B10 -3Merendree-

zaterdag 14/12/2019

14:30SK.Merelbeke9-6Olsene-
15:00Ninove B6-9Latem-

zondag 15/12/2019

10:00Nazareth-Eke A6-7Kluisbergen-
.E.Vinkt0 -3SK Ronse-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/26

1.Drongen B3110.4
2.FC.Merelbeke B287
3.Latem2712
4.Gijzel-Oosterzele254
5.Kluisbergen2053.
6.Olsene1972.
7.Nazareth-Eke A1710.-3(0)
8.Ninove B130
9.SK.Merelbeke126-2.(0)
10.Merendree111
11.Ooidonck Leerne95-1.(1)
12.Gavere-Asper55-4.(0)
13.SK Ronse44.1
14.E.Vinkt11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> E.Vinkt

E.Vinkt

1.Zo-29/09/1910:00

E.Vinkt

-Kluisbergen0 -50011
2.Vr-04/10/1920:00Drongen B-

E.Vinkt

9 -00010
3.Zo-13/10/1910:00

E.Vinkt

-Latem0 -200014-
4.Vr-18/10/1919:30Merendree-

E.Vinkt

5 -10013
5.Zo-27/10/1910:00

E.Vinkt

-Gijzel-Oosterzele1 -150014-
6.Vr-01/11/1920:15FC.Merelbeke B-

E.Vinkt

11 -00014-
7.Zo-10/11/1910:00

E.Vinkt

-Ninove B0 -50014-
8.Vr-15/11/1920:00Gavere-Asper-

E.Vinkt

5 -20014-
9.Zo-24/11/1910:00

E.Vinkt

-Nazareth-Eke A0 -40014-
10.Za-30/11/1914:30SK.Merelbeke-

E.Vinkt

6 -10014-
11.Vr-06/12/1919:30Ooidonck Leerne-

E.Vinkt

0 -01114-
12.Zo-15/12/1910:00

E.Vinkt

-SK Ronse -.
13.Zo-12/01/2013:30Olsene-

E.Vinkt

-.
14.Vr-17/01/2020:00Kluisbergen-

E.Vinkt

-.
15.Za-25/01/2000:00

E.Vinkt

-Drongen B -.
16.Za-01/02/2000:00Latem-

E.Vinkt

-.
17.Za-08/02/2000:00

E.Vinkt

-Merendree -.
18.Za-15/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-

E.Vinkt

-.
19.Za-29/02/2000:00

E.Vinkt

-FC.Merelbeke B -.
20.Za-07/03/2000:00Ninove B-

E.Vinkt

-.
21.Za-14/03/2000:00

E.Vinkt

-Gavere-Asper -.
22.Za-21/03/2000:00Nazareth-Eke A-

E.Vinkt

-.
23.Za-28/03/2000:00

E.Vinkt

-SK.Merelbeke -.
24.Za-04/04/2000:00

E.Vinkt

-Ooidonck Leerne -.
25.Za-18/04/2000:00SK Ronse-

E.Vinkt

-.
26.Za-25/04/2000:00

E.Vinkt

-Olsene -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

SK Ronse

1.Zo-29/09/1911:00SK Ronse-Olsene1 -80012
2.Zo-06/10/1910:00Kluisbergen-SK Ronse10 -00013
3.Zo-13/10/1911:00SK Ronse-Drongen B0 -80012
4.Za-19/10/1918:00Latem-SK Ronse15 -10014-
5.Zo-27/10/1911:00SK Ronse-Merendree1 -60013
6.Zo-03/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-SK Ronse7 -40013
7.Zo-10/11/1911:00SK Ronse-FC.Merelbeke B0 -130013
8.Za-16/11/1915:00Ninove B-SK Ronse0 -1

3

313
9.Zo-24/11/1911:00SK Ronse-Gavere-Asper4 -41413
10.Zo-01/12/1910:00Nazareth-Eke A-SK Ronse6 -00413
11.Zo-08/12/1911:00SK Ronse-SK.Merelbeke0 -40413
12.Zo-15/12/1910:00

E.Vinkt

-SK Ronse -.
13.Zo-22/12/1911:00SK Ronse-Ooidonck Leerne -.
14.Zo-19/01/2014:00Olsene-SK Ronse -.
15.Za-25/01/2000:00SK Ronse-Kluisbergen -.
16.Za-01/02/2000:00Drongen B-SK Ronse -.
17.Za-08/02/2000:00SK Ronse-Latem -.
18.Za-15/02/2000:00Merendree-SK Ronse -.
19.Za-29/02/2000:00SK Ronse-Gijzel-Oosterzele -.
20.Za-07/03/2000:00FC.Merelbeke B-SK Ronse -.
21.Za-14/03/2000:00SK Ronse-Ninove B -.
22.Za-21/03/2000:00Gavere-Asper-SK Ronse -.
23.Za-28/03/2000:00SK Ronse-Nazareth-Eke A -.
24.Za-04/04/2000:00SK.Merelbeke-SK Ronse -.
25.Za-18/04/2000:00SK Ronse-

E.Vinkt

-.
26.Za-25/04/2000:00Ooidonck Leerne-SK Ronse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/13)

1Drongen B*1830:1+29
2Latem*1545:7+38
3FC.Merelbeke B**1320:1+19
4Kluisbergen1324:10+14
5Gijzel-Oosterzele**1035:17+18
6Olsene*1024:11+13
7SK.Merelbeke**915:16-1
8Ooidonck Leerne*812:20-8
9Ninove B***610:8+2
10Nazareth-Eke A**612:19-7
11Merendree*514:21-7
12Gavere-Asper**312:29-17
13SK Ronse*16:43-37
14E.Vinkt**01:49-48

alle wedstrijden (11/26)

1Drongen B3152:3+49
2FC.Merelbeke B2872:6+66
3Latem2782:13+69
4Gijzel-Oosterzele2570:26+44
5Kluisbergen2035:17+18
6Olsene1941:21+20
7Nazareth-Eke A1728:32-4
8Ninove B1323:27-4
9SK.Merelbeke1225:42-17
10Merendree1127:41-14
11Ooidonck Leerne913:50-37
12Gavere-Asper527:68-41
13SK Ronse412:81-69
14E.Vinkt15:85-80

uitwedstrijden (7/13)

1FC.Merelbeke B*1552:5+47
2Gijzel-Oosterzele*1535:9+26
3Drongen B**1322:2+20
4Latem**1237:6+31
5Nazareth-Eke A*1116:13+3
6Olsene**917:10+7
7Kluisbergen***711:7+4
8Ninove B713:19-6
9Merendree**613:20-7
10SK.Merelbeke*310:26-16
11SK Ronse**36:38-32
12Gavere-Asper*215:39-24
13Ooidonck Leerne**11:30-29
14E.Vinkt*14:36-32