www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 09/10/2020

19:30Nazareth-Eke B-

St.-Goriks

0-1
20:00

Ninove C

-SV.G.bergen6 -0
.

Jong G.bergen

-Herzele-Ressegem7 -2

zaterdag 10/10/2020

15:30

Zingem

-Gijzel-Oosterzele B2-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

3/18

1.Borsbeke B*6
2.Zingem6
3.Ninove C6
4.Gijzel-Oosterzele B6
5.Jong G.bergen**3
6.Gavere-Asper*3
7.St.-Goriks3
8.Nazareth-Eke B3
9.SV.G.bergen*0
10.Herzele-Ressegem*0
AMCSK Ronse0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> St.-Goriks

Jong G.bergen

3.Vr-09/10/2020:00Jong G.bergen-Herzele-Ressegem7 -2

3

35
4.Za-17/10/2019:00Borsbeke B-Jong G.bergen -PP.5
5.Vr-23/10/2020:00Jong G.bergen-

St.-Goriks

-PP.5
6.Zo-15/11/2011:00Gijzel-Oosterzele B-Jong G.bergen -PP.
7.Vr-20/11/2020:00Jong G.bergen-SV.G.bergen -PP.
8.Ma-29/11/2100:00Gavere-Asper-Jong G.bergen -.
9.Do-05/05/2200:00Jong G.bergen-Ninove C -.
10.Vr-06/05/2200:00Zingem-Jong G.bergen -.
11.Za-07/05/2200:00Jong G.bergen-Nazareth-Eke B -.
14.Di-10/05/2200:00Herzele-Ressegem-Jong G.bergen -.
15.Wo-11/05/2200:00Jong G.bergen-Borsbeke B -.
16.Do-12/05/2200:00

St.-Goriks

-Jong G.bergen -.
17.Vr-13/05/2200:00Jong G.bergen-Gijzel-Oosterzele B -.
18.Za-14/05/2200:00SV.G.bergen-Jong G.bergen -.
19.Zo-15/05/2200:00Jong G.bergen-Gavere-Asper -.
20.Ma-16/05/2200:00Ninove C-Jong G.bergen -.
21.Di-17/05/2200:00Jong G.bergen-Zingem -.
22.Wo-18/05/2200:00Nazareth-Eke B-Jong G.bergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

St.-Goriks

1.Vr-25/09/2020:00Ninove C-

St.-Goriks

4 -00010
2.Vr-02/10/2020:00

St.-Goriks

-Zingem0 -90010
3.Vr-09/10/2019:30Nazareth-Eke B-

St.-Goriks

0 -1

3

37
5.Vr-23/10/2020:00Jong G.bergen-

St.-Goriks

-PP.7
6.Za-14/11/2014:30

St.-Goriks

-Herzele-Ressegem -PP.
7.Za-21/11/2019:15Borsbeke B-

St.-Goriks

-PP.
9.Do-05/05/2200:00

St.-Goriks

-Gijzel-Oosterzele B -.
10.Vr-06/05/2200:00SV.G.bergen-

St.-Goriks

-.
11.Za-07/05/2200:00

St.-Goriks

-Gavere-Asper -.
12.Zo-08/05/2200:00

St.-Goriks

-Ninove C -.
13.Ma-09/05/2200:00Zingem-

St.-Goriks

-.
14.Di-10/05/2200:00

St.-Goriks

-Nazareth-Eke B -.
16.Do-12/05/2200:00

St.-Goriks

-Jong G.bergen -.
17.Vr-13/05/2200:00Herzele-Ressegem-

St.-Goriks

-.
18.Za-14/05/2200:00

St.-Goriks

-Borsbeke B -.
20.Ma-16/05/2200:00Gijzel-Oosterzele B-

St.-Goriks

-.
21.Di-17/05/2200:00

St.-Goriks

-SV.G.bergen -.
22.Wo-18/05/2200:00Gavere-Asper-

St.-Goriks

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/9)

1Ninove C6+10
2Borsbeke B*3+18
3Jong G.bergen*3+5
4Nazareth-Eke B3+2
5Gijzel-Oosterzele B*3+1
6Zingem30
7Herzele-Ressegem**00
8SV.G.bergen*0-1
9Gavere-Asper*0-3
10St.-Goriks*0-9

alle wedstrijden (3/18)

1Borsbeke B*6+20
2Zingem6+9
3Ninove C6+9
4Gijzel-Oosterzele B6+2
5Jong G.bergen**3+5
6Gavere-Asper*3-2
7St.-Goriks3-12
8Nazareth-Eke B3-16
9SV.G.bergen*0-7
10Herzele-Ressegem*0-8

uitwedstrijden (2/9)

1Zingem*3+9
2Borsbeke B*3+2
3Gavere-Asper*3+1
.Gijzel-Oosterzele B3+1
5St.-Goriks3-3
6Jong G.bergen**00
7Ninove C*0-1
8SV.G.bergen*0-6
9Herzele-Ressegem0-8
10Nazareth-Eke B*0-18