www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

vrijdag 09/10/2020

20:00Kluisbergen-

Ninove B

2 -4
.Denderleeuw-

FC.Merelbeke B

1 -7
.Schoonaarde-

Gijzel-Oosterzele A

1 -5

zondag 11/10/2020

14:00

Denderhoutem

-Nazareth-Eke A3-0
15:00

Schelde

-Olsene4 -3
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

3/20

1.Ninove B9
2.FC.Merelbeke B7
3.Gijzel-Oosterzele A*6
4.Schelde*6
5.Schoonaarde4
6.Kluisbergen*3
7.Olsene*3
8.Denderhoutem3
9.Elene-Grotenberge*0
10.Nazareth-Eke A0
11.Denderleeuw0
AMCOB Lebbeke0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Schoonaarde

Olsene

2.Vr-02/10/2020:00Olsene-Elene-Grotenberge1 -0

3

36
3.Zo-11/10/2015:00Schelde-Olsene4 -3037
4.Vr-16/10/2020:00Olsene-

Schoonaarde

-PP.7
5.Zo-25/10/2014:00Denderhoutem-Olsene -PP.
6.Vr-13/11/2020:00Olsene-Denderleeuw -PP.
7.Vr-20/11/2020:00Kluisbergen-Olsene -.
8.Wo-04/05/2200:00Olsene-Ninove B -.
9.Do-05/05/2200:00FC.Merelbeke B-Olsene -.
10.Vr-06/05/2200:00Olsene-Nazareth-Eke A -.
11.Za-07/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Olsene -.
13.Ma-09/05/2200:00Elene-Grotenberge-Olsene -.
14.Di-10/05/2200:00Olsene-Schelde -.
15.Wo-11/05/2200:00

Schoonaarde

-Olsene -.
16.Do-12/05/2200:00Olsene-Denderhoutem -.
17.Vr-13/05/2200:00Denderleeuw-Olsene -.
18.Za-14/05/2200:00Olsene-Kluisbergen -.
19.Zo-15/05/2200:00Ninove B-Olsene -.
20.Ma-16/05/2200:00Olsene-FC.Merelbeke B -.
21.Di-17/05/2200:00Nazareth-Eke A-Olsene -.
22.Wo-18/05/2200:00Olsene-Gijzel-Oosterzele A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Schoonaarde

1.Vr-25/09/2020:00

Schoonaarde

-FC.Merelbeke B1 -1116
2.Vr-02/10/2020:00Nazareth-Eke A-

Schoonaarde

0 -5

3

42
3.Vr-09/10/2020:00

Schoonaarde

-Gijzel-Oosterzele A1 -5045
4.Vr-16/10/2020:00Olsene-

Schoonaarde

-PP.5
5.Vr-23/10/2020:00

Schoonaarde

-Elene-Grotenberge -PP.5
6.Vr-13/11/2020:00Schelde-

Schoonaarde

-PP.
8.Wo-04/05/2200:00

Schoonaarde

-Denderhoutem -.
9.Do-05/05/2200:00Denderleeuw-

Schoonaarde

-.
10.Vr-06/05/2200:00

Schoonaarde

-Kluisbergen -.
11.Za-07/05/2200:00Ninove B-

Schoonaarde

-.
12.Zo-08/05/2200:00FC.Merelbeke B-

Schoonaarde

-.
13.Ma-09/05/2200:00

Schoonaarde

-Nazareth-Eke A -.
14.Di-10/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-

Schoonaarde

-.
15.Wo-11/05/2200:00

Schoonaarde

-Olsene -.
16.Do-12/05/2200:00Elene-Grotenberge-

Schoonaarde

-.
17.Vr-13/05/2200:00

Schoonaarde

-Schelde -.
19.Zo-15/05/2200:00Denderhoutem-

Schoonaarde

-.
20.Ma-16/05/2200:00

Schoonaarde

-Denderleeuw -.
21.Di-17/05/2200:00Kluisbergen-

Schoonaarde

-.
22.Wo-18/05/2200:00

Schoonaarde

-Ninove B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/10)

1Schelde6+2
2FC.Merelbeke B*3+5
.Ninove B*3+5
4Denderhoutem3+2
5Olsene*3+1
6Schoonaarde1-4
7Gijzel-Oosterzele A**00
8Kluisbergen*0-2
9Nazareth-Eke A*0-5
10Denderleeuw0-8
11Elene-Grotenberge*0-8

alle wedstrijden (3/20)

1Ninove B9+8
2FC.Merelbeke B7+11
3Gijzel-Oosterzele A*6+12
4Schelde*6+2
5Schoonaarde4+1
6Kluisbergen*30
7Olsene*30
8Denderhoutem3-3
9Elene-Grotenberge*0-9
10Nazareth-Eke A0-9
11Denderleeuw0-13

uitwedstrijden (2/10)

1Gijzel-Oosterzele A6+12
2Ninove B6+3
3FC.Merelbeke B4+6
4Schoonaarde*3+5
5Kluisbergen*3+2
6Schelde**00
7Olsene*0-1
8Elene-Grotenberge*0-1
9Nazareth-Eke A0-4
10Denderhoutem*0-5
.Denderleeuw*0-5