www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 22/01/2020
2019-2020, Oost-Vlaanderen-2: OLSA BRAKEL B
Wedstrijden
1Vr-27/09/1920:30Olsa Brakel B -Sinaai A6 -03 31 
2Zo-06/10/1910:30Waasmunster -Olsa Brakel B3 -4 362 
3Vr-11/10/1920:30Olsa Brakel B -Evergem Center5 -43 93 
4Vr-18/10/1920:15Borsbeke -Olsa Brakel B5 -0 093 
5Za-09/11/1914:45Hamme-Zogge -Olsa Brakel B2 -2 1104 
6Vr-15/11/1920:30Olsa Brakel B -Zwijnaarde1 -03 132 
7Vr-22/11/1920:30Poesele -Olsa Brakel B4 -2 0133 
8Vr-29/11/1920:30Olsa Brakel B -Sottegem B2 -13 162 
9Zo-08/12/1910:30Gent E -Olsa Brakel B1 -4 3192 
10Vr-13/12/1920:30Olsa Brakel B -Temse3 -31 203 
11Vr-10/01/2020:30Wachtebeke -Olsa Brakel B1 -3 3233 
12Za-18/01/2013:00Sinaai A -Olsa Brakel B1 -2 3263 
13Vr-24/01/2020:30Olsa Brakel B -Waasmunster  - .    
14Vr-31/01/2020:00Evergem Center -Olsa Brakel B  -  .   
15Za-08/02/2000:00Olsa Brakel B -Borsbeke  - .    
16Za-15/02/2000:00Olsa Brakel B -Hamme-Zogge  - .    
17Za-07/03/2000:00Zwijnaarde -Olsa Brakel B  -  .   
18Za-14/03/2000:00Olsa Brakel B -Poesele  - .    
19Za-21/03/2000:00Sottegem B -Olsa Brakel B  -  .   
20Za-28/03/2000:00Olsa Brakel B -Gent E  - .    
21Za-18/04/2000:00Temse -Olsa Brakel B  -  .   
22Za-25/04/2000:00Olsa Brakel B -Wachtebeke  - .    
Rangschikking(12/22)
1Borsbeke 36 12+5159 7+3133
 2Evergem Center 26 8+3755 4+1325
3Olsa Brakel B 26 8+934 4017
 4Gent E 20 6+840 2-116
 5Sottegem B 20 6+223 3+513
 6Wachtebeke 16 5-1116 2-35
 7Zwijnaarde 15 4-411 1-55
 8Poesele 15 4-624 2-512
 9Hamme-Zogge 14 4-2315 2-206
10Waasmunster 9 3-829 1-515
 11Sinaai Ax5 1-2317 0-136
 12Temsex4 1-3210 0-164
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van WAASMUNSTER
1Vr-27/09/1920:15Borsbeke -Waasmunster5 -2 009 
2Zo-06/10/1910:30Waasmunster -Olsa Brakel B3 -40 010 
3Vr-11/10/1920:00Zwijnaarde -Waasmunster3 -2 009 
4Zo-20/10/1910:30Waasmunster -Poesele3 -23 38 
5Za-09/11/1919:00Sottegem B -Waasmunster3 -2 0310 
6Zo-17/11/1910:30Waasmunster -Gent E5 -33 69 
7Vr-22/11/1920:00Temse -Waasmunster2 -1 069 
8Zo-01/12/1910:30Waasmunster -Wachtebeke2 -30 610 
9Za-07/12/1913:00Sinaai A -Waasmunster3 -5 3910 
10Za-14/12/1912:30Hamme-Zogge -Waasmunster4 -3 0910 
11Zo-12/01/2010:30Waasmunster -Evergem Center1 -30 910 
12Zo-19/01/2010:30Waasmunster -Borsbeke0 -20 910 
13Vr-24/01/2020:30Olsa Brakel B -Waasmunster  -  .   
14Zo-02/02/2010:30Waasmunster -Zwijnaarde  - .    
15Za-08/02/2000:00Poesele -Waasmunster  -  .   
16Za-15/02/2000:00Waasmunster -Sottegem B  - .    
17Za-07/03/2000:00Gent E -Waasmunster  -  .   
18Za-14/03/2000:00Waasmunster -Temse  - .    
19Za-21/03/2000:00Wachtebeke -Waasmunster  -  .   
20Za-28/03/2000:00Waasmunster -Sinaai A  - .    
21Za-18/04/2000:00Waasmunster -Hamme-Zogge  - .    
22Za-25/04/2000:00Evergem Center -Waasmunster  -  .   
Beste aanval
Borsbeke59
 Evergem Center55
 Gent E40
Olsa Brakel B34
Waasmunster29
 Poesele24
 Sottegem B23
 Sinaai A17
 Wachtebeke16
 Hamme-Zogge15
 Zwijnaarde11
 Temse10
Beste verdediging
Borsbeke8
 Zwijnaarde15
 Evergem Center18
 Sottegem B21
Olsa Brakel B25
 Wachtebeke27
 Poesele30
 Gent E32
Waasmunster37
 Hamme-Zogge38
 Sinaai A40
 Temse42
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.