www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 24/10/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-2B: SCHELDE
Wedstrijden
1Vr-25/09/2020:00Schelde -Nazareth-Eke A1 -03 34 
3Zo-11/10/2015:00Schelde -Olsene4 -33 64 
4Vr-16/10/2020:00Elene-Grotenberge -Schelde  - PP . 4 
2Za-31/10/2015:00Gijzel-Oosterzele A -Schelde  - PP .   
6Vr-13/11/2020:00Schelde -Schoonaarde  - PP.    
7Zo-22/11/2013:30Denderhoutem -Schelde  -  .   
8Wo-04/05/2200:00Schelde -Denderleeuw  - .    
9Do-05/05/2200:00Kluisbergen -Schelde  -  .   
10Vr-06/05/2200:00Schelde -Ninove B  - .    
11Za-07/05/2200:00FC.Merelbeke B -Schelde  -  .   
12Zo-08/05/2200:00Nazareth-Eke A -Schelde  -  .   
13Ma-09/05/2200:00Schelde -Gijzel-Oosterzele A  - .    
14Di-10/05/2200:00Olsene -Schelde  -  .   
15Wo-11/05/2200:00Schelde -Elene-Grotenberge  - .    
17Vr-13/05/2200:00Schoonaarde -Schelde  -  .   
18Za-14/05/2200:00Schelde -Denderhoutem  - .    
19Zo-15/05/2200:00Denderleeuw -Schelde  -  .   
20Ma-16/05/2200:00Schelde -Kluisbergen  - .    
21Di-17/05/2200:00Ninove B -Schelde  -  .   
22Wo-18/05/2200:00Schelde -FC.Merelbeke B  - .    
Rangschikking(3/20)
1Ninove B 9 3+811 2+36
 2FC.Merelbeke B 7 2+1113 1+68
 3Gijzel-Oosterzele A* 6 2+1214 2+1214
4Schelde* 6 2+25 000
 5Schoonaarde 4 1+17 1+55
 6Kluisbergen* 3 105 1+23
 7Olsene* 3 104 0-13
 8Denderhoutem 3 1-34 0-50
9Elene-Grotenberge* 0 0-91 0-10
 10Nazareth-Eke A 0 0-90 0-40
 11Denderleeuw 0 0-132 0-50
 AMCOB Lebbekex0 000 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van ELENE-GROTENBERGE
1Vr-25/09/2020:00Elene-Grotenberge -Gijzel-Oosterzele A1 -9 0 011 
2Vr-02/10/2020:00Olsene -Elene-Grotenberge1 -0  0011 
4Vr-16/10/2020:00Elene-Grotenberge -Schelde  - PP.  9 
5Vr-23/10/2020:00Schoonaarde -Elene-Grotenberge  - PP . 9 
6Vr-13/11/2020:00Elene-Grotenberge -Denderhoutem  - PP.    
7Vr-20/11/2020:00Denderleeuw -Elene-Grotenberge  -   .   
8Wo-04/05/2200:00Elene-Grotenberge -Kluisbergen  -  .    
9Do-05/05/2200:00Ninove B -Elene-Grotenberge  -   .   
10Vr-06/05/2200:00Elene-Grotenberge -FC.Merelbeke B  -  .    
11Za-07/05/2200:00Nazareth-Eke A -Elene-Grotenberge  -   .   
12Zo-08/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A -Elene-Grotenberge  -   .   
13Ma-09/05/2200:00Elene-Grotenberge -Olsene  -  .    
15Wo-11/05/2200:00Schelde -Elene-Grotenberge  -   .   
16Do-12/05/2200:00Elene-Grotenberge -Schoonaarde  -  .    
17Vr-13/05/2200:00Denderhoutem -Elene-Grotenberge  -   .   
18Za-14/05/2200:00Elene-Grotenberge -Denderleeuw  -  .    
19Zo-15/05/2200:00Kluisbergen -Elene-Grotenberge  -   .   
20Ma-16/05/2200:00Elene-Grotenberge -Ninove B  -  .    
21Di-17/05/2200:00FC.Merelbeke B -Elene-Grotenberge  -   .   
22Wo-18/05/2200:00Elene-Grotenberge -Nazareth-Eke A  -  .    
Beste aanval
Gijzel-Oosterzele A14
 FC.Merelbeke B13
 Ninove B11
 Schoonaarde7
 Kluisbergen5
Schelde5
 Olsene4
 Denderhoutem4
 Denderleeuw2
Elene-Grotenberge1
 Nazareth-Eke A0
Beste verdediging
FC.Merelbeke B2
 Gijzel-Oosterzele A2
 Ninove B3
Schelde3
 Olsene4
 Kluisbergen5
 Schoonaarde6
 Denderhoutem7
 Nazareth-Eke A9
Elene-Grotenberge10
 Denderleeuw15
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.